Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Uz to stim rasismem trochu prehanej. Hlavne ze u nas lezi uz druhej mladej clovek ve spitalu v kritickym stavu (dostal zeleznou tyci po hlave). A nikde ani zminka, porad je budou kryt tu mensinu.
  • A hlavní hrdina kouří a pije. A jsou tam prostitutky. To by tu hru raději měli rovnou stáhnout z prodeje... :) Včera jsem to dohrál, opravdu pecka! Dobře utracený prachy! Akorát trošku lituju vývojářů, že nedostanou zpátky tolik peněz, kolik by si zasloužili... Spousta lidí si to hezky opirátí a o nic vlastně nepřijdou, protože hra nemá MP. A braky typu Black Ops (pozor, jsem velkej fanda CoD her, ale tahle mi fakt nesedla, ani SP, ani MP) vydělávaj stamiliony dolarů.. :/ *16*
    • Ono hry u kterých se musíš občas zastavit a zamyslet takový blockbustery nejsou, což nemyslím nijak zle samozřejmě, u toho BO se třeba víc lidí spálilo, ale je to zažitější serie tak to koupili prostě juhůů, další CoD a vyšel z toho takovej šmejd náročnej :D DE asi tak známá a zajímavá není
  • Pokud vím,tak v DEHR jsou i bezdomovci bílí :D nechápu co řešej...když je to ve filmu nikomu to nevadí :D ale ve hře se můžou pos**t
  • Ataker
    Když se policajt vloží do hádky mezi bílým a cigánem a klade otázky cigánovi, tak cigán má odpověď pro fízla hned "si rasista!" pak už je na řadě jen bílý. :) Nj tento stát stojí za jedno velké...
    • To sis vymyslel nebo slyšel od těch holohlavých pánů jak kážou o čechách čechům? Protože postup od policie je vždy stejný, pokud bude černej říkat, že je policajt rasista a bílej říkat, že "má svá práva", pořád bude policajt klást stejné otázky a zabraňovat hádce. Už jenom kdyby ti holohlaví páni přemýšleli, tak by věděli, že kdyby se pak policajt vyptával jen bílýho, zná jen jednu půlku příběhu, že ano. *15*
      • Ataker
        Je to čistě ze zkušenosti, když mému bratrovi lezli na zahradu přes plot a kradli zeleninu... to by se ještě dalo, ale že si chodí po dvoře, jak chcou a ty dojdeš domů, když se tam zrvona promenádují, tak to je moc... samozřejmě hned policajty volal a co bylo dál máš napsané nahoře...
        • smejki
          v tomhle jsem rozhodně pro americký model přístupu k soukromému vlastnictví - nabít brokovnici a zařvat "Get off my lawn, nigga!"
        • Zastřelit a použít na kompost .
    • Kdyz lidi taky videj jen ty extremy...
  • Kori
    Já bych na ně šel stejnou cestou a ohradil se, že tohle je přirozený přízvuk té ženy, jež dělala Voice-over, a jak mohou takhle rasisticky soudit její hlas...
  • bobsh
    Jednou se z tý korektnosti všichni poserem, trochu nadhledu bych prosil...
  • Hmmm, je rasisticka hra alebo nasa spolocnost??? Ved tu predsa vobec nejde o to ci da niekto do hry zobrajuceho cernocha, tu ide o to, ako sa k takymto ludom spravame v realite, a faktom je ze rasizmus je vsade naokolo, treba hladat chybu v spolocnosti dnes, a nie v nejakej futuristickej hre, aj ked ukazuje niektore casti spolocnosti ktore su akutalne aj dnes, hra za to nemoze, mozme za to my!
  • ja sa nemam citit urazeny ked su v hrach prezentovane belosske stereotypy, teda bohati, pekni a uspesni biznismeni? *1*
  • Je to směšné a je to nesmysl. Soud se tím zabývat nebude ne? Takový nesmysl totální. Nevidím na tom nic závadného. Nic.
  • Tak snad si žádná naše pravdoláska nevšimne, že ve hře úplně chybí indočeši. To už by jsme se 4. dilu nedočkali.
    • XD Ano, když už máme afroameričany, začněmež užívati názvův počestných!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit