Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Deus Ex nemám, ale chci si ho pořídit. A když jsem poprvé slyšel ve hře Adama Jensena, ta se po tomto článku ptám. Co na to Liga Prochlastanejch Pedofilů, nejsou taky dotčený?
  • smejki
    jděte do piči, humanisti....
    tohle je rasismus? ve hře, kde se nachází spousta černochů, hispánců, bělochů i asiatů na roztodivných pozicích? Ještě by mohla začít řvát nějaká asjská ublíženecká liga, že v šanghaji mluví číňani jen buď čínsky nebo anglicky se silným asijským přízvukem... nebo by mohla moudrá děvčata z gender debilities (pardon, studies) začít békat, že David Darif je muž a jako sekretářku má ženu - jde o stereotypní zobrazení podřízenosti ženy muži. FFFFFFUUUUUUU! šmarjá, panno! Quo vadis, světe?
    • Humanismus != politická korektnost v nadhledu na rasy a podobně, trdlo, neopakuj všechno co slyšíš v televizi. Bez humanismu by byla společnost na uplně jiné úrovni, než je dnes, za rozvojem v medicíně, lidských svobod a právní a sociální ochraně stojí hlavně směr humanismu protože ten právě neříká, že budeme chránit jen černý boháče, ale že se bude pečovat o všechny lidi stejně.
      Samozřejmě, dnes je in být tvrdej. Tak vyhodíme humanismus a pujdeme vystřílet nějaký hispánce. Fak da system, bitch! *5*
      Pokud sis toho ještě nevšiml, tak na takových mini kauzách se živí malé "lidská práva chránící" organizace, které potřebuji nějak získat lidi pro chechtáčky, potom se z toho živí pochybné media jako Fox News a konec hada jsou různé magaziny, bulváry a podobně, které to nafukují. No a z ocásku vylezou lidi, co z toho dělají úžasný závěry! :D
      • smejki
        já se ale nebavím o původním významu humanismu. Ale je hezké jak na jednom zvolání umíš vystavět konstrukci vedoucí pomalu až k rozpoutání světového konfliktu. Dobrá, měl jsem spíše použít pojem pseudohumanisti, neboť jde o vypočítavé zmetky, kteří se za původně ušlechtilou myšlenku jen schovávají.

        FYI - televizi jsem neviděl asi tak čtyři roky.
    • Ghost47
      Asi tak, že je tam jedna černá somračka, tak je ta hra hned rasistická... že mimo jiné třeba černoška šéfuje detroitské továrně Sarifu, toho si samozřejmě nevšimnou...
    • No ono to má po pravdě spíš kořen v americké kultuře. Pokud to vezmeme po náboženské rovině, vyrostla evropa na umírněně katolicko(převážně)-osvíceneckých(včetně ateismu atp) základech, kdežto amerika je liberálně(ekonomika)-puritánská(politika). Je tedy jasné, že ve společnosti zvyklé na striktní pravidla, se přirozeně oběvují striktní protiopatření. Kdežto u nás jsme zvyklí na všeobecnou rozrůzněnost a tak to působí směšně. Puritánský anti-rasismus i gendrový-feminismus je tedy lékem pro američany, kteří bohužel nepochopily že evropa jejich koňskou dávku "korektnosti" nikdy nepotřebovala...
      • Nie tak kulture ako blbosti :D v USA su schopni spravit rasizmus z vsetkeho mozneho takze toto je len niekoho ubohy pokus dostat sa do telky ci na sud a pokusit sa vydrbat prachy z vyrobcov :D a po pravde najlepsie by bolo xD keby vsade boli biely to by ziadny blby aktivista neotvaral hubu ...
        • vsade boli biely - myslim v hre aby sa aj tu neobjavil nejaky aktivista co chyta za slovicka :D
  • Já bych ty černochy ve hrách zakázal úplně a pak by bylo po rasismu.
  • janchor
    Nepřestává mě rmoutit, když se v takhle sluníčkovým odpoledni dočtu, kolik hráčů je zaslepeně xenofobních. Ach jo, děcka.
    • Přijeďte sem na týden a garantuju vám že budete mluvit jinak. Vyřvávání, hudba na plný koule do dvou do rána, opravdu radost když člověk v pět vstává do práce. Vykradený zahrady, auta, sklepy. Všude bordel, špína a smrad. Dostali nový baráky a co z nich zbylo? Jeskyně je proti tomu Hilton. Smějou se nám do ksichtu když jdeme do práce. Už dostali tolik privilégií aby se začlenili do normálního života že už opravdu nevim co chtěli. O tom se normálnímu člověku co přijde o práci může jenom zdát.
      Ano jsem vinen, jsem xenofob.
      • janchor
        Vyrůstal jsem na komunistickým sídlišti, takže o soužití s problémovejma sousedama vím svý.

        Ten problém ale vytvořila bílá společnost: politikou automatickýho (tedy rasistickýho) lifrování každýho opálenějšího dítěte do zvláštních škol, odkud pochopitelně nevzešla a nevzchází žádná vzdělaná a produktivní lavina občanů, ale naopak příliv sociálních případů. Jaký jsme si to udělali (respektive jaký nám to udělala totalitní realita), takový to máme. A řešením tohohle letitýho průseru není a nikdy nebude nenávist a házení všech do jednoho pytle, jakkoliv si o to část z nich říká. Za mě howgh, tohle není téma na herní web, ani do hospody, ale pro lidi (na obou stranách barikády), co s tím něco zkoušejí konstruktivně dělat.
        • Hairy_Ass
          Nějak jsem si nevšiml, že by se všichni lifrovali do zvláštních škol. Naopak byli s námi v ZŠ, většina sice nedokončila ani první třídu, ale pár jich zůstalo. Ti postupně odpadali, a co vím, tak z celého mého ročníku 9. třídu dokončil jen jeden.
          • janchor
            Načtěte si něco o historii přístupu sociálek, interní směrnice, procenta ve zvláštních školách, atd.

            A probůh, jde o historickou záležitost, která se po revoluci teprve pomalu narovnává. Kolik jste měli na základce romskejch spolužáků (kdy, před pěti, deseti, dvaceti lety? to jde x generací nazpátek) je v rámci celý tý situace opravdu irelevantní.
            • Můžeme za to stejně jako za hladomor v Severní Korei.
              Z 90 % je to jen jejich vina, už teď mají tolik výhod, že integrace do společnosti je úplná hračka. Jim se prostě jen nechce, v ničem jinym to není. Komu by se taky chtělo integrovat, když stačí jednou měsíčně vyzvednout 40 k z dávek a přídavků.
        • Z části souhlasím, ale nějak si nepamatuju, kdy že to všechny cikány dávali automaticky do zvláštních škol. U nás jich taky bylo několik, ale dost navtěvovalo normální základku. Ono když v 5 letech neuměl kluk říct jiný slovo, než "šáša" a dorozumíval se jen podle toho, jakým tónem ono "slovo" použil, tak se není čemu divit. Kálení na chodbě a některý další móresy asi taky nebudou otázkou vzdělání. Mám je přes ulici, dlouholetej kamarád s nima sdílí panelák. Jedna jediná slušná rodina se tam najde. Ten problém podle mě nevytvořila JENOM bílá společnost. Oni takoví z velký části prostě jsou, bílá společnost je v tom více méně podporuje. Tedy naši předposraní politici a jejich naprostá "korektnost" a systém sociálních podpor. Ale to sem skutečně nepatří. Jen že mi to nějak nesedlo na to, co mám, bohužel, možnost dlouhodobě pozorovat...
    • Nejdříve bulvární článek a pak se nelíbí bulvární reakce? Ach jo, děcka.
    • Nejlepší sou ti "slušní lidé" začínající svůj nenávistnej proslov slovy "já nejsem rasista,ale..."
  • Amylee.Anderson
    Kdybych se tu měla upřímně vyjádřit, tak dostanu BAN na internet :D
    • smejki
      My víme, že jsi Hilsneriádnice *3*
  • calwin
    bol by som rád aby si nepoužíval rovnaké meno ktoré je už registrované... diks...
  • Asi nějaká americká obdoba našeho zdomácnělého Romopitheca.
  • SA-reg
    Sakra tady se to rozjelo. Diskutuje se tady o Céčkách, Nejvyšším atd. Ojojoj.

    Obvinění je samozřejmě snůška keců, podobně jako Sex-simulátor MAss Effect a Rape-simulátor Bulletstorm...
  • "Chceš li být v právu, staň se součástí menšiny."

    Existuje rasismus a rasismus. Jedno, je šikana odlišných lidí, to druhé je zneužívání postu menšiny k sebe obohacení s odvoláním na rasismus. Kdyby jej menšiny nezneužívaly, uznával bych tento výraz. Teď to je podle mě ve většině případů jen trapný divadýlko.
    • Podle me rasismus uz skoro neexistuje. To vsechno, co se za rasismus vydava, jsou jen socialni problemy, ktery se proste musej resit na urovni statu, politiky, vzdelani, zakonu a tak. Vsechno to rasismovani a mluveni o nem je uplne zbytecny z jakykoli strany. A uplne nejvic je to takova medialni hra, ktera ma rada, kdyz se furt neco deje...
      • Přesně jak píšeš. A k takovýmu tomu našemu domácímu "rasismu".. nenávist k cikánům není rasismus. Cikáni nejsou rasa.
  • Spades
    Tak ale už... Co je ve světě? Násilí drogy rasismus a jiné svinstva, tak to taky chceme ve hrách!!! Jak se může hra tvářit reálně, když nemůže poukazovat na tabu témata?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit