Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Muj taky, vzdycky si vsechno koupim a pak ovlivnuju gameplay.
  • 7€ za 6 hodin hraní je hodně?
  • Fordzy
    Myslíš že by izometrický Hitman fungoval?
  • Fordzy
    Chlapáci si za to můžou sami. I když Absolution nebyl Hitman, tak to byla velice zábavná hra a musím s lítostí konstatovat, že mě bavil více než nový Hitman u kterého jsem si užil Epizodu v Sapienze, ale např. Paříž a Bangkok měli neskutečně stereotypní level design a celkově to byla dost nedotažená hra a zklamání. Snad se někdy dočkáme dílu na úrovni Silent Assasin nebo Blood Money, ale nespíš nedočkáme...
  • Ještě by se mohli zbavit Deus Ex, jelikož poslední díl se jim taky trochu nepodařil a snad budou mít štěstí s novými investory.
  • Škoda, poslední díl byl super. Měl nejrozsáhlejší levely v historii série, nejvíce způsobů vražd a díky tomu i úžasnou znovuhratelnost. Naskočil jsem do něj v polovině série a nechal jsem v něm něco kolem 80 hodin (více než kolik jsem nahrál v Silent Assassin, Contracts a Absolutions dohromady), takže tak nějak nechápu to prskání o rozkouskování a nedostatku obsahu.
  • kubi-wan
    Hmm... a já čekal na to, až bude ten Hitman kompletní...
    Pokud studio skončí, bude to velká škoda, mám pro jejich tvorbu slabost (navzdory všeobecnýmu přesvědčení, já jsem si Kana a Lynche 2 vyloženě užil).
  • PanS
    Souhlas. Epizodické vydávání je hnus, který by měl z videoherního průmyslu co nejdřív zmizet. Snad to podobně smýšlející studia odradí.
  • Lukass
    Dobre jom tak, a budiz vystraha pro ostatni.
  • a co to byl? Kájínek? ostatně je to jedno každopádně Absolution bavil mnohem více lidí než tahle epizodická návrat ke "kořenům"
  • on taky se hitman nikdy nehrál kvuli pribehu. ale holt nastupuje nova generace ktera potrebuje berličky v podobe pribehu a vodeni za ručičku v koridoru a tem se poslední hitman nelíbil.
  • MalyZeli
    Hitman si to nezaslouzi, ovsem panove co si mysleli ze tohle je dobrej napad, ano.
  • nejhorší díl a vlastne to ani nebyl hitman
  • 1. od Dnešní hry rozhodně nevyžaduji aby byla jako 15 let stará hra (to můžu hrát 15 let starý hry)
    2. jsem rád že navzdory pár ichtylům co jim to nevadilo nebo to snad dokonce vítali se epizodická ojebávka ukázala jako hodně slepá ulička *3*
  • ani se jim nedivim ze to zavreli mne bavil a to hodne hitman absolution kterej jsem koupil v profesional edici - paradni hra a dalsi dil bych koupil stoprocentne taky, Ovsem kdyz jsem se dozvedel ze bude vydanej epizodicky dost mne to znechutilo , ale nakonec jsem byl rad stalo mne to jen prvni epizodu abych zjistil ze za tohle jim prachy nedam. Jo kdo chce vic a vic nakonec nema nic jak v pohadce o zlate rybce... *1*
  • ne, hrál by jsi treba za vraha v zamestnání italské mafie, za normálního človeka, žádného klona s nadlidskými schopnostmi. Proste restart serie.
    F2P proč ne, je to muj nejoblíbenejší platební model.
  • Jack1947
    Změna hlavní postavy ? *7* a za koho by jsme hráli černocha co by nakloonován v šíření rasové osvěty ? ... Postava je více než v pořádku, jde spíše o lidi co to mají na starost tady došlo k velkému selhání z jejich strany.

    Nebo třeba ehm proč neudělat z Hitmana F2p břečku že a mmo ?? To cos napsal dole je trolling a nebudu ani se namáhat reagovat.
  • Jack1947
    Prostě zneužitá vlastní značka - nechápu ale proč. Vždyt peníze by měli i bez takovejch experimentů a více.
  • Jack1947
    Co naplat, lidi jsou prostě nepoučitelní a rádi si dobrovolně kálí na hlavu a ještě si to pochvalují... *12*
  • a jste si jistí že o epizodickem obsahu rozhodli IO a ne Square Enix? Jinak nevím co je špatného na tom vydat hru v epizodách, místo odložení vydání o rok, nebo vydání nedodelané hry; nebo proste jen vydání v epizodách z principu.
    Politika bokem, podle mne by serii prospelo nejaka zasadni zmena, treba zmena hlavní postavy a zmena hratelnosti. Treba by to mohlo být blíže k realite, udelat z toho strílečku s možností zabít cíl i potichu, vylepšit AI, zasadit novou postavu treba do mafianskeho prostredí a pod.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit