Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • XorxoxTalarius
    Hitman by musel prodat asi o dve ste procent kopii vic nez prodal doposud. Jelikoz ma nejakych 600k kusu a predchozi dily se vzdy pohybovali pres dva miliony (nebo se tomu aspon blizili). Coz pochybuju ze se stane, zvlaste obvzlast ted, kdyz vlastne studio skoncilo a tak z pribehu bude jenom prvni cast ...
  • XorxoxTalarius
    No kdyz jsem rikal ze je to blbost, ze se muze stat ze studio skonci a z pribehu bude prd, tak jsem byl uminoskovan az do australie :D
  • Ristoro
    No tak na tohle nevím co říct. Jedna z těch nejoriginálnějších sérií a takový odchod? Doufám, že se to nějak vyřeší. Pozvat zpátky Jesper Kyda a vytvořit tu fantastickou temnou atmosféru starších Hitmanů. Hitman 2016 je z hlediska gameplaye výborná záležitost, ale chybí tam atmosféra starších dílů. Dnešní hráči asi neumí ocenit, když hra vyžaduje nějakým způsobem větší zapojení hráče (běžná věc 10-15 let dozadu).
  • Jack1947
    Takže nejdřív rozkouskování na epizody a pak možná definitivní konec?... to si chudák Hitman nezasloužil *9*

    Ono se to dalo čekat prostě přepálená cena na epizodách - co k tomu nějaké operace navíc herní doba ( myslím příběh) jen 6hodin cirka ? Ještě aby to neuškodilo... kdyby zůstali u normálního modelu tak by to bylo mnohem lepší. Takový Absolution nebyl úplně Hitman ale byl to jednolitý příběh a fungoval. Nemluvě o 11 let skoro (!?!) starém Bloodmoney !
  • spoock
    Velká škoda, první sezóna byla skvělá, až na pár škobrtnutí jsem byl s novým Hitmanam spokojen. Bohužel, to je tak specifický žánr, že sotva mohl prodat milióny kusů jako Tomb Raider.
    Epizodičnost tomu myslím uškodit moc nemohla, kdo tu hru miluje, tak do toho šel. Já měl jen problém s tím onlinem a stylem odemykání předmětů a Elusive Targety, které se pak už neobjevily. Doufám, že pokud už další sezóna nebude, že vydají patch se všema ET, které ve hře byly a překopou to na offline.
    Jestli IO padne, doufám, že se zformujou na Kickstarteru s dalším Hitmanem, klidně jim dám na to dvojnásobek.
  • Krescz
    dobře jim tak
  • stačilo poslouchat, co říkali hráčí
  • XorxoxTalarius
    Dve slova ... "epizodicky obsah"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit