Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bum bum, tradá - Star Wars, smích .... ne takhle fakt ne .... už dlouho mne žádný trailer, natož hra neznechutili tak, že jsem se musel smát

    Snad filmy od Disneyho dopadnou lépe ..
    • Walldstein
      ehm...Ten trailer je vlastně jen zjednodušená předělávka filmových bitev..
  • JA CHCI HRU JAKO BYL X-WING (1993) nebo X-WING: ALLIANCE :(((

    Proč za všechny ty roky nic neudělali *13*
  • http://www.swgemu.com/forums/index.php hratelne to je a populace kolem 1500-2000 lidi online
  • Z nějakého důvodu to nikdo moc nezmiňuje.. ale Já bych si strašně rád dal Jedi Academy v novém hávu. Mě prostě přijde škoda, když má člověk lighsabery tak s nima bojovat v nějakém tahovém či jiném než real time combatu. To pak ty lighsabery ztrácí trochu smysl... Chtěl bych zase hru kde bude dual-lightsaber a bude to akční a budu tam moc skákat a sekat jak Darth Maul :). Jakýkoliv jiný combat nemá vůbec smysl dělat pro lighsabery.
    • Modifikace pro Jedi Academy - MOVIE BATTLES 2 - mnohem lepší než originální hra :)
    • Přesně tak Jedi academy s dobrým soubojovým systém jako třeba v zaklínači 1 + unreal engine 4 + návrat hlavních postav a hned by to bylo veselejší
      • Shania
        Vymenit bozi soubojovy system za ten ze Zaklinace 1? Ty jsi se zblaznil:) Navic je to uplne jiny typ hry.
        • Mount and Blade si dám líbit. Chivalry ani Roses mě moc nezaujal. Naštěstí někteří nadšencí umí zakomponovat nové pohyby. Nebo poladit reálnost. Takže se není třeba bát.
      • Jedi Academy už měl dobrý soubojový systém. Dodnes jeden z nejlepších. A u Zaklínače 1 to platí taky.
        • Black_Hand
          tak puvodni jedi outcast mel podle me lepsi, protoze tam fungovalo kryti nejenom tak, ze kdyz jsi uspel, tak ti neubyl zivot, ale mec ani neprosel cilem. jedi academy melo spoustu super pohybu, ale kvuli nim rezignovali na vykryvani a lightsaber tancuje skrz clipuje skrz protivniky, i kdyz bylo vykryto.
          • Nemůžu posoudit, když jsem se ke Star Wars hrám dostal po dlouhé době, dal jsem přednost tehdy horké novince Academy před Outcastem. Ale brzy to napravím :) Doufám, že se takový systém zase někde dostane. Byla by to škoda, kdyby ne.
            • Black_Hand
              no tak pokud chces zajimavy melee soubojovy system tak mas samozrejme chivalry, war of the roses, pripadne mount & blade.
  • walltar
    Spíš bych si dal nějaký SWG remake ... novou grafiku, preCU hratelnost, ještě lepší vesmír. Ale řekl bych, že toho už se nedočkáme ... *9*
    • Lawliet
      Na tom přesném principu by mělo fungovat SC ne?
      • walltar
        Někdy v budoucnu se tomu možná přiblíží, ale nikdy to nebude RPG.
        • Lawliet
          Vylepšování a kupování lodí v rámci formování nějakých struktur a fungování v nich, bych skoro jako role play bral.
  • World of Tanks meets Star Wars. Zapomeňte na staré legendy, vsadím krk na to, že to bude to samé co WoT, respektive WoWP. A pokud to má za něco stát, Disney bude muset "vozový park" o dost rozšířit..
  • Radějí bych další Republic Commando nebo duchovního nástupce Jedi Knight (v KOTOR moc nedoufám), ale co už. Na rozjezd je potřeba začít s menšími tituly. Kdyby se to hrálo jako Warblade atd., mohlo by to být zajímavé. Nemluvě o tom, že takových her, je dost málo.
  • Nebylo tohle nedávno přidané do SWTOR? Ne počkat, to je jen něco uplně stejného až na to že to má být F2P a za ty PvP vesmírné souboje v SWTOR se musí platit.
    • GS je free expansion, takže ne, nemusí se za ně platit ty brepto.
    • XorxoxTalarius
      Platit nemusis, pro ty kteri nejsou subscriberi to bude uvolneno 4.2.2014 ;)
      • fizola
        A ty čo boli niekedy subscribery (prefered) tak 14.1.2014
    • mno to co je ve SW:TOR urcite neni jako War Thunder treba..mapy jsou male,ovladani spatne-celkeove velmi zmatene.Jako moc jsem toho neodehral ale pocit zabavy jako u letadel se rozhodne nedostavil..takze doufam v tohle
  • Je to free to play nebo pay to win?
  • C-BEAM
    čo by som dal za remake Rogue Squadron II ale toto určite stojí za vyskúšanie...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit