Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bože ten trailer je tak kýčovitej, suchej, předvídatelnej a neoriginální, že bych až zaplakal. Doufám, že ty samý lidi, co ho vytvořili, nedělají na té hře...
  • Lawliet
    Vidět nápis Star Wars je skoro nostalgie a ten vřeštící astrorobot. Právě se ve mě probudilo dítě. *15*
  • walltar
    Už jsem to kdesi říkal .... To se nám těch vesmírných her urodilo. Akortá si myslím, že tohle bude až moc arkádový. Ale nechám se překvapit.
    • ze to bude arkadove je jen dobre si myslim..bitvy v tolika hracich musi byt intenzivni a ne se prat s ovladanim letounu
      • walltar
        V realistických hrách se nikdo s ovládáním letounu nepere ... zachvíli se to naučíš a je to mnohem záživnější. Navíc 16 hráčů mě příjde celkem nic moc.
    • Ale bude to ze světa SW. To bude obrovské plus
      • walltar
        Tak pro mě vesmírná hra jak vesmírná hra ... jestli je to ze světa SW, nebo ne mě nezajímá. Hlavní je jak se to bude hrát.
        • C-BEAM
          určite je to individuálne ale pre fanúšika SW je to obrovský rozdiel.
  • fizola
    Pokial to bude ako Rogue Squadron (nazov by napovedal) alebo X-Wing Alliance tak v pohode. Ani f2p by nemuselo byť zle ak sa urobi dobre, keď pojde všetko ziskať hrou, hoci aj pol roka hrať a šetriť, ale nech je ta možnosť.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit