Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • omg...MMORPG, říká ti to něco? Jasně že to bude postavené na gearu.
  • Ok, dik, p2w to neni, tak se muzem vratit k tomu chaosu :D
  • ty fialky si muzes myslim odemknout ne? dlouho jsem nehral ale kdyz jsem koncil tak jsem si koupil par veci v aukci abych kdyz bych se chtel podivat jsem toho mel odemcene co nejvic
  • Podle mého je to jen zoufalí počin utržit aspoň trošku z úspěchu her jako je war thunder a world of xxx...mám strach z toho, že to jen bude obyčejně arkádovité a postavené na tom gearu na lodi...ale nechám se rád překvapit když to bude jinak ;)
  • Asi jsem se ne uplne zcela vyjadril. V podstate mi jde jenom o spamovani autoattacku tech paprsku u stihacek. Dej si ten trailer 0:40-0:42 a to jsou na obrazovce 3 stihacky a nejaka bitevni lod. Predstav si, kdyz takhle kolem sebe bude spamovat 24 hracu autoattack z blasteru plus jeste do toho bude krosit megalod z 20 dalsich del ? Dyt ani pomalu neuvidis vybuchy, nic, nebudes stihat nic sledovat.
  • michaliuz18
    to chcem fakt videt prvy trailer , jak budu pomaly 60 az 80 rocny herci hrat star wars ..
    ak by bolo stopro potvrdene ze ewan mcgrygar, tak preco ne on je este v dobrych rokoch ,aj ked v sw je povazovany za stareho s bradkou...sakra nemame hercov na obsadenie,... napada vas nejaky co by sa na to hodil? :D
  • XorxoxTalarius
    To vim .... ale ja tipoval ze mluvi o nejakym pribehovym rozsireni pro SWTOR, ne o tomhle :D
  • Veskoslav
    Stejně měli ukrást původní plány X-Wingů, kdy byly dvojmístné *1*
  • michaliuz18
    no bolo na case, mozno si kvoli tomuto instalujem znova tu hru, no ked si spomenem ako ju uz vlastne neznasam za to ze je zadarmo a za to jak je primitivna ze si treba za chvilu kupovat kazdy krok co spravim s postavou, je to des a neda sa to hrat pokial nekupis veci ktore boli predtym samozrejmostou, a bavilo to celkom aj hrat... uvidim skoncil som za sitha a jedi okolo levelu 40 ... no ten stereotip a mrtve prostredie ma tiez moc nelakaju, taktiez to ma vela gb a ja setrim na ine hry .... uvidime casom ked bude herne sucho:D
  • XorxoxTalarius
    V dobe kdy Imperium nasadilo Tie Interceptory, tak X-Wing uz byl zastaraly krap :D
  • Měla by být nová trilogie

    Epizoda VII ( 7 )
    http://www.imdb.com/title/tt2488496/?ref_=sr_1
    Epizoda VIII ( 8 )
    http://www.imdb.com/title/tt2527336/?ref_=fn_tt_tt_27
    Epizoda IX ( 9 )
    http://www.imdb.com/title/tt2527338/?ref_=fn_tt_tt_32
  • Veskoslav
    Já nevím, ale barevně je teď asi 50 druhů mečů. A ty modro-černé vypadají fakt luxusně:)
  • Veskoslav
    To není pravda hele:-P A-Wingy jsou nejnovější stíhačky republiky, které částečně vycházejí z imperiální technologie. A byly představeny jako poslední ze série rodiny Wingů *1* navíc mi přijde, že všechny TIE stiháčky vždy šly po X-Wingu a A-Wingu si nikdo nevšímal *1*
  • Shaker
    Porad je to HW premrstene narocny a sou tam hnusny barvy mecu a armory... Pribehova cast ty hry je aspon pro me zdaleka nejlepsi ze vsech mmo, ale ostatni provedeni je prumer. :(
  • Veskoslav
    A nemáte někdo rady, jak rychle odemknout HK-51? Fakt mě nebaví to pitomé skenování *1*
  • Veskoslav
    No to asi jo. To vypadá na jednomístné lodě, stíhačky. Ta moje gigantická "kráva" by nebyla asi použitelná. Sice je pěkná, to jo, ale nemotorná *1*
  • Shaker
    Heeej, to fakt ne :) A-Wing byl neco jako light fighter, B-Wing Heavy fighter, Y-Wing bomber a X-Wing byl prave ten nejmodernejsi univerzalni technologicky daleko prevysujici vsechny stihacky imperia... Ty jeden imperialni scume! :D
  • XorxoxTalarius
    No to by mne schvalne zajimalo jak si prestavujes bitvu lodi ve SW? Kdyz by to teda melo byt MMORPG, to mi rekni, to mne teda zajima
  • To sice ano, ale dost pochybuju, že to budeme hrát s loděma, které máme. Je otázka, jestli tu loď dostaneme zdarma ( abychom vůbec měli přístup do těch PvP zón ), nebo si ji budeme skrze nějaké questy muset odemčít a nebo jestli si ji budeme kupovat.

    Myslím, že lodě které teď máme budou i nadále sloužit jen k PvE.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší