Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Dobře beru. PW2 to rozhodně není. To je třeba 4Story, MEtin2, Aion atd. tady ti to dává nepatrnou výhodu na nižších levelech, ale nikoliv v PvP, ale v PvE. I když při ceně oranžová vs fialová to je docela rozdíl spíše peněžní. A osobně se přiznám, že jsem většinu svých eqipů měl koupenou za planetární měnu (změna oproti předchozí hře, kdy každá planeta=jiná měna, teď mají všechny stejnou).
  • podle me to budou jine lode nez tu co dostavas za plneni pribehove linie...aspon podle toho videa
  • Veskoslav
    By mě zajímalo nějaké podobné PvP aby jsi to uvedl jako příklad boje.
  • XorxoxTalarius
    Jaka Epizoda II???? Vic info *8*
  • Veskoslav
    Tak ale loď dostaneš později než na 10. levelu.
  • Bitvu si nepredstavuju jinak, ale PVP v MMORPG si teda jinak predstavuju.
  • XorxoxTalarius
    Ten ne ... mam Tie Interceptor je moderenejsi navic ma o jeden blaster vic a muze pouzivat rakety :)
    Stity beru jako samozrejmost
  • Myslis Veskoslav?
  • "jedine co mne znevyhodnuje je ze nemohu pouzivat artefakty a lepsi predmety"

    Reagoval jsem pouze na tohle, z cehoz se klidne usoudit dalo, ze je to p2w. Opakuji, nikde nerikam, ze je to p2w, hral jsem to mesic a pul po vydani a vykaslal se pak na to.
  • Na 100% budeš muset tím "skákáním" dosáhnout nějakého levelu než budeš mít toto odemčené, jestli to bude 10lvl jak klasické ground PvP to nevím, ale myslím že ano.
  • XorxoxTalarius
    No vzhledem k tomu jak je ta hra velka, tak si nemyslim ze by to stihli, navic mi prijde ze to ani nemeli v planu, jelikoz jsem kdysi cetl nejakej rozhovor a tam rikali ze by to bylo sice super, ale nevi jak by to udelali
  • Veskoslav
    Tak to už spíše SITH STARFIGHTER *1*
  • Paci sa mi ze pocuvaju co ludia chcu a postupne to pridavaju. Chapem ze sa neda vsetko hned, ale je vidiet ze citaju na fore poziadavky ludi a snazia sa ich plnit. Bol som rok a pol subscriber (mal som dokopy asi pol roka prestavky) ale celkovo ma to bavilo teraz uz na to fakt nie je cas. Cakam kym bude Episode II potom sa tomu budem dalej venovat.
  • Já měl rád SW Galaxies po CU. Nicméně mě tahle hra taky baví a tyhle souboje ve vesmíru mě opravdu dost chyběli. Palec hore.
  • celoush
    Bude se to dát hrát jen jako letecký simulátor z univerza SW? Já nechci nikde běhat, skákat, plnit mise... Budu se moci připojit, dostanu stíhačku a leť?
  • XorxoxTalarius
    Jedine Tie Interceptor :)
  • XorxoxTalarius
    Takze to je chaos jelikoz to nedokazes zpracovat, tudiz je to tvuj vlastni handicap ... no doufej ze nezacne valka :D To bude okolo tebe litat a nebudes vedet odkud :D
  • Veskoslav
    A jak si představuješ bitvu? Synchronizované střílení na povel?
  • Veskoslav
    Akorát, že cenově jsou artefakty tak drahé, že se to stejně nevyplatí je kupovat, když o něco slabší oranžové jsou prakticky stejné. Navíc na 55 můžeš nosit fialky. Do 50 levelu jsem našel pouze 3 fialky a ani jeden nebyl na mě. První použitelný jsem měl až na 48. levelu. Mimoto ve warzone to stejně nehraje příliš roli. Navíc doporučuji se podívat, kolik lidí tam má "fialové" na 55 a kolik lidí má skládané setovky. Protože od 50 může používat jakékoliv komponenty a navíc na Orinocu dostaneš skoro celou fialovou zbroj v rámci plnění tamní příběhové linie, kterou si můžeš ihned nasadit.

    A vysvětli mi, v čem je to P2W, když ti to ve Warzone naprosto nepomůže, když jdeš pod level 50 do zóny. Většina tam stejně má obyčejné setovky od zelených, modrých až po oranžové. Málokdo tam má něco lepšího. Tudíž, kde je ten PW2? Poděl se.
  • To ale vubec nic neznamena, ze je to stejny jak v nejaky jiny hre. Ja vim, ze uz ta chaoticnost proste vychazi z univerza SW, ale to je muj nazor na to - pro me je 1000 barevnejch paprsku litajicich ti na obrazovce na vsechny strany proste CHAOS. Nekdo vyspelejsi v tom treda vidi rad, ale ja v tom proste vidim chaos a tudiz me to bavit nebude. Do tebe zacne nekdo krosit a ty nebudes vedet ani odkud pomalu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit