Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mně se F2P model taky hodně líbí, Nemusím se stresovat tím, že si hru zaplatím a pak na to nebudu mít čas atp. a na hraní postav ( eXPení a příběh ) bohatě stačí F2P / Preferred status. Po dohrání postavy si vždy měsíc zaplatím abych měl neomezené FP/Operace/PvP atd. a pak jdu na další postavu ;-)
  • Veskoslav
    To už raději A-Wingy, které jsou rychlejší a obratnější než těžkopádné X-Wingy. X-Wing sice vypadá pěkně, ale celkově to byla zastaralá stíhačka. Nejmodernější byly B-Wingy a A-Wingy. A nejvíce se mi stejně líbí Y-Wingy:)
  • XorxoxTalarius
    Taky ze neni, jelikoz moje oranzove predmety co mam jsou asi dvakrat lepsi nez ten artefakt co jednou za tyden najdu ;)
  • XorxoxTalarius
    Hral jsi nekdy Star Wars: Battlefront II? Jestli ne, tak si to na Steamu kup, dej si misi ve vesmiru s plnym poctem hracu a pak mudruj, vypadalo to uplne stejne jako v tom traileru :D
  • Nemuzes pouzivat artefakty a lepsi predmety ? Nerikal tu nejakej fanboy, ze to neni p2w ?
  • Veskoslav
    Podle nicku nic překvapivého.
  • Chaoticky VIZUALNE. Nemusis delat gumu jen proto, ze me chces ponizit.
  • XorxoxTalarius
    No oni to dosti prekopali a hodne poladily, asi aby tam mel kdo hrat a aby je nalakali :D Na mne to zabralo a ted po vyplate jdu subscribe kupovat :D
  • XorxoxTalarius
    Bohuzel tomu se zatim nevyhlo zadne MMORPG, vlastne zadne RPG :D
  • XorxoxTalarius
    No ja jsem F2P hrac a musim rici ze jsem daleko silnejsi nez nekteri platici hraci co okolo mne tajtrlikuji, pripadne maji nakoupeno za CC, jedine co mne znevyhodnuje je ze nemohu pouzivat artefakty a lepsi predmety (ale i s tim se da zit)
  • Mluvime tu o MMORPG a jako odpoved na tvoji dalsi otazku pisu ano, je to zabavnejsi.
  • Veskoslav
    To děkuji, to jsem nevěděl. Já jsem F2P model hrál cca půl roku zpátky a tam flash nebyl přístupný. Ale teď mi konči subscriber
  • XorxoxTalarius
    Musim te zklamat ale fotonova torpeda jsou i ve SW, ale ne ve stare republice, spis az behem Prvniho Galaktickeho Imperia (to same ty stity)
  • Všechno to máš uložené v bance - Budeš k tomu mít přístup pokud se opět staneš subscriberem a nebo pokud si v CM zaplatíš převod peněz ( dá se sehnat i na GTN ).
  • BookerDeWitt
    Já se zas nemohl nabažit X-Fighterů a každý snad přece musí uznat, že tahle stíhačka je symbol SW a žádná jiná jí nedokáže napodobit, natož aby si jí někdo spletl s jiným vesmírným plavidlem.
  • XorxoxTalarius
    Tak tady te musim opravit, vesmirne souboje muzes delat 3 denne, Warzone a Flashpointy muzes delat 2 denne. Navic omezeni je platne az od 20 urovne.
    Jediny problem je ze nedostavas balicky (teda balicek s gearem a penezi) coz driv delalo problemy treba u bounty huntera, ale to je uz fixle, takze se da v klidu hrat
  • Z mojeho komentu je evidentni, ze je to jenom moje spekulace jak to bude ne ? Nikde jsem nenapsal, ze je SWTOR p2w, protoze je to spis payforsavedtimeandgear, coz je ve vysledku prakticky stejne to samy. A co ? u dnesnich Bioware se to klidne navic muze stat, ze ti za dalsi pulrok zase flusnou do xichtu a udelaji to p2w. Spis mi vyvrat ty dalsi 2 veci co jsem napsal - ze to nebude jen dalsi repetitivni nedodelanej battleground, jako byly ty predchozi a ze ovladani stihacky nebudou jen sipky doleva, doprava a 2 tlacitka ( pravda, na pvp uz tam tu sipku dopredu a dozadu asi budou muset pridat ).
  • K rozšíření se jako první dostanou pravidelně platící hráči (3. prosince), následně bude Early Access pro free-to-play (14. ledna) a následně bude odemčen všem (4. února).

    Napsal bych to spíš takto:

    K rozšíření se jako první dostanou hráči, kteří měli 1.Listopadu hru zaplacenou (3. prosince), následovat budou ti, kteří měli v minulosti zaplacený alespoň jeden měsíc hraní (14. ledna) a následně bude odemčen všem (4. února).
  • mna bude zaujimat len jedno, bude to tak lagovat ako v pozemnom PvP a tudiz nehratelne, alebo to konecne pojde normalne a budete to hratelne ako hranie v beznom svete.
  • dolezite pri peniazoch je obmedzenie na 300 000. ja som mal predplatne mal som skoro milion a po prejdeni na f2p mi to pekne zrezali na 300K.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit