Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Po přečtení komentářů ne většiny na to jsem neměl vnitřní sílu, ale do půlky jsem se tak dostal. Musím říci jen to:"Je zbytečné něco vám lidem psát, ale napíšu něco jiného *5* "

    !Musím pochválit i poděkovat Alešovy Smutnému, za pěknou a podle mého skromného názoru objektivní recenzi, která je perfektně čtivá a poutavá. Aleš Smutný dokázal vše vtěsnat do jediné recenze, tak aby vystihl co bylo nutné, ale také něco navíc. Děkuji, jen tak dále.!

    PS: Prosím nemusíte o ostatní nekomentujte to. Děkuji.
  • Ted me tak napadlo-proc nejsou i nejake vesmirne mise pro dva nebo vice hracu? Mohlo by to byt zajimave... *2*
  • "Ale prostě za poslední roky je tenhle "chudej end-game content" rozhodně nejbohatší ze všeho, co startovalo (WoWem počínaje a Riftem konče)."

    To snad nemyslis vazne.. porovnavat end-game prvych verzii WoWka s end-gameom SWTOR. Odvtedy predsa ubehla spusta rokov a co bolo v minulosti s radostou prehliadane, dnes uz neobstoji. Dnes je jednoducho ina doba a uplne ina konkurencia a situacia na trhu, nez tomu bolo v rannych dobach WoWka. Koho zaujima, ako to bolo v minulosti? Kazdeho zaujima, aky je stav end-gameu teraz! A nie to co bolo alebo mozno raz bude. Ked za to clovek musi platit mesacne poplatky tak automaticky chce, aby to malo aspon ako tak objemny end-game content. A nie jedno-dve OP a par lame warzonov. Kritika end-gameu je preto viac nez opravnenou.
    • Achjo... to už člověk fakt musí psát doslova a všechno polopatě... *7*
      Když píšu "WoWem počínaje a Riftem konče" tak tím samozřejmě myslím WOW (před sedmi lety nebo kdy), Rift (loni) a VŠECHNO MEZI TÍM. Když se hra vydává, tak prostě end-game content nebývá žádná bomba. LotRO například nemělo (tuším, už je to taky nějaký pátek) nic, kromě toho, že sis mohl vyrobit nestvůrku a jít masit hrdiny v Monster Play. Conan: několik ne moc funkčních raidů. A tak dále. Tím neříkám, že end-game TORu je super a bez chybičky, jenom tím poukzauji na to, že není naprosto vůbec tragický a "nejhorší ze všech", jak se tu snaží naznačovat jiní... Stejně tak to neznamená, že "když to ostatní mají blbě, můžou to mít blbě i oni". Jenom prostě když se vydá hra, tak je mnohem důležitější, aby nepadala (což nepadá) a aby tam byl dobrý obsah pro levelování (což je), na end-game je dost času později, když už ho teda nestíhají při vydání (jako že zjevně nestíhají).
      • zajimava je kombinace toho, ze SWTOR je MMO s nejrychleji dosazitelnym MAX levelem a vety "na end-game je dost casu pozdeji". Zatim SWTOR velmi pekne slape po ceste AoC
        • Pri dennim hrani jsem postavu v LOTRO mel na max pesne za rok. AoC priblizne to same(nepocitame-li dnesni stav,kdyz je mozne pouzivat az 100% xp potiony). U SWTOR mam pri pohodovem dennim hrani 47lvl. zadnou jinou postavu nemam. Cca za 7-14 dni budu na 50. Takze ja s tim souhlasim. Je to jedno z nejrychleji levelovatelnym MMORPG co jsme vubec kdy hral.
          To ji ovsem na kvalitach(pro nekoho nekvalitcah) neubira(nepridava)
          • Cos dělal proboha v Lotro celej ten rok? *8* *1*
            Taky jsem měl za tak dlouhou dobu vyexpenou postavu. Ale vyexpit se taky v Lotru šlo za necelej měsíc.
            • ale prosimte a ted tu o karkulce
        • Vrook
          Tyvole kdy už konečně pochopíte, že řídit se podle nějakejch za*ranejch mloků, který hrajou 25 hodin denně každej den v tejdnu, a který nikdy neviděli slunce, neni prostě objektivní. Když budeš odklikávat každej dialog, každou cutscénu, pojedeš čistě powerleveling, tak vyexpíš rychle no, tak je to všude.. A co jako? Vadí ti to? Tak neexpi jak k*kot, ale hraj to normálně, dokáže ti to zabrat dost dlouhou dobu, pokud chceš. Pokud nechceš, tak nechápu, co si k*rva stejně jako všichni ostatní stěžuješ.
          To je jak kdybys zežral pětikilovej pytel buráků během 10min a pak si stěžoval, že si slyšel, že ti vydržej na 2 tejdny.. fuck off s timhle přístupem
          • tak hlavne aby ti nepraskla cévka
            • bylo pro vrook
          • Predpokladam, ze budes asi jeden z tech lidi, co s matematikou skoncili nekde na nizsi zakladni. Je jedno kolik hodin denne hrajes, celkova herni doba je porad stejna, ale takovahle jednoducha uvaha se asi od lidi jako ty neda cekat. Aspon jsem rad, ze mi tvuj flame dokazal, ze kratke herni doby jsi si taky vedom, ale dle sveho postoje musis zastavat pozici, ze je to vlastne skvely mit po kratke dobe max level a nic k delani.
            • Vrook
              S matikou jsem narozdíl od tebe ještě neskončil a mám jí ještě na vejšce. Kdybys ale ty měl nějaký vzdělání, dokázal bys pochopit, že JE OBROVSKEJ rozdíl mezi herním stylem člověka, kterej chce vyexpit co nejdřív a jede powerleveling, a stylem člověka, kterej si chce hru užít, neodklikává rozhovory, tupě negrinduje a plní všechny questy na každý planetě. Sorry ale ty jsi podle mně tu hru ani nehrál a jenom hejtuješ, jako všichni ostatní, z mně neznámejch důvodů. Biodron ani fanboy nejsem, sám uznávám, že má hra dost chyb a když si stěžuje někdo na chyby, který mu PŘI HRANÍ HRY dělaly problém, tak fajn, je to objektivní. Ale když nadávaj rozmrzelí haters, který HRU NIKDY NEHÁLI a ještě si stěžujou na takový p*čoviny, tak sorry, ale to se musim ozvat..
          • Aneb jak poznate fanboye. Kdokoliv, kdo mysli jinak a dela neco jinak je zasranej, debil, popripade se pouzije jina urazka. Bravo.
            • Presne jak rikam, argument zadny, urazek plno.
            • Vrook
              Tyvole děte do p*či už prosimvás s tim označovánim za fanboye každýho, kdo tu napíše jakejkoli koment, ve kterym nenadává na hru. Nejsem fanboy, pokud tim myslíš to, že se zastávám hry ve všech ohledech - já sám vim, že má hra spoustu bugů a nedodělanejch věcí a pokud si někdo kdo hru hrál stěžuje na ně, tak nemám problém. Pokud ale bejt fanboyem znamená nas*at se, když vidim skupinu debílků, který hejtujou jen z principu, nadávaj na aspekty hry, který jsou úplně v pohodě, ale s kterejma ty kaks jenom nemaj zkušenosti, protože hru ani nehrálo a jen se podívali na nějaký retardovaný vida na yt, tak ano - v tomhle pojetí jsem skutečně fanboy.
            • Ma cenu se s tebou bavit? Ty uz nevis kudy kam,tak kazdeho nazves fanboyem a biodronem. To jak to rikas,je to uplne stejne jako mi napsat ze jsem blbec
              A co jsem ti vyvratil? Uz nejmene dvakrat jsem ti vyvratil tve malinke koridorovane planety(mimo jine). Respektive je to pravda tak z cca tretiny. Ale ty stejne porad omilas ty sve pravdy. navic vubec nejde o to jestli mas nebo nemas pravdu,ale o to jak to podavas. jako maly rozmzleny fracek...
            • Ano? A ktery z vas fanboyu tu kdy co vyvratil? Ale uznavam, pravda se tezko vyvraci.
            • Ze to rikas zrovna ty. Ty ktery za kazdy pochvalny nazor nebo vyvraceni polopravd nazyvas pisatele Biodronem. Bravo!
        • Ještě chvíli vyvracení pomluv a začnu si připadat jak nějakej fanboy... *8*

          Ten "nejrychleji dosažitelný max level" jsi sebral kde, prosím tě? Hraju od začátku (early access), hru si užívám, nikam nespěchám, ve skutečnosti si pořád vybírám svěho maina, mám na republice čtyři postavy, z toho jedna bude pomalu čtyřicítka, jiné jsou něco přes dvacet. Baví mě hrát, baví mě questit, baví mě craftit, baví mě instance, na padesátku to ještě tak dva týdny (minimálně) nevidím, Impérium jsem ještě ani nezkusil. Jasně, že když se někdo nonstop žene, je na konci o dost dřív, ale to tak nějak platí u každé hry, ne?
          • Jj, s tym rychlym levelovanim musim suhlasit - v tejto hre sa leveluje ukrutne rychlo. Nie ako tu niekto spomina ze clovek pri tom sedi od rana do vecera - ja som tej hre venoval tak 2 hodky denne a za mesiac som level 42. Takze v porovnani s konkurenciou sa tu dosahuje maximalka az prekvapivo rychlo. Tí, co tvrdia opak, zrejme tuto hru nehrali alebo si ju zamerne natahovali.
    • Smerovane uzivatelovi s menom Irwin.
  • Procitam si tady tuto diskuzi a velka cast prispevku jsou jen neustala negativa, jak je hra spatna, nabizi malo prostoru pro rozvoj, spatne PvP,spatny inventar, spatne UI, male mapy - nebo naopak velike mapy, spatny vesmir, spatna aukce, vzhled itemu, proste vse je spatne.

    No nutno rici panove a damy, ze jste moc rozmazleni, ano ve hre je spousta veci co by sla udelat lepe ,kazdopadne kdyz vemu v potaz, ze hra je 2 mesice venku ,tak je to klenot oproti jinym vydanym MMO a casem bude hra zcela jiste nabizet daleko vice, kazdopadne to noliferum co maji uz 2 x 50 lvl a nudi se nestaci a tak pokud mohou, na vsech diskuzich o SWTOR spamuji jak je hra spatna a pak je zde skupina lidi co hru nikdy nehrala, hrat nebude a ti spamuji totez, jde prevazne o pandadeti.

    Reseni je jednoduche - pokud se vam hra nelibi, tak ji nehrajte a mate klid a nechte ostatni hrace, aby si hru vyzkouseli a sami urcili zda jim hra vyhovuje ci nevyhovuje, jelikoz uz zacinate byt na vsech diskuzich velice trapni.
    • Aha, takze kdyz dneska nekdo uvede na trh auto bez airbagu, posilovace rizeni a posilovace brzd a bude za nej chtit cenu jak za plne vybavenou Oktavii, tak ti, co na to poukazi jsou rozmazleni???
      A ano, nezapomenme na argument, ze hra je venku dva mesice. Ze byla ve vyvoji 6 let a spolkla 200M dolaru jaksi pomlcime, ze? A za mesic bude tvuj argument, ze je venku teprve tri mesice, ze? A za 10 mesicu, ze je venku teprve rok, co?
      A ano, mam jeden lvl50 a jeden lvl42 a to hraju normalne. V AoC jsem se za tu dobu dostal na lvl30 a v Lotro na 35.
      A nechat ostatni vyzkouset je dobry napad, ale to by jaksi museli mit free trial. A zkouset neco za 1000 korun je pro nektere lidi moc. Navic, kdyz si nekdo precte recenzi, ktera da tomuhle "veledilu" 9/10 aniz by zminila jediny problem, nedodelek, nebo bug, tak nekdo musi lidem rict, ze to zase tak super vec opravdu neni.
      • Vis tvoje argumentace je zajimava lec velice detinska. Opravdu me nezajima kolik hra stala, nebo jak dlouho se vyvijela pro me je podstatne, zda se u hry bavim ci nebavim a to rozhoduje ,SWTOR hraji cca 6 tydnu a ani zdaleka se neblizim 50 lvlu a pozitiva prevysuji nad negativy a to v obrovske mire, ano z predchozich MMO co jsem hral, tak take byl privital ruznyne vychytavky a addony a vse mozne i nemozne veci, ktere hru delaji lepsi, ale jak jsem jiz psal, drive ci pozdeji to v SWTOR bude take. A kvuli tomu, ze hra neni naprosto dokonala ale jen "dobra" opravdu nemam potrebu spamovat kazdou diskuzi a vykrikovat jak hra stoji za ho*no a pri tom ji doma vesele smazit dal, tak jako to delas ty a mnoho dalsich pokrytcu.
      • Ziiiv!!!! Dalsi nudista co na hru uz od zacatku nadava a stale ji hraje. *16*
        Nuda je svina....
        • Dalsi biodrone. Ale neboj, az mi vybrsi subscription, tak ho neprodlouzim. Pak si budes moct behat po poloprazdnych serverech s dalsimi biodrony a byt happy.
          • To rikas uz nejmene tyden. Neslibuj a odejdi! Ciny delaji muze,ne sliby. A opet jsi me nazval biodronem ac to sam o par prispevku vyse odsuzujes. Hmmm....
            Ja se nikdy hry slepe nezastaval. Hra ma spousty chyb,ale ma taky spousty zabavy,ktere v zadne jine MMORPG nenajdes. To co prevazuje= celkovy dojem ze hry. Pokud me neco nebavi,nespamuju o tom na foru stale dokola(navic mnohdy jsou to polopravdy) a jdu o dum dal....
            • A ty mi vratis to nevyuzite predplatne? Protoze nejsou ani schopni zajistit si fungujici billing system, musel jsem pouzit predplacenou kartu a ta je na 2 mesice. Jo a pozor, pri zruseni si vymazte udaje o karte, protoze jinak Vas Bioware zkasne i kdyz zrusite predplatne. Opravdu skvela spolecnost, ze? Ale pokud mi ten rozdil doplatis, klidne odejdu hned.
    • Pravda ale stejne, napsal jsem ze se mi hra libi, ze je dobra a vidim v ni dobry napady a potencial, ale ze ma zapory ktery jsou pro me tak velky ze ju proste budu hrat nekdy jindy, az se to vyresi a stejne jsem byl vyflamovan urcityma fanboyema. Ze je to intended a ze to tak ma byt a ze mam spatny komp a proto mi to jede spatne atd... Takze blbci jsou na obou stranach, nevyberes si.
    • Vsiml jsi si jedne veci? Totiz ze kritici hry vetsinou hru stale hraji,nekteri dokonce uvazuji o prodlouzeni predplatneho. Paradox?
      Lidi jsou rozmazleni....
  • Jednoduse receno je to hra co ma konecne koule. Pecka. Nejsem zadnej fanousek SW ale tohle je lepsi nez vsechny MMO co jsem zatim hral (Lineage2, wow, guild wars, conan, rift). Nereste blbecky co si sem chodej vylejvat svoje 13lety srdicka misto toho aby hraly svy pritepleny wow. Jednoznacne SWTOR doporucuju. Ono je to o tom, ze kdyz vas hra bavi tak se muzete na nejakejch par chyb z vysoka (klidne z orbitalni stanice) vysrat.

    p.s. hraje nekdo na serveru The exile crystal?
    • Imho mas radsi SP nez MMO
  • Hrál jsem WoWko 3 roky a SWTOR zatím beru jako KOTOR 3. Jedu si příběh své imperiální agentky, užívám si ho a nikam nespěchám. Oni zatím (snad) hru doladí.
    Co mě mrzí je vesmír. Rád bych, kdybych si mohl koupit svou vlastní loď, tak jako speeder. Z počátku třeba jen malou jednomístnou stíhačku, později větší bitevníky, které by vyžadovali více lidí na obsluhu (pilot, střelec, opravář, ...). Mise by pak mohly vypadat nějak takhle:
    Hráč pašeráka (s vlastní transportní lodí) si vezme úkol od NPC dopravit nějaký vzácný náklad z bodu A do bodu B za což dostane slušné peníze. V ten okamžik by se u Imperiálů objevil nový quest, že se chystá republikový transport a je třeba ho zničit. Pašerák ví, že by mohly být během cesty potíže, tak si najme další hráče (piloty stíhaček) jako doprovod a nabídne jim část ze zisku. Imperiálové se taky mohou dohodnout a letět ve více lidech.
    Případně pokud by se třeba Impérium rozhodlo zaútočit na nějakou republikovou vesmírnou stanici, na stanici by byla vyhlášena pohotovost, hráči by nasedli do svých lodí a vydali by se vstříc mohutné vesmírné bitvě.
    Kdyby byly úkoly v tomto duchu, to bych si pískal. Sice je to podobné jako "zabij 10 tuskenů", ale alespoň je tam ten lidský faktor a možnost nesplnění úkolu. I když PvE hráči by tomu asi netleskali ...
    • Hra, která podle tebe je ideální existuje. Není sice ze světa Star Wars, nicméně je to styl GTA. Hra nese název All Points Bulletin a je to F2P model. Tam tedy funguje takto zadávání misí. A v této hře je nejlépé zpracovaný editor postav. S více propracovanou strukturou tvorby vaší postavy se asi nesetkáte. *2*
      • Oprav me jestli se pletu,ale APB je akcni MMO,ne MMORPG. To je zasadni rozdil. Takze to nemuze byt jeho idealem. navic APB nedostalo zrovna skvele hodnoceni...
    • I když se u SWTORu bavím, jsem si vědom, že MMO dnešní doby by mělo nabídnout více. Vždyť svět SW je tak rozsáhlý a s takovými možnostmi. Jen namátkou, nebavilo by Vás, kdyby jste se mohli stát pilotem kluzáků a v sérii závodů získat titul galaktického šampiona? Mě moc.
      Snad se toho někdy dočkám ... :)
      • Muzu se zeptat, v cem je presne rozsahly? V tom, ze na kazde planete mas malicky omezeny prostor, nejelepe koridor, ktery je jeste rozdeleny na vice casti aby jeho mrnavost jo vynikla, kde ti milostive dovoli se pohybovat? A kdyz nahodu jdes jinam, tak zhebnes na vycerpani? Jo, tomu rikam rozlehlost, pane jo, kam se hrabe SWG.
        • Za prve-on se bavil o SW,ne o SWTOR
          Za druhe-pomerne male planety jsou do cca 30 lvl. Koridorovane jsou jen mestske lokace. Cim vetsi lvl tim vetsi planeta. Kolem 40 jsou uz planety obrovske a pohyb je naprosto volny. Hraci si naopak stezuji na prilis velkou velikost.(jaky to paradox-opet)
  • Zdravím vás a všechny hráče.
    SWToR je pro mě osobně něco úplně nového a něco naprosto skvělého. Nehledám chyby ve hře, ale chci se hrou bavit. A popravdě zatím se bavím výtečně. Na svém 38 lvl jako Jedi Guardian je to obrovská zábava. Ano, hra má chyby a velké porodní bolesti, ale pracují na tom a i když je to divné, spoustu lidí hodně často " brečí " kvůli tomu, že nemůžou hrát, protože něco spravují a když hrají, tak jsou to hateři, protože hledají na hře chyby. Hra je to skvělá a missions vydělávají, ale nesmíte se bát investovat. Protože pokud farmíte chytře, tak to co vám společníci donesou, vždycky v Galactic marketu ( Aukci ) prodáte, někdy na poprvé, někdy na druhý pokus. Ale prodáte.

    Jinak kdo hledá novou českou guildu naserveru Legion of Lettow, klidně se k nám můžete přihlásit, informace máme na webu. Jsme na straně republiky. Guilda Angels of Agony.
    Náš web s náborovým videem najdete zde : http://angelsofagony.enjin.com/recruitment
    • "Protože pokud farmíte chytře..."

      Protože pokud farmíte chytře, tak vás zabanují za "cílevědomé zenužívání mechanik a narušování in-game ekonomiky" ^_^

      TOR nehraji, sleduji dění okolo. A zatím tedy žádná sláva a tím nemyslím nenávistné příspěvky na fórech, ale přístup Bioware. Když to tam čtu na jejich vlastních fórech, jak moderátoři cíleně ignorují smysl dotazů a místo odpovídají na libovolnou drobnost s dotazem související, jak jsou zavírána témata která upozorňují na chyby ve hře popřípadě témata, která upozorňují jak se chybám vyhnout, jak oficiální příspěvky téměř vždy obsahují jenom polopravdu, což je ihned odhaleno hráči a reakcí je další polopravda...to opravdu nezní jako přístup, který by mne lákal ke koupi. A zavádění jakýchsi speciálních medailí za přispívání moc nevypadá jako promo akce, ale spíš jako zoufalý pokus udržet platící ovečky.
      • Dej mi odkaz,jediny,kde vyvojari odpovidaji na foru. Sleduji to denne a nikdy!! neodpovidaji.

        A ty medaile? Delas z komara velblouda. Medaile byly jen titul. To byla odmena,ne promo akce. Zase never vsemu co nekde ctes. Nalakat na placeni dalsiho mesice by to nemohlo ani toho nejvetsiho nerda.
  • Pridejte se k nam na serveru Lord Calypho ( iperium ) http://swgccorps.enjin.com/
  • sankuri
    Jen tak pro zajimavost v zebricku na mmorpg.com propadl SWTOR z 2. mista na 25. behem tydne, takovou rychlou zmenu jsem za tech 5 let co ten zebricek sleduju nevidel.
    • Tam ten žebříček představuje ale hlavně hype, dokonce je to tam napsaný. Holt už se o tom tolik nepíše. Ale máš pravdu že se to potopilo dost rychle.
      • sankuri
        To je pouze jine pojmenovani pro hlasovani. Rozdil napr od metacriticu je ten ze na to aby uzivatel mohl hlasovat se nestaci se jen tupe registrovat.
      • http://img.badposts.org/images/1325651507.jpg
        • Skvele a presne to popisuje reakce biodronu!
        • Vrook
          >/v/
          >sumthn serious next time please
        • Cahir
          Naprosto stupidní.
        • sankuri
          Naprosto dokonale:-)
  • Ale co zabavneho na nas ceka po 50tce ? Rubacka na Illumu ? Porad dokola reseni flashpointu a operaci, sberatelska manie noveho vybaveni?, hromadeni penez, ktere uz ani neni za co utratit ? Anebo si jen dokola "uzivat" 3 warzon ? Rikam si, ze spise asi od znova za jinou postavu, ale bohuzel to znaci projet stejny usek znovu s rozdilem questu hlavniho pribehu (kterych je pochopitelne mnohem mene). Takhle to totiz asi taky znamena, prestoze hardcore fanousek SW a Bioware , ,jsem nucen pristi mesic od valu, protoze tyto vyhlidky me neberou.

    Doufam ve vesmirne PvP, RvR (alespon takove jake prinasi Warhammer), a pochopitlne vice lokaci pro nejaky ten terirtory kontest - aby nastala moznost slucovat guildy do alianci a bylo mozno taky trochu politikarit. Jo a panove, vzpominate na Pazaak ? Karetni sberatelska hra z puvodniho KOTORu, boze jaky rozmer by nastal jenom implementaci tohohle :)

    Tahle hra vysla pomerne stabilni a technicky je odvedena precizne bych rekl, trocha lepsi optimalizace by ovsem neskodila (totalni upadek FPS jakmile se ukaze par dalsich hracu a defaultne napr. v kantynach). Libi se mi, ze patche vychazi velmi casto, doufam, ze se brzy taky objevi nejake ty zasadnejsi inovace. Neverim, ze by se Bioware smirili pouze s kopirovanim WoWu.

    Jesteze letos vychazi Freeworlds 2 (SW modifikace pro Freelancera) a The Secret World.
    • No řeknu ti co děláme na 50lvl my. Hard FPs. (stejný příběh jen s 50lvl moby a lepšími dropy). Většina si šla založit Sith mirror guildu. Na OPs jako guilda ještě nemáme.
      Neskutečně nás irituje že v r 2012 vydají hru s takovým rozpočtem, kde guildovní banka NEEXISTUJE! Kde guilda nemá ani vlastní plácek kde by se mohla sejít (barák, loď, cokoli...)

      Engine je tragický - a je to hlavně z důvodu ochrany proti kopírování aby nevznikaly free servery. Proto nemáme HiRess textury, ač jsou do hry udělané. Proto je maximum lidí na FP omezeno na pouhé 4. A proto se nedají čekat nějaké masivní bitvy o planety a jakékoli dynamická proměna světa - neutáhne to. V tomhle jsem opravdu velký skeptik a spíše si myslím, že budou lakovat lidi sliby "co všechno tam jednou dodělají" a budou to odkládat a odkládat a změny budou spíš kosmetické.
      Na těch základech, co tomu lidi z BW dali se dle mého nedá stavět. Silný je jen příběh. Jenže ten nedokážou v potřebné kvalitě přidávat pro všechna povolání tak rychle jak to lidé stíhají hrát. To ostatní kolem není v ničem výjimečné. Lidi projdou příběh, párkrát projdou FPs a OPs, a nemají jediný způsob jak se dál zabavit. PvP o ničem, eventy nejsou, možnost dělat hráčské questy už vůbec ne, ovlivnit chod světa taky ne. Vylepšovat prestiž guildy, její vliv v senátu nebo znásobovat majetek také nejde. Takže grindovat lepší gear/social pointy/valor/nefunkční legacy do zblbnutí? A platit za to měsíční poplatky?
      • hmm, nezbyva nez pockat a doufat ,ze se tva proroctvi uplne nenaplni. Chapu, ze si Bioware utrhli poradny krajic, ale jeste se jim nepodarilo me zklamat. Takze doufam ,ze budu mit duvod se do hry vracet.
        • Zase na druhou stranu, ja sam pocitam s tim ze dohraju pribeh za troopera (prave dokoncuju Voss) a pak si dohraju svou Sithku. Mozna tomu dam sanci do breznoveho patche - podle toho jak moc mi Sith pribeh zabere. Pokud to dopadne jak si myslim, prerusim subskribci a obnovim ji vzdy na mesic po pribehovem datadisku abych si zahral dalsi dil adventury. Soucasny "end content" ale platit nechci.
    • Delas jako by max lvl obsah jinych MMORPG her byl o necem jinem. Porad chodis dokola 3 raidy,harvestis vybavu a penize(ktere uz nemas za co utracet).....
      • Boha jeho, typicky argument fanboye. Ostatni to take nemaji, tak proc bychom to my mit meli, ze? Co treba takovy STO, ktery alespon umoznuje hracum vytvaret vlastni mise. A nektere jsou opravdu hodne dobre. Ale nejsou namluvene, takze neco takoveho ve SWTOR nehrozi.
      • Delam, protoze jsem nikdy zadnou takovou hru nehral (nebo se alespon nedostal tak daleko). Ja jsem odchovancem spise sandboxu (EvE nebo treba Fallen Earth), ale zaroven zboznuju Bioware a hral jsem od nich snad vse, takze tomuhle jsem ted dal sanci.

        Mit tak moznost si ve SWOTR koupit vlastni pribytek, v nem Pazaak table a do garaze pod-racera, hned se tesim vice na endgame.
        • Vrook
          >Second Life
          >presto second life hraci zadnej first life nemaj
        • Housing mi taky chybi. Vzdycky si vzpomenu na absolutne dokonaly housing v Everquest 2. Desitky ruznych domu/hradu/ostrovu,tisice nabytku a dekoraci a libovolne umisteni predmetu kamkoliv ve svem pribytku....
          Myslim ze lode pujdou pozdeji taky nejak upravovat,ale housing ve SWTOR asi nebude nikdy.

          Dalsi rozvetveni pribehu ve SWTOR (+jine veci jako napr Legacy system)ma byt tusim v breznu,takze pokud uz te to nudi,dej si pauzu a zkus si zaplatit zase za 2 mesice.
          • Jako housing je brana lod,cisty housing asi nebude,navic si myslim ze drtiva vetsina her tohle pridavala az mnohem pozdeji nez po vydani..co vim tak LOTRo housing,vyrobu nabytku a dekoraci byli schopni pridat az po 2 letech provozu..asi malokdo cekal ze neco takoveho buude v TORu ze zacatku
            • Housing v LOTRo je tragicky. Itemy muzes ukladat jen na presne stanovena mista a jeste musi pasovat velikost, V malem domku je ''customizace'' miziva.
            • Jako jde spiz o to ze kdyz chces vydat hru a nevis jestli bude uspesna tak housing,barevne modifikace atd delas jako posledni,spiz podle toho jestli hra uspeje nebo ne.Protoze kdyz je spatna tak ji zadny housing nezachrani..za rok podle poctu hracu podle me kdyztak zacnou dodelavat tyhle ,malickosti,
            • Drtiva vetsina starych her byla v pseudo 3D grafice, jen malokdo by cekal, ze hry budou hned vychazet ve 3D... Obhajovat hru tak, ze jina to taky nema :D Co cekat od hry, na kterou bylo nasilne nasroubovany MMO
    • ad Pazaak) Pokud nevite oc jde tak mrknete sem : http://www.pazaak.org/play

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit