Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ne Satele urcite neni dcerou od Bastily, je jenom jeji potomek

    SWTOR se odehrava 300 let po KOTORu...
  • Ty si pleteš Bastilu se Satele, její dcerou ;) Bastila v SWTOR není.
  • jo ja si stejně udělal novy acc
  • Inquisition si uz hral?
  • Shaker
    :D:D:D:D:D:D:D
    Panove a damy, navrat do reality... Supportu nenapisete, neni na ne totiz jinej kontakt nez telefonem placenou linkou do zahranici. Poprosil sem kamarada, co si to jeste platil, aby mi zalozil ticket s problemem, protoze ja jakozto kdysi platici bez aktivovanyho subscribu sem to udelat nemohl. Myslite, ze se mu obtezovali odepsat? Pouziju Lubosovu slavnou vetu: "Ani za kokot, vole!"

    Ve vysledku jsem tuhle hru odepsal a to ne proto, ze by me nebavila, ale protoze s tema kurvama proste neni mozny se domluvit, ani kdyz platite.
  • Normalka ... tuhle sem si rek, ze po naky dobe zase testnu RunesOfMagic .... a lock uctu, pry "kvuli bezpecnosti" ... a co stim? No abys moh kontaktovat support, tak se musis ... prihlasit. Lol. A pochopitelne se neprihlasis nejan do hry ale ani na web.
  • Jn toho Kotoru je strašná škoda. Aspoň je vidět na koho jsou ty hry cílené. Vizuální zpracování Old Republic je jak omalovánka pro děti. Kde je to tajemno, které bylo v Kotorech? Tohle mi bude strašně chybět. Doufám, že se ještě někdy pokračování dočkáme...ale hlavně ať to neskončí jak Dragon Age 2 a Inqusition.
  • Je to stale mysticka energia. Vdaka velkemu poctu midichlorianou ma akurat jedinec schopnost sa ucinejsie spojit s tou energiou a ovladat ju.
  • Nesnášim MMORPG...prvně zkurvili Warcraft a teď i KotOR...škoda, pořádnýho singleplayer RPG aka KotOR III. se asi nedočkáme...
  • když jim napíšeš do supportu, možná se nějaké odezvy dočkáš
  • a pravdepodobne jeden z najlepsich charakterov Star Wars umrie pre loot...
  • Ahoj..:-) ..a je nejaka sance jak si znovu zahrat?
  • Ne zkazí to tím, že bude okolo něj naprosto tuctový příběh a tím zkazí celý příběh staré republiky. Pro mě (pokud nebude KOTOR 3) skončil příběh staré republiky zničením Malachoru V.
  • jo to se mi taky stalo, prej jsem porušil smluvní podmínky- pokus o prodání účtu, přičemž by mě to ani nenapadlo
  • ted se cítím, stejně když Blizzardi oznámili WotLK, Arthase jsem měl rád.
  • Ja zase hral na straně imperia, takže nemůžeš mluvit za všechny. A Revan ikdyž byl "neutrální", tak vždy měl blíž k temné straně, (už jenom, že se vzepřel radě je něco nevídaného) a nakonec se stal Darthem BEZ hráčského přičinění, takže objektivně by byl tím, čím teď je.
  • fizola
    Ja som tiež s imperiom išiel zabiť Revana, ale on na konci toho boja zmizne a Republika mu dokonca pomaha, to že mu prdlo v poslednom patchi je zamer
  • Lawliet
    Až nakonec vesmíru Revane, až na konec vesmíru.
  • Anarchy Online dodnes povazuji za jedno z nejlepsich MMORPG her.

    Ale s tim poslednim odstavcem nesouhlasim. Je to urceno pro hrace co delaji 10 nebo 20 alt a nebavi je porad chodit dokola to same. Naopak to povazuji za vybornou moznost. Pokud s tim mas problemy,kup si datadisk az tesne pred vydanim. V cem je problem?
  • Podivej se na prvni skutecne MMORPG? Kdy vyslo? Svadet nekvalitu dnesnich her na MMORPG je opravdu usmevne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit