Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, ono je to trochu složitější. Když máš dobrou damage tak tam leží jeho mrtvola, ale jinak máš pravdu teleportuje se. Stejný je to s Darth Malgusem, když máš dobrou damage tak tam je jeho mrtvola, když máš damage slabší tak skočí někam do díry :D
  • Nevim co řešíte, spousta Jediů propadla Temné straně. Navíc řešit koherentnost loru v universu, kdy jeho samotnej zakladatel má dvě interpretace Síly (mystická energie - původní trilogie, midichloriany - nová trilogie).
  • To vcelku smysl dává, když pominu, že Revana v ToR jednou porazíte... po Kotoru se dal Revan do ústraní.. stal se Kotor 2 a poté následovala kniha Revan. Tam se popisuje, co se dělo s Revanem dál a nebylo to vůbec nic pěknýho, takže ve svym hloubání na rozmezí temné a světlé strany, které obě ovládal se rozhodl, že je lepší zničit vše a postavit to znovu na zdravých základech. Naopak logika je vcelku jasná.
  • swtor je vlastne kotor3 zadarmo a mas vetsi vyber charakterov.
  • Johnny
    Pravda. Pro mě vždy bylo a bude vzorem MMORPG Ultima Online.... Žádný levely, žádný expy. trénování dovedností trvalo neskutečně dlouho, Smrt znamenala pruuser protože všechny věci a equip zustali v těle, takže člověk kvuli smrti mohl přijít například o výbavu a brnění na který si vydělával měsíc... V životě sem nezažil větší adrenalin když mě honilo na výpravě nějaký PKčko (player killer, nebolí zlí hráč) *9*
  • preco zkazi? oni to zkazia tym ze nedovolia hracom sa k Revanovi pridat a dobit v jeho mene galxiu.
  • ja a miliony hracov zas v SWTOR toho Ravena asi niekolko tisíckrát zabili a zrazu ho tu mame znovu :), proste sa nad tym nepozastavuj.
  • neřekl bych s příchodem MMORPG.. spíš s příchodem WoW modelu. Před WoW jsem hrával třeba Anarchy Online.. hra podle starých zvyků smrt trestala ztrátou expa, vylevelovat postavu na level 100 trvalo tak půl roku - a při první postavě člověk zjistil že ji udělal blbě.. takže novou a znovu. Poskládat equip bylo taktéž náročnější na hlavu.. zato odměnou bylo používání o x levelů vyšího gearu (slayerbot u engyho třeba o 20lvl vyšší - to už byla pecka). Jenže pak přišlo WoWko.. jednoduché jak pohádka a s každým datadiskem přišly ještě další zjednodušení.. jasně.. pro masy. SWTOR se mi líbil moc, ale opět chyba s expy.. dám daily stíhačku, daily normál. a mám tři levely za patnáct minut.. tímhle si tu hru tvůrci zabíjej sami. Datadisk s Ravenem? OMG a proč XP boost 15x do levelu 55? Takže si založím novou postavu a za tři dny zas nebudu mít co hrát???
  • ano to mě taky trochu mrzí, ale zase to bude za dobu a k vybavení a 3/4 novým věcem se nedostaneš. Fajn by byl systém typu, platíš si poslední 3/6/12 měsíců máš to zdarma, ostatní si něco zaplatí, případně, kdyby cena byla kompenzována v Cartel coinech.

    Ale na obojím by nevydělali tolik peněz ;-)
  • Nevím co je nepochopitelné na větě: "tedy odstranění talentového stromu se v novince nevěnuje ani čárka" = Zrušení talentových stromů, v novince o tom nic není.

    Tak nevím, zda člověk potřebuje vyšší dívčí, aby takto zapeklitý větný rébus rozluštil ;-)
  • ty co nepockaju si zaplatia plnu sumu za dlc a ty co pockaju to dostanu neskor (len platiaci) urcite zadara ako to spravili pri hutt cartel dlc.
  • Omlouvám se odpověď byla směřována pro pana wiruss, ale špatně vložena :)
  • Tvá věta o rušení talentových stromů je velice zavádějící, takže doporučuji ji formulovat přesněji i pro lidi neznalé věci. Ale pro tebe je tohle asi již moc, rozvést více obsah, takže pane dokonalý příště to chce více používat hlavu, než něco plácnout.
  • porazil si ho ale nezabil
    ked uz nemal skoro ziadne HP revan tak sa teleportoval (kto vie kam)
    mozno na zachod sa vyplakat jak mu to neslo :D
  • Já říkal něco o rušení talentů? Já mluvil o rušení talentových stromů a ty se zruší úplně a ano většina skillů z původních talentů se přesune do disciplín a část se jich zruší a něco přidá. Leč co jsem napsal, tak je, někdy je lepší přesně číst, než se ohrazovat ;-)
  • No jelikož TES online je totální propadák, tak než si zahojí finanční rány f2p modelem, jistě minimálně jeden TES singl hra bude :-) , navíc TES dělá jiné studio než TES online
  • No talenty se neruší úplně ale projde to radikální změnou tzv. disciplines
  • Johnny
    s Příchodem MMORPG šlo všechno do prd€le.... Pochybuju že vyjde single pokračování Elder scrolls, ted už vim že nebude žádná dobrá hra který by navázala na Kotory.... Jakmile studio udělá MMORPG... tak viděj jen to a na ostatní s€rou... *11*
  • aha, takze moja kocka bol vlastne transka, ech..a to je starwars cielene pre deti *1*
  • Nezabil, on skočil a zmizel ;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit