Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ruku na srdce,pamatujete si na nase skolni leta? Taky sme v ty dobe vyuzili kazdou moznost,jak se ulejt,jak si to studium z prijemnit. A to bylo jeste v letech,kdy se na ty zakladce neco vyucovalo. Tak sice nejsme Svedsko,ale nebudme naivni a nemysleme si,ze hrani Minecraftu nam vycvici budouci enviromentalni architekty :)))

    Uprimne jsem se musel pousmat nad dodatkem autora clanku o hrani Sim City a budovatelskech strategii,ale urcite to nemyslel vazne. Ale s tou anglictinou ma pravdu,kdybych v mladi nehral na PC, dneska bych neumel ani helou.
    • Proc by to nemyslel vazne? Simcity 4 se normalne pouzivalo na nekterych US univerzitach, zakladnich a strednich skolach k vyuce. Na Simtropolis kdysi psalo nekolik ucitelu, ze to zavedli do vyuky, treba pro zakladni pochopeni budovani inzenyrskych siti a mestske infrastruktury.
      Abyste nerekli, ze kecam tak namatkou jmenuju co si pamatuju:

      Drexel University
      Auburn University
      Higley Unified School District of Arizona
      Martha Washington Elementary School
    • Asi to nemyslel doslovně, ale zdá se mi, že školy plivají takový blby, že nemají ani potuchy o tom, co všechno musí projet voda, než ti vyteče z kohoutku. A né, nikdy jsem nedělal nic s vodou.
    • zprijemnit
  • Nic proti tomu! Vzpomínám si jak jsem před několika lety dělal řidičák a můj školitel, relativně mladej kluk, mi řikal, jak je hrozně poznat na začátečnících, jestli hrajou závodní hry nebo ne... Taky hezkej příklad, jak může být hraní her praktické...
    • Já teda dřív závodní simulátory hrál, ale jestli mi to, že jsem se jakž takž naučil zkrotit 400 hp Porsche pomohlo k získání řidičáku si tak jistej nejsem.
    • Pokud to není z přiblblých arkád, tak souhlasim. Stačí když je tam kokpit, zrcátka a nějaká reálnější fyzika a určitě to pomůže minimálně k základním návykům, třeba se před předjížděním podívat do zrcátek.
    • A to ani nemluvim o tom, že já jsem se vlastně naučil anglicky hlavně díky hrám :)
  • :D :D .. já bych spíše doporučil Anno sérii, hraji 2070 a je to skvělá hra a určitě né lehká, než vybudujete první funkční frakci, tak vám to trvá i 10 hodin, samozřejmě, pokud jste začátečník, taky hodně závisí jaký si vyberete první ostrov apod. .. super hra a na výuku by byl super :)
  • Robotron3
    SimCity by bylo lepší, to je dokonalá výuková hra, co je navíc super zábavná :)
    • Coffin.Corner
      Být ministrem školství tak povinně zavedu Civilizaci a EU do hodin dějepisu a zeměpisu. *4*
      • Jak já exceloval na základce při hodinách dějepisu díky Pharaoh... *2*
        • Robotron3
          No nevim, ale nebyly tam takový chuťovky, že za vlády Kleopatry se stavely ještě velký pyramidy? (nehrál jsem, jen jsem viděl videa :)
          • PreidaQ
            Ne, právě že ne. Za Klepoatry se tam už stavěla třeba alexandrijská knihovna nebo skalní hrobky, pyramidy byli doménou právě hlavně v začátcích.
  • A na hodinách sexuální výchovy by se měl povinně provozovat sex!
    • ve svedsku asi chteji studenti vic hrat minecraft nez provozovat ten sex
  • ucenie je pre blbcov treba rozvijat tvorivost a podobne hodnoty...
    • Ještě rozvinout tvořivost v oblasti psaní čarek ve vjetách...
      • á další Gramar Nazi *11*
        • I ty starej buzerante *15*
        • fixcz
          "Grammar nazi" *3*
      • no ty krávo....... ve "vjeták" jeden větší talent než druhej
        • Je neco vetsi dukaz, ze uceni je potreba?
        • Robotron3
          Asi známka toho, že se u nás ve školství hraje málo her, nebo vůbec žádný :)
  • docale je lituju že musí parit takovou blbost, ja parim codko a nestezuju si *3*
    • Na tvym IQ je to videt
    • trolling?
    • rami.cz
      A jestli se muzu zeptat, neni ti 13 let?
  • Před pár lety na střední jsme měli za úkol hrát Travian na hodinach Ekonomiky:D
    • Mart9
      hmm, tak na základce jsme měli maximálně psací stroje a na střední jsme měli všechny tyhle hry zakázané. Asi sem měl smůlu na školy *4*
      • Mart9
        a když myslim zakázané, tak myslim doslova, že ta stránka ani nefungovala. Ne jen slovně zakázané...
  • Detail. Nemyslel jste pane Homolo Jižní Koreu?
    • Overwatch
      Samozřejmě. Myslím Jižní, píšu Severní. Díky!
  • No a je to v hajzlu. Zmrdi se maji ucit a ne hrat sr"cky jako minezraft.
    • tak proc se neucis zm*de ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit