Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hairy_Ass
    *7*
  • Je to k neuvereni, ale hra me za celou dobu recenzovani nespadla! Textury se tahaly v pohode a ve sve podstate jsem nezaznamenal zadny problem, ktery by stalo za to zminit.
  • vite vubec kdo je na tom obrazku to je princ harry, když mu bylo 9
  • Recenze uz je i tak pekelne dlouha a je v ni to nejdulezitejsi - kazdopadne k tvym dotazum:
    Hra vyuziva jakysi modul generovaneho provozu ve vzduchu a sem tam nekoho potkas, ale je to zanedbatelny pocet stroju. Lode jsou jako kulisa. Provoz na silnicich je, tusim ,ze jsem ho zminoval uz minule, jsou to generovana auta s minimalnim detailem. Auta se generuji jen na urcitou vzdalenost od hrace (nastavitelnou). Na zemi vypadaji priserne, ve vzduchu ujdou, ale stejne jsem dopravu vypnul. Daleko lepsi je setrit vykon pocitace na opravdu pekne modelovane mraky.
  • O HW nárocích se neni treba rozepisovat, psal jsem o nich v predchozich dvou clancich, zminuji je ted a navic tady je ofiko ohlaseni http://games.tiscali.cz/datum-vydani/take-on-helicopters-vychazi-video-a-hw-naroky-57429. Pokud chcete presne vedet, jestli to vase masina utahne, zkuste demo ArmA II. U me TOH bezel pri podobnem nastaveni jako Arma II. 30 az 40 FPS bylo na letani pohoda.
  • Ghost47
    Větroň nebo ultralight se ještě zvládnout dá, ale vrtulníky lezou dost do peněz... letová hodina u toho nejmenšího Robinsona je za 10 tisíc a pokud se nechceš zabít, měl bys ročně nejmíň 25-30 hodin nalítat...
  • Pry se na novem dela. Uz celou vecnost.... *6* Neco co se da naprogramovat za chvili... jsou to neschopný hlupáci *12*
  • Pan_Klobouk
    Jak uz podotknul kolega njn, ofiko HW naroky (coz jsou vetsinou udaje vycucany nekym z prstu) jsou neco trochu jineho, nez recenzentova pasaz v textu v duchu "na me konfiguraci XYZ bezela hra vetsinu casu bez problemu a plynule, obcas pozlobilo jen tohle a radeji jsem si vypnul i tamto." Ale neni to jen o narocich, hry od BIS byvaji samy bug, nekdo tady odkazoval na clanek od konkurence, kde se treba dozvis, ze jim hra casto padala a textury se natahuji nejak prapodivne a ne zrovna rychle.
  • jindra.veliky
    protoze konzole jsou SH*T *1*
  • Pan_Klobouk
    re Kekell: Dik za info, popravde premieru RV4 enginu bych v Take On Helicopters urcite necekal, spis nejaky ten vyvojovy mezistupen.
  • Ehm, oprava- Vyplývají-Ony chyby vyplývají právě z oné otevřenosti a rozsáhlosti celé hry...
  • rancor1223:Jenže ony chyby vyplívají právě z oné otevřenosti a rozsáhlosti celé hry+ náhodnému generování nepřátel a td, pokud by jsi hru osekal už by to nebyl ono a hra by nebyla ničím zvláštním, celá ta hra je na tom prostě založená, a většinu chyb pak vychytají ty patche..
    Je hromada tvůrců co vydají hru s chybami a na hru se po vydání doslova vykašlou, BI ne, rozhodně nevěřím tomu že kdyby Armu 2 třeba dělalo jiné studio tak že by to nemělo tolik chyb, to hodně záleží na financích, počtu členů studia a dalších okolnostech.. Nicméně pokud by osekali onu otevřenost tak už by to nebyla Arma, a o to jde.. Operation Flashpoint od Codies byla hodně osekaná v porovnání s Armou a přesto nebla dobrá.. Arma 2 dobrá je, jen má ty chyby..
  • Hlavne mam pocit ze letecke simulatory maji obecne dost vysoke naroky na CPU. Nevim jestli to je neco pro konzole..
  • Ahm, pokud se člověk podívá na aktuální hodnoty hráčů např. CoD na Steamu a počtu hráčů Army, výsledky bývají zajímavé :)
  • Co je to za stupidni prehravac,kde ani neni mozne skocit do pulky videa. TISCALI delejte s tim neco. Videa vam casto nefunguji a kdyz uz tak se musim divat na cele at chci nebo ne.
  • Snadná modovatelnost je obrovské plus, viz původní a upravený obsah.

    Ono není tak snadné tu hru udělat tak, aby šla jen tak upravovat.
  • Tak tohle je blbost. Je pravda ze je par skvelych modu, pred autory smekam ale vetsina je budto nekvalitnich a nebo dokonce problematickych. Jiz parkrat jsem tu hru preinstaloval prave proto ze jsem mel podobne velky voci jako ty.
  • Co se z toho asi tak dovis? A nebo jsi videl nejaky komp ktery na doporuceny naroky rozjede Arma2 s framerate 60fps? Ja tedy ne. A to ani s minimalni grafikou.
  • Pretože konzolisti obľubujú konzolové hry *4* Máte vôbec na PS nejaký slušný pákový Joystick?

    Nie vážne, letecké simulátory majú v súčasnosti problém presadiť sa aj na PC, na konzolách by nemali šancu...
  • Jaktoze nevznikne takovy simulator pro konzole ? Na ps3 neznam jediny. Nemate nejaky tip ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit