Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jinou, poněkud obsáhlejší recenzi naleznete zde:
    http://www.zing.cz/recenze/598/take-on-helicopters-civilni-zalezitosti
  • rancor1223
    Platit za beta verzi hry? Nikdy..!
  • *1* *1* *1*
  • rancor1223
    Ve obou Armách je tolik chyb i po hramodě patchů. že bych je ani nespočítal. A ano, druhá Arma nešla po vydání dohrát a například Arma první, ve verzi z Levelu, mi taky dohrát nešla a že tam těch patchů bylo několik.

    Každopádně bych to nenazýval polotovarem, jako spíš alfa/beta verzí, kterou pustí do prodeje a čekají že si to komunita sama "dovaří".

    A kdyby hru dělalo jiné studio (hodně by záleželo na tom které), možná by sice neměla takovou otevřenost pro komunitu,, ale alespoň by fungovala...

    Mě ale stejně na Armě nejvíc baví ty mody pro lepší balistiku *1* Fakt reálná hra když musí komunita opravit i balistiku!
  • Já zase slyšel, že Ježíšek má kundičku místo pipíka.
  • a co takhle trochu vic hledat??? článek o HW nárocích už tu byl... to jste tak líní si vygooglit nějaký info navíc??
  • Nešla dohrát? To bylo jak u koho, plynulo to z velké volnosti a genreovatelnosti toho prostředí, já s tím pokud vím neměl problémy..Nehldě na to že patch pro opravení té chyby byl vlice brzo dostupný..
  • Ohledně toho enginu jak jsi se ptal, je to prostě vylepšený engine z Arma 2 (Real Virtuality 3), a není to ještě takový stupeň jako bude mít Arma 3 (Real Virtuality 4) , prostě je to taková verze RV 3 2.5

    Ohledně vylepšení enginu je to hlavně o té fyzikální simulaci, je tam simulace bočního větru a podobných kravinek..Volumetrická mračna, vylepšené efekty počasí.. Vtšina se fakt týká toho létání..
  • rancor1223
    Přesně. Stejná situace je u Arma 2, všichni si ji všude pochvalují a přitom to co vytvořili vývojáři je tak na 6-7/10 (už minimálně proto že hra nefunguje *1*), to co tvoří komunita tvoří to kvalitní jádro hry které by mělo dostávat devítky a desítky...
  • Pan_Klobouk
    Presne, y clanku bohuzel ani neni zmineno jak funguje hra a cely svet. Jsem ve vzduchu sam, nebo je nas vic? Co ty lode v pristavu? Funguji pouze jako kulisa, nebo se i pohybuji? A co provoz na silnicich, je tam nejaky?

    Pokud je v Take On Helicopters jedinym pohybujicim se a pocitanym objektem hracuv vrtulnik, muze si hra dovolit jiste vic nez Arma 2, se stovkami jednotek. At uz mluvime o FPS, zatezi na procesor, pocitani fyziky a dalsich vecech. Nechci znit jako rejpal a hnidopich, ale tohle bych vazne rad vedel. Jestli je to jen dalsi "mrtvy" skoro-sim vrtulniku (ala Medicopter a Search & Rescue serie) pak mozna prestavam mit zajem i o to demo. :)
  • Deformuje se ti měřítko *3* . Zahraj si něco z opačné strany stupnice. Třeba Shadow Harvest: Phantom Ops
  • Pribeh a jeho vetveni je popsano v tomto prispevku http://forums.bistudio.com/showpost.php?p=2039981&postcount=3

    je to treti spoiler, staci ho rozbalit
  • Taky jsem cekal ze se to v recenzi objevi. Bohuzel ne.
    Arma2 ma jeden zasadni problem. Ani totalnim oklestenim nastaveni neni mozne dosahnout stabilnich 60fps. To je hodnota pro litani nebo jezdeni v simulatoru nutna. Dobre v Arme to mozna nejde skrz vypocty AI. Jde to ale v Take on ? To je celkem zasadni otazka a odpoved nezname. Nezbyva nez pockat na jinou recenzi a nebo na demo.
  • Komunita neodstranuje nedostatky ale rozsiruje moznosti. O tom ze by byla hra zabugovana recenzent nepise. Ja souhlasim ze moznosti pro komunitu a tedy i pro hrace by meli byt zahrnuty v hodnoceni. Kupujete totiz hru ktera vydrzi podstatne dele nez vytuneny jednohubky.
    Napriklad rFactor dostal pomerne male hodnoceni. Protoze pry malo nabizel. V soucasnosti je ta hra neustale doplnovana hraje ji spousta hracu. Maji zabavu na mnoho let za malo penez. Jiz se tesim na dvojku.
  • Hej, ty linky by se opravdu hodily.
  • No jo, půjde do politiky.
  • Tak ze samotného textu recenze mi hodnocení vychází spíše na 7/10. Těch nedostatků není zas až tak málo a brát ohled na to, zda je časem tvůrci či komunita odstraní, by se nemělo (je to dost nefér ke hrám, jejichž tvůrci dokáží takové nedostatky odstranit ještě před vydáním, ale obdrží pak úplně stejné hodnocení jako různé více či méně nedodělané hry).
  • Ellendway
    Někde jsem slyšel, že Armu hraje více lidí jak CoD a BF.
  • Pan_Klobouk
    Tak nejak. Skoda, ze se recenzent trochu nerozepsal, protoze takhle se muzeme vazne jen domnivat. Ze to ASI bezi na stejnem enginu jako Arma 2, ze to ma ASI plus-minus stejne HW naroky, mouchy i bugy atd.

    Pritom Arma 2 v dobe vydani a Arma 2 dnes je trochu rozdil. Fakt bych rad vedel, kam Take On Helicopters pokrocila a treba jakou evoluci a vyvojovy stupen enginu pouziva. Taky predpokladam, ze na mape je v pohybu mene jednotek a techniky - tudiz mensi zatez na procesor a mene moznych anomalii. ;) Pri prohlidce obrazku jsem zase obcas nechapal rozplizle textury... no asi budu muset pockat na demo a otestovat si to sam. ;D
  • Arma 2 nešla čerstvě vydaná dohrát! Tomu já říkám nedodělaná hra. V podstatě takový polotovar...K plynulé hranelnosti se dospělo asi až tak u pátého patche, a i tak tam je stále co zlepšovat...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit