Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mayuri12
    Doufám že ti zhoří kompl
  • Ja si hned myslel ze jses jenom troll...
  • To je názor obyčejného fanboye. Pozor hoši, někdo nám nadává na Armu, rychle tam a oplaťme mu to!!!!!
  • Jo to souhlasím taky, jediné s čím mají jejich hry opravdu problémy jsou technické chyby, ale zbytek je tak napraný možnostmi že napsat že to je nedovařený titul mě nepřijde správné.

    Naopak si myslím že ještě bychom měli být rádi že tvůrci si s tím opravdu dávají tolik práce a hru podporují i v době kdy už by nemuseli, komunita moderů to pak ještě dále vybrušuje. Právě rptoo mám ty hry od BI rád a vždy si je rád zahraji..
  • No to je celkom sklamanie *9* Čakal som dynamickú kampaň, v ktorej si hráč bude sám vyberať čo robiť a na aké kšefty sa bude orientovať... Takáto hra si to priam pýta.

    Hold ďaľšia hra, ktorú možno kúpim časom v zľave.
  • Jo, taky jsem to tam hledal, ale vem o takhle, pokud ti běží Arma 2 tak ti pobží i tohle, ten engine je v podstatě uplně stejný, jen má pár technických vychytávek jako jsou třeba volumetrická mračna atp..

    Každopádně nároky na HW byly stanoveny nižší nebo podobné jako měla Arma 2 tuším.
  • LOL prumerne tituly :D

    Neznam byt jedinej titul kterej by alespon z pulky dosahnul toho ceho dosahla treba ArmA 2. To ze zazacatku mela mouchy vim, sam jsem na ni hodne nadaval ale ten zazitek z ni je tak ultimativni, realisticky a jiny nez u jakekoliv jine hry vcetne uboheho resetu znacky Operace Flashpoint od Codemaster...

    Na takovou komplexni vec ktera ti dava ABSOLUTNI svobodu jako je ArmA se proste neda divat tak jednoduse. Co se resistance tyce tak ten se povedl ale do hry pridal je par prvku. Puvodni OFP bylo tak STRASNE zabugovany a zalagovany ze se to prakticky nedalo hrat (hlavne MP) a stejne jsem ho mastil s podobne prastenou skupinou lidi a nakonec mi to vydrzelo pres dva roky.
  • Hairy_Ass
    Vskutku brilantní úvaha. Bravo! *2* *7*
  • Ellendway
    Dobře, ale neříkej mi, že všechny hry jsou dnes tak úžasné, aby dostali osm... A jde vidět, že se redakce nebojí dát nižší hodnocení - viz. troska Duke.
  • Ale oni nevydávají nedovařené polotovary, jasně,možná mají technicky hromadu chyb ale i tak, v základu taková Arma 2 nabízela mnohonásobně víc než kterákoliv konkurenční hra a komunita prostě jen přidává další a další možnosti , tvůrci tam přece nemohou dát všechno, už tak- jak jsem psal byla ta hra v základu obrovská. Nehledě na to že u her od BI alespoň víš že ty technické problémy budou časem (poměrně rychle) opraveny ve formě patchů..

    Takže každopádně nelze říci že jejich hry jsou polotovary, protože v tom případě by byla konkurence ještě mnohem horší.. *3*
  • Jop, taky mám takovej pocit... ale když ta hra není špatná ale někomu nesedne tak jak jinak hodnotit :D vidět sedmičku. natož šestku a o tu hru už se moc nezajímám... *8*
  • Súhlas! Od tejto hry ma veľmi dlho odradzovalo prostredie WW1, ale keď som jú skúsil, stal sa z nej okamžite môj favorit *5* Navyše teraz už je šírená komplet zadarmo, akorát len s dvomi lietadlami, ďaľšie si dokúpiš, ak chceš...
  • Pan_Klobouk
    Co takhle neco o technickem zpracovani, enginu a HW narocnosti? To byva u BIS her kapitola sama pro sebe?
  • Od Bohemia Interactive už si nikdy žádnou hru nekoupím, jejich politika vydávat nedopečené polotovary s tím, že komunita si to dotvoří, se mi prostě hnusí. Nemám nic proti modování, ale základ taky snad musí za něco stát. Poslední kvalitní hra od BI studio bylo OFP:Resistance, od té doby vydávají vesměs průměrné tituly
  • Ellendway
    Každá hra dostává 8? Zajímavé...
  • Ne každý je Onasis :)
  • *6* .... *1* *3*
  • pak jen nebudeš otravný. A pokud zjistíš že tě hra baví tak si ji samozřejmě koupíš, chudý člověče.
  • Je roztomilé, že jakštakš racionální úvahy jsi schopný jenom ve chvíli, kdy potřebuješ druhého urazit, ty máš před sebou slibné chvíle. ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit