Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Testuje přeci, jestli má větší lag monitor nebo myš *1*
  • edit: reakce na Akrapovic: tvl...z tebe jako zakaznika tyhle firmy fakt musi mit radost
  • Btw, to zobrazování loga se mi líbí. Když jsem kupoval tak jsem si říkal jaká je to pouťovka, ale je to fakt dobrý. Byl jsem mile překvapen. I bych využil spodní podsvícení jako má Acer X34A, kdyby tu nějaké bylo.
  • A navíc pořizovat si GTX 1080 pro Full HD rozlišení je tak trochu nesmysl. Rozdíl výkonnosti FULL HD oproti WQHD není lineární ale exponenciální, takže se to vyplatí.
  • Souhlasím, mohli jich tam dát více (ale to to tak trochu souvisí s g-sync mám takový pocit), ale mě to naštěstí nějak neomezuje. Co je zase fajn je USB 3.0 HUB, to využívám nějak často teď, nechce se mi popocházet k pc . *1* Co je naprostá bomba je ovládání pomocí joysticku. Konečně pohodlné a rychlé ovládání monitoru.
  • victor
    :) Tak předváděčku bychom měli za sebou a vrátíme se k svým 27" TN za 1000 Kč z bazaru .
    Vážně je tato chudobná výbava (1x HDMI 1.4, 1x DisplayPort ) novým standardem Asusu i u monitorů přes 30K? To mne tedy spokojeností nenaplňuje , abych si pořizoval HDMI switche a VGA/S-Video převodníky ,hlavně když mi bude monitor naprosto zbytečně z podstavce zobrazovat pitomé logo ...
  • No nevím kde na toto chodíte. Já hraji většinou svých her okolo na PG279Q okolo 120 FPS. Např. to vaše zmiňované AAA tak např. poslední AAA vemu třeba Battlefield 1 a tam dávám přes 100 FPS a je to rozdíl oproti 60HZ to si můžeš být víc jak jistý. No a když zapnu starší tituly (rovněž graficky na úrovni) už se chytám těch 144Hz. Když du na PG348Q ten má max 100Hz, ale já ho nechci taktovat na max takže jede "jen" 90 a zase je to u panelu této velikosti vidět a navíc grafika se mírně víc zapotí než u WQHD ale pořád ne tak jakou u zatím nesmyslného 4K. Takže shrnutí, člově nemusí být gamer aby poznal ten rozdíl a dokonce i oči mi přijdou že jim to vyhovuje více. Bavím se o dlohodobému sedění u pc více jak 8H denně. Pro rejpali ne opravdu tak nehraji, ale na monitoru i pracuji. A z tvého příspěvku cejtím akorát závist, protože se oháníš nepodloženými fakty. Já k tomu mám na rozdíl od tebe objektivní názor protože můžu srovávat. Nehejtím lidi co na to nemají. A naopak oni by neměli otravovat lidi co na to maj. Naopak hejtím závistivce co akorát říkaj nesmysli. Jo ve 120 taky dojedeš do prahy. Na pak se nech povozit Mercedes nejlépe amg a přid se podělit o to jak vlastně ta 120 je lepší :D ubožáku. *1*
  • Test herních monitorů s bezdrátovou klávesnicí a myší. Honzo, ty vole..
  • Jo tak ať laskavě nepíše že tn je pomalejší než IPS. Ať si každý koupí co chce, ale nevnucuje lidem nesmysli. Já mám PG348Q a PG279Q a oboje jsou herní s pěknou odezvou a input lagem a oboje jsou to IPS (tn rád také nemám). Mám ho raději i přes ten GLOW a BackLight Bleed. *1*
  • Ze tady je HW sekce je super, jeste by to chtelo doladit tak, aby to tolik nepripominalo reklamni letak.

    Jinak honba za frekvencema u monitoru je kravina, malokdo tady se zivi jako CS:GO progamer a i ti nejlepsi nakonec stejne hrajou na 144Hz monitorech. Mit 180 FPS (nemluve o 240!?) u AAA her dneska je utopie, ani s 1080 toho nedosahnete leda tak s detailama na minimu.

    Trochu pochybuju o vyhodnosti koupe pocitace za 50k, abych na nem hral ve full hd s minimalnima detailama na monitoru za 12k ...
  • Zbytecne agresivni reakce. Ja mam taky IPS monitory hlavne skrz praci, hry si zahraju obcas, nepozoruji problem s odezvou a oproti TN se mi libi stabilni kvalita obrazu neovlivnena pohybem hlavy.
    Kazdy ma neco. Asi jsou lidi, kteri pouzivaji comp vyhradne k hrani. Myslim ale ze vetsina ho pouziva univerzalne a v takovem pripade je aspon podle mne volba IPS rozumnejsi.
  • Asi tak, jim ještě nedošlo, že už nejsme na počátku 2D tvorby. *13*
  • Už ses tu zas? Tak s čím překvapíš tentokrát. Budeš nám tvrdit, že ADSL má v podstatě lepší odezvu než optika?
  • Dobře pořídil sis obyč monitor a chceš nám vlastně říct ještě moudro na závěr. Srovnávat odezvu tn panelu s ips a říct že tn panel má nakonec horší odezvu? Nebo jako že když si někdo koupí Mercedes AMG a ty řekneš no ona ta moje 120 je určitým způsobem rychlejší :D Koupil sis neherní monitor, tak si ho uží a nepiš laskavě ty tvoje teorie přitažené za vlasy. Jo a počítej také input lag když chceš srovnávat odezvu. Pokud si slepý, tak se tvému názoru nedivím.
  • Nevím na co chceš argumenty. Nemusíš na nic čekat aby sis zahrál v lepší kvalitě. A hlavně argument detailnějších textur atd. Vsadím se že doma nemáš ani SVGA jinak by si nemlel takové bláboly. Běž ty své moudra šířit jinam, vůbec netušíš a připadá mi jako kdyby si na tom monitoru porovnával fallout 2 jako ten negramota Bob.
  • SQ42 vyjde v horizontu roku
  • "Problem full hd a kvalitnejsich monitoru je ten, ze hry porad nemaji tolik polygonu a tak kvalitni textury, aby to v takovem rozliseni vypadalo dobře."

    "Star Citizen... od začátku počítají se 4K. Obličeje v SC mají až 4x víc poly, než současné AAA konzolové hry."

    Líbí se mi to argumentovaní hrou, která nikdy nevyjde, a když to v roce 2032 náhodou vyjde, tak to bude zastaralé, jak nevím co. Příště ti doporučuji argumentovat hrou, která už vyšla nebo vyjde v horizontu roku.
  • Já sem pořídil IPS monitor Dell 25" uhlopříčku a odezvu 6ms a naprostá spokojenost, TN už bych nechtěl a pokud člověk nehraje profesionálně, nemusí se IPS s horší odezvou bát.Ona taky ta odezva je udávána jen gray to gray a mnoho tn panelů má nakonec horší odezvu než IPS.
  • A to je samozřejmě u vesmírného simulátoru strašně důležité, protože když pilotuješ svůj koráb, hraješ to v takovém pohledu, že koukáš pilotovi do ksichtu. *1*
  • Tak Bob nam konci...jeste aby skoncil LV a zacne to tu vypadat normalneji - mimochodem, hosku, ty musis mit bohateho fotrika, nebo se na ten hw skladate s bratrankama a pak si to pujcujete?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit