Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paulcz
    Ty free a gsyncy jsou zajímavé asi jo 3D obraz u televizí.

    Jinak tftcentral je super, hlavně přehled monitorů bez PWM.
  • Bohužel řada lidí bere slepě levný nejvíce prodávaný ips a pak čumí na ty neduhy. Takové věci od monitoru na roky nechci.

    Naštěstí ty grafické kde to řeší již tolik nestojí a lze to řešit.

    Jen to prostě není sranda. Člověk by čekal, ze vybere ips a hotovo. Ale oni to udělají blbě a pak to někde svítí.....

    To samé mrtvé body. Jestliže firma nedá záruku na 0 mrtvých bodů,tak připustí, že prodávají vadný produkt. Podobně jsem vybíral tv. Tam to je ještě horší, protože výrobce nakecava a má vlastní definice. Viz 600Hz apod hlouposti.

    Zase když se člověk zajímá lze koupit dobře na roky. Gsyns a freesyns je mimochodem super a škoda ceny atd. To je dobrý směr. Bohužel to nvidia omezuje pro svoje karty
  • Super, pěkné čtení, zajímavé info, díky Honzo. HW mi tu chyběl. Přesně takhle se mi to líbí. Jednoduše, jasně, od hráče pro hráče, praktické info. Pokud se budu chtít dozvědět víc, zajdu jinam. Za mě palec nahoru *4*
  • Jack1947
    Au(sš(us
  • Jack1947
    Já jsem to netušil, čert vem Glow ty barvy a ještě navíc doostření to je panečku náddera *14* *5*

    Je pravda že moje 27" byla dost stará a možná že už ji taky trochu zkrytalizovali krystalky kdoví ale prostě ty barvy jsou na iPS paráda. Detaily atp.
  • Asi tak. Kdo nekdy vedle sebe videl TN a IPS monitory uz po TN nikdy nesahne. Ten rozdil v podani barev je neuveritelny.
  • Asus je hodne nekvalitni znacka
  • Jack1947
    Ips glow tě může trápit jen na hoodně tmavejch scénách a většinou u filmů ve hrách to skoro nepostřehneš lepší než Backlight bleeding u LCd ( které je i u některých led - je to teda síla jak to hnusné je na tv za 50k a více)

    Jenže Tn se časem doprodají a už nebudou se vyrábět IPS je to lepší co lze sehnat. Gsync/Freesync bude trvat než bude cenově přijatelné a vychytané mouchy. Odezva dneska už problém už dávno není jo a ještě jsou 4k a OLED ( taky drahé a kdo to využije má radši více monitorů levnější řešení ve sli)

    Teda ty barvy oproti TN jsou nádhera, možná proto že jsem IPS předtím neviděl... IPS glow je menší dan navíc ty dražší modely mají větší hloubku černé a tolik to neglowuje. Nebo vůbec.
  • Jo, vybrat monitor není sranda. G sync apod je drahé. To od amd funguje zatím hůře.
    Tn?. To dnes nikdo normální nepouzije. Na to se nedá dívat.
    Ips...řada ips má zase neduhy jako je ips glow..A další nechlogie zase něco stojí.

    Navíc monitory mají revize. A to je vhodné uvádět.
    Nejlepší web na tyhle věci je http://www.tftcentral.co.uk

    Dnes vybrat monitor bez vad, tak jedině skoro grafické nebo grafické a hledat takové které mají malou reálnou odezvu. Ty nikde neprosvicuji atd. Jen nemají tyhle gsyns apod. Berte to tak,ze běžné ips jsou náhradou za tn.také stojí málo a krom lepších barev a úhlů mají různé neduhy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit