Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Navíc ještě dodám že tu gamu nemusím vlastnit, v podstatě koupím disk, za měsíc prodám o stovku levněji, nebo vyměním a da se hrát dál. Takže když tady někdo brečí že ty hry jsou drahý... no tak když chceš tak ano, když ne tak nemusí.
  • Jakobych to psal já :D
    Bývalej zarytej anti konzoloid, teď 30m kindoš, už nejde furt love cpat do upgradu PC...

    Souhlas *5*
  • Tilwaen
    Kdyby to samé aspoň nebylo pokaždé jako přes kopírák pod jakýmkoliv článkem, kde se zmíní konzole, gamepad, exkluzivita nebo grafika. Tolik popkornu musí škodit zdraví.
  • Mart9
    Podle mě je to přímo záměr a udička pro ty ubožáky, co se tu hádají. Naopak se nad tím musí redakce bavit.
  • * 5 let
  • Nechápu, co tady furt brečíte všichni. Jste prostě jen jelly, že PC za 6500,- by hry tak jako PS4 nerozjelo. Já mám obojí. Celej život jsem byl PC hráč a už necelý rok vlastním i PS4. Mám 5 roky starý PC, který jsem si stavěl sám za 25000,- tenkrát (v rychlosti i5 2500, gtx560ti a 16gb ram) v dnešní době už je to prostě low end. Na kterým si občas s oldfriends zasmažim DIII nebo Dotku a to jsem bejvalej hc hráč WOWKA (u kterého jsem probendil tisíce hodin) Je to jen o tom, co v dané životní situaci preferujete. Já už prostě ve třiceti letech a s ročním prckem nemám chuť ani tolik čas sedět u kompa na židli. Radši se večer u pivka rozvalim na gauči a můžu si pustit cokoliv, zasmažit dvě tři hoďky a jít spát. Neřešit bluescreeny, aktualizace windowsů, problémy s ovladačema, nedebojže řešit proč tohle dropuje FPS a hodinu se sr** s nastavením grafiky.

    Vždycky jsem byl proti konzolím, ale od pořízení jsem dost změnil názor. *5*
  • Urob to, postav ho, UZ TU KONECNE DAJTE specifikacie PC, ktoreho sa ruka nedotkne 3-4 roky a VSETKY hry na nom pobezia MINIMALNE rovanko dobre ako na PS4ke.

    Uz prestante kecat, neunavujte ma vyhovorkami a urobte to, ja nezeriem slamu, skladam herne PC tak dlho ako drviva cast z vas ani nezije, tak uz nekecajte a skladajte to super herne PC za 249 euro.
  • Nie je to nic, je to za zivotnost konzoly minimalne 200 eur. Neda sa na platformu pozerat trapne cez cenovku na krabici ale komplexne. PS4 samozrejme nema neherne moznosti, ale okrem plateneho online nema ani spatnu kompatibilitu. Takze nejde postavit pc tak obmedzene ako je PS4. Po pripocitani online poplatkov uz ide postavit PC ktore zrusi PS4 slim ako nic.
  • Lebo PS4 nekupujem pre excel tabulky, rocny online poplatok v cene JEDNEJ zlacnenej hry je nic oproti Nvidia GPU za 430 alebo 680 euro, na ktorom musis vypinat vsetky Nvidia gameworks s*acky prave pre toto GPU urcene, vsak.
  • Neda sa postavit PC , ktore je tak obmedzene ako PS4. Len nechapem, preco do ceny nepripocitavas aj online poplatky, ktore u PC samozrejme neexistuju.
  • flash789
    Oproti clanku od Vavry o Skyrimu je tohle jen slabej odvarek :)
  • Jsem rad, ze jsi ho ignoroval... oh wait...

    <3
  • "To vis ze jo, blbecku..."

    Skvělý způsob, jak si zaručit ignorování zbytku textu. Možná by to chtělo dospět, i když ty už si určitě velký a dospělý, když máš tu konzoli... *15*
  • zdeeneek
    A ten kdo používá slova ovoce a zelenina je taky bezmozek? Oboje je přece k jídlu, tak proč to rozlišovat, že?
  • predevsim ve srovnani s PC cenou her a HW se ti NEOPLATÍ nic z lowzolí ať té či oné
  • Chces cca o15% vykonnejsi PC za cenu konzole? Ja zase chci PS4 AA hry za cenu o 15% nižší než je cena stejných PC her... Nebo klidně i za stejnou cenu PC her beru hned od každé 100-200ks *3*
  • tak víš co? když si takoý hrubý hulvát, tak já ti je tedy prodávat nebudu, obchod se ruší, más smůlu
  • Chceš pc za 6000 tisíc? Není problém. Kup si konzoli. *3*
  • tak ty PC za 6k s výkonem PS4 tedy nakonec nechceš? no, mohl jsi to říct rovnou a šlo to i bez urážek, když si něco nemůžeš dovolit, tak přece nepředstírám že si to chci koupit, to se nedělá hele
  • Kazda slusnejsia sajta ti uz davno zatvori tu troll spam hubu docasnym IP banom, takze sa dalej, teraz vsak uz sam, vytesuj nad svojim insitnym svejkovskym pepikovstvom.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit