Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Preco PORIADNE PC ?, predsa tu kazdy PC borec tvrdi, ze 6000 ceskych uplne staci na nieco co jasne hnusnu 249 eurovu PS4 prekona a ja sam som tu postavil otvorenu poziadavku, nech mi podobne PC dodaju za vyssie uvedenych podmienok. A to co najskor.

    Zatial tu vsak panuje mrtve ticho, minus silacke reci PC pubertakov.
  • Ty jsi ale dobře zakomplexovaný mindráček, třeba tě to jednou přejde, až ti rodiče koupí pořádné herní pc :)
  • ide to este dalej - rozlisenie hry je mozne dnes menit per frame, per cast obrazu /foveated rendering/, per shader, per screen space a uplne samozrejme su temporalne metody.

    Takze ani hladna srnka v lese netusi v akom rozlisenie, ktory pixel na obrazovke bezi, plati aj pre PC, WD2 to pouziva doslova defaultne /temporal filteriing/ a Ubisoft a dalsi na to nabehnu v tomto roku uplne rutinne.

    Stale hovorim o PC /na konzolach ide o roky osuchanu temu/.
  • Okamzite prijimam ponuku na kupu 10 /slovom - desiatich hernych PC v cene 6000 ceskych /s OS a vsetkym samozrejme/, ktore spustia kazdu multiplat hru minimalne tak dobre ako PS4 /prva podmienka/ a budu to robit kym PS4 nezmizne z trhu /druha podmienka/.

    Najsrdecnejsia vdaka !!!
  • To vis ze jo, blbecku, staci si precist prvni komentar v diskusi...

    "Na druhou stranu, co předvádí mašinka za deset tisíc korun, je překvapivě solidní kvalita" - ve srovnání s čím? Možná by autor článku mohl postavit PC za podobnou sumu a udělat pár testů :)

    "Za 6000 Kč si herní počítač s legálním operačním systémem zkrátka nepostavíte." - Proč by ne? Bude to více "herní" než vykopávka PS4, navíc se spoustou her zdarma."

    Koho pri testu upgradnute PS4 zajima nejake PC? Samozrejme jen fanaticke MR.

    A mam pocit, ze uplne prvni byl "tezky konzolak" LV426, ale uz to smazli. V kazdem pripade - jako kazdy spravny PC blazen si umis krasne nas*at do huby, luisiku... :D
  • a při tom jsou to agresivní flambovací příspěvky od konzolových trollů jako je tento tvůj, co to rozdmýchávají, vtipná ironie *1*
  • Kancelářská myš 100dpi? Odkud si vylezl? I myši za 50 korun mají 1000 dpi. Mimochodem, legendární FPS skilleři typu Cypher nebo Fatality hrávali/hrají na stovkách dpi. 5000dpi je jen marketingový taháček.
  • říká se tomu "dynamické rozlišení" a v náročných scénách je občas ten pokles kvality vidět.
  • Test PS4 Pro ukazal jednu vec a to, ze komunita PCckaru na games.cz vazne neni normalni...ty vole, takovy flame kvuli testu konzole, kterou si nikdy nekoupi...velka gratulace vsem blaznum... :DDD
  • Hanzales
    Hustý diskuze :)
  • troubo
  • Test
  • Preto hovorim o dolnych 30% hracov, sam seba porazim s mysou versus joypad urcite 9 z 10 pokusov, na strane druhej PC hrac co hraje v BF1 v rozlisenie 1600x900 na 30-40 fps versus ten v 2K+ na 120+ fps je v podobnej nevyhode.

    Ale o tom sa diskretne nehovori. Cross platform hranie ma zmysel v menej na ovladanie citlivych hrach, osobne aj tak velky /kriticky velky/ dopyt po tomto nevidim, gamebiz ide aj bez toho veselo dalej.

    A kdeze je este divokejsi cross platforms s takym androidom, ze.
  • bohužel, všechny ty marné a zrušene pokusy o crossplatform multiplayer řikají něco jiného
  • "Inak, kedysi, tak v 96. mal kamoš iba volant, hrali sme fifu traja na myške, klávesnici a volante :D Bola to haluz ale neverím že keby som hral fifu volantom doteraz, tak by sa moja svalová pamäť tomu prispôsobila natoľko, aby som porážal ľudí s gamepadom :D "
    - RudiB


    Ale bola by to prima sranda na gauci, keby ten volant mali vsetci. Z joypadu pri FPS sa robi velky bubak, ale po 2 mesiacoch treningu to kvalitny hrac zvladne hravo aj z nuly a bude porazat mininalne dolnych 30% hracov s mysou ako nic. Je to vlastna skusenost, to iste plati pre kancelarsku 100dpi no-name mys versus 5000dpi laserove razor blbosti s olovkami pre teen profikov.
  • Inak, kedysi, tak v 96. mal kamoš iba volant, hrali sme fifu traja na myške, klávesnici a volante :D Bola to haluz ale neverím že keby som hral fifu volantom doteraz, tak by sa moja svalová pamäť tomu prispôsobila natoľko, aby som porážal ľudí s gamepadom :D
  • Preto som napísal že gamepad je dobrý na bojovky, športy alebo arkádové jazdenie. Ale tak ako nebudem hrať stretégiu volantom, nechcem hrať strieľačku gamepadom. A dotykové ovládanie je kapitola sama o sebe, ale to je mimo tému.
  • A přesto MGS5 vypadá líp jak WD2... holt neoptimalizovaný sh*t je neoptimalizovaný sh*t... *15* Do PC bych něco takového nedal.
  • Skákat se dá na jedné noze, proč chodit... Klasika. *1*
  • Ovladanie wasd, mys, dotykac, joypad, volant atd. je vzdy nakoniec o tom istom, mozog, svalova pamat, koordinacia, rutina - nakoniec to pride a clovek si zvykne, nie je to podstatne, Dark Souls sa da prejst aj na tanecnej podlozke.

    Avsak - pri takom Abzu vidim dramaticky rozdiel ak hru ovladam na klavesnice a logitech dualshockom, teda joypadom /je to to prave !!/, uprimne to neodporucam hrat na klavesnici nikomu, je to ako riadit okruhove ferrari 10 eurovym quickshot atari joystickom.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit