Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mno a co takto to připojit k Linuxové mašině, na které běží linuxový Steam? Her pro Linux je již dost...
    Tam ty to problémy nejsou- vlastní zkušenost
  • Tak kdyz to nemusis tahat pres cely byt a bavi te vest vsude milion kabelu, tak proc ne :-)
  • nedavno som sa o to na notebooku pokusal,ale oproti displayu bolo na tv male ale citelne omeskanie.Rychle hry ako NFS su tym padom nehratelne.
  • To uz davno neni pravda...
  • narazi se na to, ze PS4,xone,mac

    vsechno je to PC(architektura x86)
  • já hrál i na 6k a co jako
  • tady ti za přiteplený jablíčkový promo kecy příplatek nikdo nedá
  • a na dalších milion věcí a hlavně je to pro lidi, co chtějí stabilitu, jednotný interface, přehlednost, intuitivnost a ergonomiku, to může nabídnout Mac. Samozřejmě pro práci s videem, ze zvukem, s fotkami apod. většina profesionálu používá Mac.
  • Místo tohohle klumpu mi stačí dlouhej HDMI kabel a prodlužka na USB pro joypad.
  • Asharak
    oK dík, moc jsem to řešil asi *1* *4*
  • Stačí prostě koupit přes steam a dorazí ti to až domů. Nedávno mi přišel controller bez problému a můžeš sledovat objednávku přes web kde se zrovna nachází.
  • profíci maj macy :D mac je dobrý tak možná do kavárny na fňukbůk *1*
  • Asharak
    Je tu někdo kdo by věděl jak je to s objednáním? Neposílají na P.O. Box ale jen do ČR což znamená co přesně? ._. na poštu mi to klidně dodají kdekoliv?
  • ty si co za trola?
  • osekanej os z pc konzoli nedela
  • Jack1947
    Ovšem ani žádný světoborný, mnic trhající veškerá žebříčky očekávání..
  • Vojta_Ilavsky
    Tragický neúspěch PS4 je toho důkazem, viď?
  • konzole skoncili s ps3 a x360, pokud sis toho nevsim, takze places na nespravnym hrobe *1*

    teda pardon, nintendo tahne svoji karu dal
  • Furt nechápu proč? Proč si lidi koupí počítač a pak se snaží dostat hry do televize s gamepadem, proč si rovnou nekoupí konzoli...

    Jak si asi zahraju na gamepadu a televizi multak když budu hrat proti PCkařum...je to k ničemu, PC je pomalu přežitek, do domácnosti na multimedia stačej ipady, profíci maj macy a kanclum stačej levné allinone a hraní má budoucnost an konzolích, ještě s přístupem vývojářů nám ani nic jineho nezbejvá na PC je pulka her nehratelná a druhá pulka tam ani nevýjde
  • Třeba já to řešil stejně jako ty, ale nakonec sem si pořídil konzoli a už doma deskop nemám vubec, stejně pracuju na OSX a windows nepoužívám...

    V tomhle co si popsal jsem po par týdnech oběvil několik neduh ktere mi nakonec vyřešila konzole

    1. MP hraní k ničemu, s gamepadem proti PC hračum je to o ničem, tzn multak na televizi nepřipadal v uvahu
    2. Rozhraní windows nejde ovladat gamepadem, steam big screen mode to jakš tkas řešil, ale nebylo to stále ono
    3. Potřeba instalovat hry, řešit aktualizace, drivery a všelijaké blbosti..

    Nakonec sem šel na konzoli kde jen vložim hru a hraju neřešim nic jineho...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit