Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prostě si to přiznejme. Kapitalismus je o navyšování zisků s co nejmenšími náklady, tudíž vydat co nejrychleji a zarobit díky konzolím. Doufám, že už se konečně začne brutálně piráti i na konzolích. Pak bude rozhodovat jen kvalita a ne to, kde se co prodá víc. Zní to trochu utopisticky, ale myšlenku to má dobrou. *1*
  • Máš pravdu, ale oba víme, že moci se něčím prezentovat se nerovná mít téměř hotovo rok před vydáním. Nějak si nepamatuju, že by tohle někdo dělal. Většinou o AAA titulech slyším víc jak rok před vydáním. I když... možná bych něco vypátral, akorát si nejsem jistý jestli to dobře dopadlo.
    • Reakce na 13.12.2010 13:32 Hairy_Ass (anonym).
  • Viděl bych to tak, že to bude vypadat +/- stejně jako Oblivion (na pohádky o grafických zázracích díky optimalizaci už jsem moc starý) a bude to ještě více zkonzolovatělé něž Oblivion (pokud to vůbec na PC vyjde). Tomu říkám světlá herní budoucnost. Díky konzole! Ale tak třeba se stane něco nečekaného a křivka kvality TES série půjde zase nahoru.
    • Já nemám o TES V strach. Vždycky se totiž najdou fanoušci, kteří opraví všechny chyby + přidají další obsah a hra se tak zvedne o pár % nahoru. Pro mě Oblivion 70 % ale s modifikacemi hned 90 %. Morrowind 85 % a s modifikacemi 95 %. Jen škoda, že mnoho hráčů modifikace velmi podceňují a sami si tak škodí, neboť modifikace opravdu umí hru masivně vylepšit (samozřejmě za předpokladu, že je hráč rozumný a "nestrká" do hry kde jakou "volovinu".). *3*
    • Nejseš ty jeden z těch chlápků z pořadu Volejte věštce? *1*
      • K tomu, aby jsi prezentoval svoje názory/předpoklady na základě zkušenosti z minulosti nemusíš být z žádného pořadu. Mám pocit, že ti něco uniklo ohledně základních principů diskuze.
        • O nově ohlášené hře víš jen, jaký je předpokládaný rok vydání a jak se bude jmenovat, a už sis na ni udělal jasnej obrázek ohledně toho jak bude vypadat, jaký bude ovládání atd. Kdyby viděl video z hraní, nebo alespoň první screeny, tak prosím, klidně s tebou budu i souhlasit.
          • Ne. Ty mě pozorně nevnímáš. Nemusím vidět video z hraní, abych věděl, že hra bude na 99% cílená primárně na konzole a že konzolím nenarostly za ty roky žádné nové tranzistory. Už skončeme z touhle trapnou hrou please.
            • Já nepotřebuju mít super realisticky vyhlížející grafiku, jediné čeho se obávám je ovládání.
  • no jestli to bude pro dnešní generaci konzolí
    tak by mě zajímalo jak to pojede protože už oblivion jede špatně a to jak na x360 tak ps3
    • Třeba to na konzole nevyjde *3*
    • Docela prima příspěvek. Zajímavý, že má hvězdu od redakce a 10 mínusovejch bodů od fanboyů. Lidi, už začněte přemýšlet, co na vás studia zkoušej. Nevěřte jim, podezírejte, kritizujte. A když vytvoří super hru, tak je odměňte a kupte si ji. Nejsmutnější bývá, když takoví fanboyové hru chválí na každém fóru a rok dopředu. A když hra vyjde, kupují od RELOADED...
      • Problem je, ze puvodni prispevek je uplne mimo misu. Maloktere herni studio ohlasi hru na samem pocatku vyvoje, vyjma "rychlokvasek" typu NFS, o kterych se vi dopredu, ze se budou i pristi rok dobre prodavat. Vetsina studii (a zvlaste pak tech mensich) ceka az se hra dostane do urciteho stadia vyvoje, kde uz muzou s klidem oznamit, ze hra opravdu vyjde (byt malokdy vyjde v prvnim stanovenem terminu) a pripadne uz mohou o hre rict neco blizsiho. To je myslim pripad TES V. A to je taky duvod proc si OP (original poster) vyslouzil tolik minusovych bodu.
        • Cože? Nikdy jsem tu netvrdil, že by hru měli začít ohlašovat na začátku vývoje. Mě je jasný, že na tom nezačali dělat chvíli před ohlášením. Za rok by to asi těžko stihli. Dokonce jsem to zdůrazňoval pro Hairy_Ass. Pointa byla, že malokteré herní studio !!!vydává hru rok po ohlášení!!! Doporučuju ještě jednou přečíst debatu.
          • "Rok casu, to bude urcite dokonale vysperkovana a vyladena hra jako Oblivion aneb dorob si sam v editoru" Z toho me vcelku jasne vyplnulo, jak si to myslel. Co jste si psali s Hairy_Assem jsem uz necetl, pravda, ale to nic nemeni na to, ze vis uplny kulovy o tom v jakym stadiu vyvoje se hra nachazi, tak si nech ty svy chytry kecy od cesty. Dekuji.
    • Na hře pracujou přinejmenším od vydání F3, spíš ale už od Oblivionu...
      • Na nedoladěném Oblivionu už pracovali +/- od Daggerfallu, takže wtf.

        Sakra, těch mínusů a jen jeden slabý argument. Holt jsem se svojí kritikou trefil. *6*
        • "Rok casu, to bude urcite dokonale vysperkovana a vyladena hra..."

          - O žádným Daggerfallu v tvým příspěvku nepadlo ani slovo, navíc mi to přijde jako pitomost. Tvoje kritika ohledně jednoho roku tudíž opravdu byla pěkný wtf. *7*
          • Vidím dobře? Snad mi tu nechceš podsunout, že jsem tvrdil, že na tom budou dělat jen rok, že to začali dělat teprve teď. To snad ne chlape. *1*

            O Daggerafallu nepadlo ani slovo, protože jsem se o něm nebavil. S ním si přišel první ty a já na ten argument reagoval. Wtf? Oblivion prostě vyšel o dost později než rok od ohlášení (a přesto byl nedodělaný), to je celé. Jenoduché jako facka. Nicméně jsem tolerantní člověk a rozumím tomu, že občas člověk něco, co nechápe, oznaší za pitomost. Drž se.
            • jo napriklad diablo 2...

              skyrim uz je sice mozna celkem doladen, ale treba fallout vysel 2 roky po ohlaseni a byl to bugfest
              oblivion to same

              takze jednoduchou matikou odvodis, ze pokud to vydaj jen za rok, tk to bude nehratelne
            • Že se hry oficiálně ohlašují ve stádiu, kdy se už mohou něčím prezentovat je zcela běžná praxe, nevím co je na tom divného...
            • Protože to vyjde UŽ rok po ohlášení narozdíl od Oblivionu a 90% jiných byť i méně legendárních AAA titulů? Stanovit datum vydání natvrdo rok předem může znamenat jen 2 věci. Hra bude nedoladěná (protože "dojde" čas) nebo už je hra teď skoro hotová (což je přeci jen takový standard - ohlašoat hry, když už jsou hotové, že? /sarkasmus) a bude se jen testovat. Promiň, ale veřit druhé možnosti může imho jen naivní blázen.
            • Tak proč tam píšeš něco o nějakém roce?
  • Tak podla posledneho tweetu bude mat Skyrim aj uplne novy engine (pre tych co sa bali Gamebrya :) ) http://twitter.com/nickbreckon/status/14015054991069184
    • Pokud je to pravda, těším se ještě mnohem více. Ale zajímalo by mne, jak moc velký skok oproti původnímu enginu to bude, přecijen současná generace konzolí už mnoho prostoru neskýtá.
    • janchor
      Ohohó!
  • Teším sa na tie úžasné scenérie hôr. *7*
  • jestli bude opět automatické levelování monster, tak ať si to OPĚT strčí do svých análků...
    • By mě zajímalo, kolik z těch idiotských klikačů ví vůbec, co to byl level scaling potvor v Oblivionu. I když je klidně možné, že si tento systém užívali (což by jen dokazovalo, že moc RPG s kvalitním systémem nehráli).
      • jelikoz uz to castecne opravili ve fallout new vegas (level scaling je nastaven asi jako neco mezi morrowindem a oblivionem), tak doufam ze s novym enginem to upravi jeste vic

        oblivion sem moc nehral, protoze me v te dobe takove RPG nebrali, ale F3 sem ted projel a kdyz sem musel vesnicany v bedernich rouskach zabijet raketometem, tk to uz byla fakt dobra demence :D:D:D
    • Snad uz ne, vzdyt to bylo to hlavni co vetsine vadilo, tak snad vyslisi hrace.
      • oprava: vyslysi samozrejme.
    • Amen.
  • Jen doufám, že z toho neudělají MMORPG shit.
  • 2:hex,Martas:O TES:V už se ví přinejmenším 2 roky od té doby co omylem jeden z vedoucích vývojářského týmu upustil info že bude....Od té doby žádné info nebylo asi proto jste to neregistrovali.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit