Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pak jsem si to uvědomil ale děkuji za odpověd
  • Milane ..... a) to nemuže být na vychod od morrowindu je jenom moře
    b) taky nemůže být protože pod hammerfellen přes moře je summerset isle
    tím pádem je za c) dobře .... PS: asi moc jedeš ty soutěže na gamepage co ??? *1* *1*
  • A) na východ od Morrowindu
    B) pár kilometrů pod Hammerfellem
    C) mezi oblastmi High Rock a Morrowind
  • Kde se na kontinentu Tamriel nachází region Skyrim?
  • Myslím že na dnešních enginech by to byli roky práce v případě provedení celého Tamrielu, na rozdíl od zastaralého spritového enginu na kterém běžela Arena :)
  • Omyl, první díl (Arena) se odehrával na celém Tamrielu.
  • To víš, že znamená, ale nejdřív bys vědět, co používáš za slova. Bo hloupost není cool :-)
  • Já nemám o TES V strach. Vždycky se totiž najdou fanoušci, kteří opraví všechny chyby + přidají další obsah a hra se tak zvedne o pár % nahoru. Pro mě Oblivion 70 % ale s modifikacemi hned 90 %. Morrowind 85 % a s modifikacemi 95 %. Jen škoda, že mnoho hráčů modifikace velmi podceňují a sami si tak škodí, neboť modifikace opravdu umí hru masivně vylepšit (samozřejmě za předpokladu, že je hráč rozumný a "nestrká" do hry kde jakou "volovinu".). *3*
  • A co pokazí Bethesda, to fanoušci rychle napraví. V tom jsem si jist! Právě modifikovatelnost TES je to, co na této sérii mám rád (beru nyní v potaz prakticky výhradně TES III a TES IV). *4*
  • Že by se TES V odehrávala v celém Tamrielu prakticky nikdy nepřicházelo v úvahu. Pro autory by to bylo více než náročné a hra by musela být vskutku masivní. Snad se ale jednou objeví TES Online a pak se i nabízí reálnější možnost, že bychom se podívali a to postupě do celého Tamrielu. Tak či onak, série TES je to nejlepší z RPG, co jsem kdy hrál. Už aby tu byla pětka!
  • Alespoň myslím...dlouho jsem ho nehrál. *4*
  • Přesně tak - na Tamrielu se zatím odehrávaly všechny hry TES, snad jen Battlespire se odehrával "jakoby" jinde (na jednom z měsíců ohýbajících kolem Nirnu - planety, kde se nachází Tamriel).
  • janchor
    Tamriel je název celého kontinentu, jehož součástí je i Skyrim.
  • Oblast (region) sveta (planety) TES pre V diel - nemal to byt Tamriel, aj ten bol casto na fanušikovských forach dost často spomínaný, jako sa pamatám ;)
    a možno ten Tamriel by bol aj lepší.. ;S :s :/ *4* *7*
  • Doufám jen, že to nebude jako Oblivion - ano, sice to byla fajn hra, ale podesáté bych to nehrál jako třeba Morrowind...
  • Snad to bude lepší nez Oblivion, kde interakce mezi frakcemi a světem byla skoro nulová a také bych chtěl mít menší, ale více propracovanější svět.
  • "Rok casu, to bude urcite dokonale vysperkovana a vyladena hra jako Oblivion aneb dorob si sam v editoru" Z toho me vcelku jasne vyplnulo, jak si to myslel. Co jste si psali s Hairy_Assem jsem uz necetl, pravda, ale to nic nemeni na to, ze vis uplny kulovy o tom v jakym stadiu vyvoje se hra nachazi, tak si nech ty svy chytry kecy od cesty. Dekuji.
  • Cože? Nikdy jsem tu netvrdil, že by hru měli začít ohlašovat na začátku vývoje. Mě je jasný, že na tom nezačali dělat chvíli před ohlášením. Za rok by to asi těžko stihli. Dokonce jsem to zdůrazňoval pro Hairy_Ass. Pointa byla, že malokteré herní studio !!!vydává hru rok po ohlášení!!! Doporučuju ještě jednou přečíst debatu.
  • jelikoz uz to castecne opravili ve fallout new vegas (level scaling je nastaven asi jako neco mezi morrowindem a oblivionem), tak doufam ze s novym enginem to upravi jeste vic

    oblivion sem moc nehral, protoze me v te dobe takove RPG nebrali, ale F3 sem ted projel a kdyz sem musel vesnicany v bedernich rouskach zabijet raketometem, tk to uz byla fakt dobra demence :D:D:D
  • jo napriklad diablo 2...

    skyrim uz je sice mozna celkem doladen, ale treba fallout vysel 2 roky po ohlaseni a byl to bugfest
    oblivion to same

    takze jednoduchou matikou odvodis, ze pokud to vydaj jen za rok, tk to bude nehratelne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit