Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Draci jsou nedílnou součástí světa Elder Scrolls...
  • Moc mě to tedy nenalákalo,draci ve fantasy už jsou tak hrozně moc ohrané klišé že na ně začínám být alergický,jinak trailer v podstatě nic neukáže a má pouze oznamovací funkci,by mě zajímalo na jaké to pojede technologii a jestli to bude podobná grafická bomba jako ve své době oblivion či morrowind...
  • claymen
    Oh the dragon balls were blazing as I stepped into his cave http://www.youtube.com/watch?v=hvvjiE4AdUI
  • Jo, Songoku odrazi draci invazi ;D
  • ja bych radeji pokracovani morrowind ;)
  • nechcem vas sklamat ale 11.11.2011 hra urcite nevyjde, takze :) by som pockal stymi ovaciami na temu super rok
  • Core
    Nádherný trailer. Nápaditý. Hudba tomu sedne jako prdel na hrnec (takový The Elder Scrolls Standard *2* ). Jsem zvědavej klik superlativů herní pisálci vychrlí na tento díl, aby ho potom po zbytek existence (až budou mít odehráno) hanili. Především grafickou stránku, ze které v Oblivionu každý pissingoval do trenek a později pomalu po tvůrcích házel shnilá rajčata...
  • Huráááá . Jen doufám že oddělají to pitomé levelování a trochu upraví systém zbraní. Ale jinak jsem moooc natěšený a jsme si jist že alespoň Oblivion nepůjde vestou usmrkanců či DaO ale starou cestou Hard Rpg :-)
  • Oblivion byl skvělá hra, ale neobešla se bez chyb, jedním z nich byl jistě level scaling a trochu poruchová AI. Tak doufám, že se to pokusí nějak napravit. Snad taky už obmění vizuální stránku, v době Oblivionu to bylo super, ještě i Fallout s tím ušel, ale dnes je zastaralá. Jinak jsem samozřejmě nadšen. Elder Scrolls je jedna z mých nejoblíbenějších sérií.
  • Co to tam řiká?Dragon balls ?
  • minarik1
    U songu mi v pozadí zní podle mě velice podobný téma jako z úvodky ve čtyřce, řek bych, že to je přímo složený pro TES:V, ale je super, stejně jako tahle zpráva!
  • Vynikající zpráva. Sice jsem malinko doufal v Summerset nebo Highrock, ale vzhledem k tomu, jak má Bethesda propracovanou historii a kulturu všech svých zemí, jsem nadšenej i ze Skyrimu. Zaklínač 2 nebo Skyrim jako hra roku 2011? To je oč tu běží. Bude to dobrý rok.
  • Wooooow ten song je brutalný. Viete niekto kto to spieva , alebo kapelu?
  • JUHůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů ANO bejby už sem si zrovna dneska říkal že to asi nebude ALE JE....
  • Pete.palis
    originální trailer!;)
  • No konečně. Myslím si, že už bylo dávno načase, aby to oznámili :).
  • Skoda toho Skyrim-u, nie az tak exoticka oblast Tamrielu. Ale inak samozrejme sa tesim, to by som sa nevolal MickTheMage ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit