Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Protože to vyjde UŽ rok po ohlášení narozdíl od Oblivionu a 90% jiných byť i méně legendárních AAA titulů? Stanovit datum vydání natvrdo rok předem může znamenat jen 2 věci. Hra bude nedoladěná (protože "dojde" čas) nebo už je hra teď skoro hotová (což je přeci jen takový standard - ohlašoat hry, když už jsou hotové, že? /sarkasmus) a bude se jen testovat. Promiň, ale veřit druhé možnosti může imho jen naivní blázen.
  • O nově ohlášené hře víš jen, jaký je předpokládaný rok vydání a jak se bude jmenovat, a už sis na ni udělal jasnej obrázek ohledně toho jak bude vypadat, jaký bude ovládání atd. Kdyby viděl video z hraní, nebo alespoň první screeny, tak prosím, klidně s tebou budu i souhlasit.
  • K tomu, aby jsi prezentoval svoje názory/předpoklady na základě zkušenosti z minulosti nemusíš být z žádného pořadu. Mám pocit, že ti něco uniklo ohledně základních principů diskuze.
  • Tak proč tam píšeš něco o nějakém roce?
  • Vidím dobře? Snad mi tu nechceš podsunout, že jsem tvrdil, že na tom budou dělat jen rok, že to začali dělat teprve teď. To snad ne chlape. *1*

    O Daggerafallu nepadlo ani slovo, protože jsem se o něm nebavil. S ním si přišel první ty a já na ten argument reagoval. Wtf? Oblivion prostě vyšel o dost později než rok od ohlášení (a přesto byl nedodělaný), to je celé. Jenoduché jako facka. Nicméně jsem tolerantní člověk a rozumím tomu, že občas člověk něco, co nechápe, oznaší za pitomost. Drž se.
  • Nejseš ty jeden z těch chlápků z pořadu Volejte věštce? *1*
  • "Rok casu, to bude urcite dokonale vysperkovana a vyladena hra..."

    - O žádným Daggerfallu v tvým příspěvku nepadlo ani slovo, navíc mi to přijde jako pitomost. Tvoje kritika ohledně jednoho roku tudíž opravdu byla pěkný wtf. *7*
  • Viděl bych to tak, že to bude vypadat +/- stejně jako Oblivion (na pohádky o grafických zázracích díky optimalizaci už jsem moc starý) a bude to ještě více zkonzolovatělé něž Oblivion (pokud to vůbec na PC vyjde). Tomu říkám světlá herní budoucnost. Díky konzole! Ale tak třeba se stane něco nečekaného a křivka kvality TES série půjde zase nahoru.
  • Na nedoladěném Oblivionu už pracovali +/- od Daggerfallu, takže wtf.

    Sakra, těch mínusů a jen jeden slabý argument. Holt jsem se svojí kritikou trefil. *6*
  • By mě zajímalo, kolik z těch idiotských klikačů ví vůbec, co to byl level scaling potvor v Oblivionu. I když je klidně možné, že si tento systém užívali (což by jen dokazovalo, že moc RPG s kvalitním systémem nehráli).
  • no jestli to bude pro dnešní generaci konzolí
    tak by mě zajímalo jak to pojede protože už oblivion jede špatně a to jak na x360 tak ps3
  • oprava: vyslysi samozrejme.
  • Snad uz ne, vzdyt to bylo to hlavni co vetsine vadilo, tak snad vyslisi hrace.
  • nemas za co ... info pre dalsich: www.nehrim.de (existuje verzia aj s anglickymi titulkami). 4 roky prace, ale podla mna ta konverzia je lepsia ako original - Oblivion . Clovek by ani nepovedal, co ten engine dokaze ...
  • Ahoj nehrál, vygooglil, určitě zapařím! Díky moc za tip
  • Na hře pracujou přinejmenším od vydání F3, spíš ale už od Oblivionu...
  • Amen.
  • Pokud je to pravda, těším se ještě mnohem více. Ale zajímalo by mne, jak moc velký skok oproti původnímu enginu to bude, přecijen současná generace konzolí už mnoho prostoru neskýtá.
  • janchor
    Ohohó!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit