Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Byli v prvnich dilech draci? Ja hral jen Morrowind a Oblivion a tam sem na ne nenarazil
    • The Elder Scrolls Adventures: Redguard a mam taky pocit, ze aj v Battlespire :)
    • V Daggerfallu byli malí dráčci, jinak rasa draků byla v Tamrielu vyhlazena už před dávnou dobou (alespoň si to všichni mysleli, jak ukazuje tenhle trailer *4* ). Jinak se draci vyskytují na sousedním kontinentě Akavir. A samozřejmě třeba v Oblivionu si viděl třeba boha Akatoshe v dračí podobě - jak se tam popral s Mehrunesem Dagonem.
  • Len ma tak napadlo, ked citam prispevky - uz ste hrali Nehrim ? Aj ten potesi pri cakani na 5ku ...
    • Ahoj nehrál, vygooglil, určitě zapařím! Díky moc za tip
      • nemas za co ... info pre dalsich: www.nehrim.de (existuje verzia aj s anglickymi titulkami). 4 roky prace, ale podla mna ta konverzia je lepsia ako original - Oblivion . Clovek by ani nepovedal, co ten engine dokaze ...
  • Moc se tesim. Ted uz jen nejak ten rok prezit :)
  • Jen dotaz: Ten hlas vypravěče, není to Max von Sydow?
    • Jop.
  • Par spekulacii na temy v teaseri (a par aj mimo nich :) ). http://www.kulturakriplu.net/2010/12/elder-scrolls-v-skyrim.html#more
  • Super! Doufal jsem, že oznámí nový TES. I hudba ve videu dává tušit, že opět vznikne krásný soundtrack.
  • Requiem1990
    Takže už aspon víme jak bude vypadat postředí, všude tři pr.ele sněhu.
  • Moc mě to tedy nenalákalo,draci ve fantasy už jsou tak hrozně moc ohrané klišé že na ně začínám být alergický,jinak trailer v podstatě nic neukáže a má pouze oznamovací funkci,by mě zajímalo na jaké to pojede technologii a jestli to bude podobná grafická bomba jako ve své době oblivion či morrowind...
    • Requiem1990
      Tyhle rádoby intelektuální řeči o tom jak je všechno klišé mi přijdou trapný.
      Hele a co volant nemyslíš, že ten už je taky klišé?Co takhle ho vyřadit ze závodních her ?
    • Draci jsou nedílnou součástí světa Elder Scrolls...
  • ja bych radeji pokracovani morrowind ;)
    • Je už tak trochu tradice, že pokračování je vždy v jiné provincii, ale pořád se jedná o jednu říši (i když po konci Oblivionu si tím nejsem už tak jistej).
  • nechcem vas sklamat ale 11.11.2011 hra urcite nevyjde, takze :) by som pockal stymi ovaciami na temu super rok
    • Jak to víš? Jsi v týmu vývojářů a už teď víš, že to nestihnete? Zatím nám nezbývá než věřit datu, které nám studio dalo.
      • Tak zase nebud naivni, uz se nekdy nejakymu vyvojari podarilo dodrzet prvni planovane datum vydani? To snad ne. Predpokladam ze ani ty nemas pocitac 4 dny a stejnou dobu se nezajimas o hry, takze zpet do reality.
        • hele me to realny prijde... kdyz na gamebryu bez las vegas, tak proc by na nem za rok nemel bezet tes5... takze se usetri spousta casu.... pohoda...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit