Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Byli v prvnich dilech draci? Ja hral jen Morrowind a Oblivion a tam sem na ne nenarazil
    • The Elder Scrolls Adventures: Redguard a mam taky pocit, ze aj v Battlespire :)
    • V Daggerfallu byli malí dráčci, jinak rasa draků byla v Tamrielu vyhlazena už před dávnou dobou (alespoň si to všichni mysleli, jak ukazuje tenhle trailer *4* ). Jinak se draci vyskytují na sousedním kontinentě Akavir. A samozřejmě třeba v Oblivionu si viděl třeba boha Akatoshe v dračí podobě - jak se tam popral s Mehrunesem Dagonem.
  • Doufám jen, že to nebude jako Oblivion - ano, sice to byla fajn hra, ale podesáté bych to nehrál jako třeba Morrowind...
  • no jestli to bude pro dnešní generaci konzolí
    tak by mě zajímalo jak to pojede protože už oblivion jede špatně a to jak na x360 tak ps3
    • Třeba to na konzole nevyjde *3*
  • Kde se na kontinentu Tamriel nachází region Skyrim?
  • A) na východ od Morrowindu
    B) pár kilometrů pod Hammerfellem
    C) mezi oblastmi High Rock a Morrowind
  • Skoda toho Skyrim-u, nie az tak exoticka oblast Tamrielu. Ale inak samozrejme sa tesim, to by som sa nevolal MickTheMage ;)
  • Viděl bych to tak, že to bude vypadat +/- stejně jako Oblivion (na pohádky o grafických zázracích díky optimalizaci už jsem moc starý) a bude to ještě více zkonzolovatělé něž Oblivion (pokud to vůbec na PC vyjde). Tomu říkám světlá herní budoucnost. Díky konzole! Ale tak třeba se stane něco nečekaného a křivka kvality TES série půjde zase nahoru.
    • Já nemám o TES V strach. Vždycky se totiž najdou fanoušci, kteří opraví všechny chyby + přidají další obsah a hra se tak zvedne o pár % nahoru. Pro mě Oblivion 70 % ale s modifikacemi hned 90 %. Morrowind 85 % a s modifikacemi 95 %. Jen škoda, že mnoho hráčů modifikace velmi podceňují a sami si tak škodí, neboť modifikace opravdu umí hru masivně vylepšit (samozřejmě za předpokladu, že je hráč rozumný a "nestrká" do hry kde jakou "volovinu".). *3*
    • Nejseš ty jeden z těch chlápků z pořadu Volejte věštce? *1*
      • K tomu, aby jsi prezentoval svoje názory/předpoklady na základě zkušenosti z minulosti nemusíš být z žádného pořadu. Mám pocit, že ti něco uniklo ohledně základních principů diskuze.
        • O nově ohlášené hře víš jen, jaký je předpokládaný rok vydání a jak se bude jmenovat, a už sis na ni udělal jasnej obrázek ohledně toho jak bude vypadat, jaký bude ovládání atd. Kdyby viděl video z hraní, nebo alespoň první screeny, tak prosím, klidně s tebou budu i souhlasit.
          • Ne. Ty mě pozorně nevnímáš. Nemusím vidět video z hraní, abych věděl, že hra bude na 99% cílená primárně na konzole a že konzolím nenarostly za ty roky žádné nové tranzistory. Už skončeme z touhle trapnou hrou please.
            • Já nepotřebuju mít super realisticky vyhlížející grafiku, jediné čeho se obávám je ovládání.
  • Máš pravdu, ale oba víme, že moci se něčím prezentovat se nerovná mít téměř hotovo rok před vydáním. Nějak si nepamatuju, že by tohle někdo dělal. Většinou o AAA titulech slyším víc jak rok před vydáním. I když... možná bych něco vypátral, akorát si nejsem jistý jestli to dobře dopadlo.
    • Reakce na 13.12.2010 13:32 Hairy_Ass (anonym).
  • Prostě si to přiznejme. Kapitalismus je o navyšování zisků s co nejmenšími náklady, tudíž vydat co nejrychleji a zarobit díky konzolím. Doufám, že už se konečně začne brutálně piráti i na konzolích. Pak bude rozhodovat jen kvalita a ne to, kde se co prodá víc. Zní to trochu utopisticky, ale myšlenku to má dobrou. *1*
  • Vynikající zpráva. Sice jsem malinko doufal v Summerset nebo Highrock, ale vzhledem k tomu, jak má Bethesda propracovanou historii a kulturu všech svých zemí, jsem nadšenej i ze Skyrimu. Zaklínač 2 nebo Skyrim jako hra roku 2011? To je oč tu běží. Bude to dobrý rok.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit