Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • minarik1
    U songu mi v pozadí zní podle mě velice podobný téma jako z úvodky ve čtyřce, řek bych, že to je přímo složený pro TES:V, ale je super, stejně jako tahle zpráva!
  • Oblast (region) sveta (planety) TES pre V diel - nemal to byt Tamriel, aj ten bol casto na fanušikovských forach dost často spomínaný, jako sa pamatám ;)
    a možno ten Tamriel by bol aj lepší.. ;S :s :/ *4* *7*
    • janchor
      Tamriel je název celého kontinentu, jehož součástí je i Skyrim.
      • Že by se TES V odehrávala v celém Tamrielu prakticky nikdy nepřicházelo v úvahu. Pro autory by to bylo více než náročné a hra by musela být vskutku masivní. Snad se ale jednou objeví TES Online a pak se i nabízí reálnější možnost, že bychom se podívali a to postupě do celého Tamrielu. Tak či onak, série TES je to nejlepší z RPG, co jsem kdy hrál. Už aby tu byla pětka!
        • Omyl, první díl (Arena) se odehrával na celém Tamrielu.
          • Myslím že na dnešních enginech by to byli roky práce v případě provedení celého Tamrielu, na rozdíl od zastaralého spritového enginu na kterém běžela Arena :)
      • Přesně tak - na Tamrielu se zatím odehrávaly všechny hry TES, snad jen Battlespire se odehrával "jakoby" jinde (na jednom z měsíců ohýbajících kolem Nirnu - planety, kde se nachází Tamriel).
        • Alespoň myslím...dlouho jsem ho nehrál. *4*
  • Co to tam řiká?Dragon balls ?
    • claymen
      Oh the dragon balls were blazing as I stepped into his cave http://www.youtube.com/watch?v=hvvjiE4AdUI
    • Jo, Songoku odrazi draci invazi ;D
  • Oblivion byl skvělá hra, ale neobešla se bez chyb, jedním z nich byl jistě level scaling a trochu poruchová AI. Tak doufám, že se to pokusí nějak napravit. Snad taky už obmění vizuální stránku, v době Oblivionu to bylo super, ještě i Fallout s tím ušel, ale dnes je zastaralá. Jinak jsem samozřejmě nadšen. Elder Scrolls je jedna z mých nejoblíbenějších sérií.
  • Core
    Nádherný trailer. Nápaditý. Hudba tomu sedne jako prdel na hrnec (takový The Elder Scrolls Standard *2* ). Jsem zvědavej klik superlativů herní pisálci vychrlí na tento díl, aby ho potom po zbytek existence (až budou mít odehráno) hanili. Především grafickou stránku, ze které v Oblivionu každý pissingoval do trenek a později pomalu po tvůrcích házel shnilá rajčata...
  • nechcem vas sklamat ale 11.11.2011 hra urcite nevyjde, takze :) by som pockal stymi ovaciami na temu super rok
    • Jak to víš? Jsi v týmu vývojářů a už teď víš, že to nestihnete? Zatím nám nezbývá než věřit datu, které nám studio dalo.
      • Tak zase nebud naivni, uz se nekdy nejakymu vyvojari podarilo dodrzet prvni planovane datum vydani? To snad ne. Predpokladam ze ani ty nemas pocitac 4 dny a stejnou dobu se nezajimas o hry, takze zpet do reality.
        • hele me to realny prijde... kdyz na gamebryu bez las vegas, tak proc by na nem za rok nemel bezet tes5... takze se usetri spousta casu.... pohoda...
  • "magore, zajimalo by me, jestli nemas v zivote nic lepsiho na praci, nez byt internetovym bojovnikem na diskuznich forach... jen jim to nandej, PC do predni linie a branit proti salve sipu od konzoli! :D
    • Díky za podporu i zájem o můj život, nicméně moje maminka mi vždy říkala, že se nemám bavit s cizími trolly, takže promiň...
  • ja bych radeji pokracovani morrowind ;)
    • Je už tak trochu tradice, že pokračování je vždy v jiné provincii, ale pořád se jedná o jednu říši (i když po konci Oblivionu si tím nejsem už tak jistej).
  • Moc mě to tedy nenalákalo,draci ve fantasy už jsou tak hrozně moc ohrané klišé že na ně začínám být alergický,jinak trailer v podstatě nic neukáže a má pouze oznamovací funkci,by mě zajímalo na jaké to pojede technologii a jestli to bude podobná grafická bomba jako ve své době oblivion či morrowind...
    • Requiem1990
      Tyhle rádoby intelektuální řeči o tom jak je všechno klišé mi přijdou trapný.
      Hele a co volant nemyslíš, že ten už je taky klišé?Co takhle ho vyřadit ze závodních her ?
    • Draci jsou nedílnou součástí světa Elder Scrolls...
  • Nový super-hyper total-new samo-doma engine? Stejně se grafika neposune nikam kvůli konzolím. Já budu spokojenej, když mi to nepotrhá sítnici *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit