Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tam neny zadni samopal to je ale blbost *11*
    • Anal.S
      nekrmte trolla.
  • "Karle"... Ty tu napíšeš něco, co tu nemá žádný smysl ani důvod být a aby to vypadalo víc pravdivě, napíšeš pod TO znova TO samé? Jak někdo s tak nízkým IQ může být vůbec schopen napsat příspěvek? Nechápu... Kupuju Skyrim, zaslouží si to.
  • po pár letech si koupím hru a bude to tahle.. jinak na athlon xp-m 2,5ghz 2gb ram a hd3850 512mb ram to jede jako po másle *14*

    oblivion bylo hrozné zklamání pro mě, ale skyrim je jako spasení rpg..
    • hru jsem dnes upirátil ale nebudu otálet a kupuju origo *14*
  • jediná věc krom hloupého inventáře mne vadí.A to co už chybělo v Oblivionu ,ale bylo v Morrowindu je levitace.Zase tu není.Jinak u mne 98%
    • smejki
      levitace tam je, poper se s obrem *1*
      • ueyeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee *1*
  • Já si nemůžu pomoct, klidně mě vykastrujte ale kdyby měl Fallout New Vegas lepší grafiku, jak teda pořád píšete, že Skyrim má, tak by Skyrim asi nebyl taková jednička.
    • New Vegas je pecka. Bohuzel notne omezena Oblivion enginem. Rekni to jinak-New Vegas pod ''Skyrim'' Engine a Skyrim by nemel sanci. Pod to bych se podepsal.

      Ja se ale bavil u New Vegas a bavim se i ted.
    • Řekl bych že system craftění a skillů je mnohem lepší než New Vegas. A asi nebude nikdo překvapen, pokud dalši Fallout přebere spousta funkcí ze Skyrimu. New Vegas by byl lepší, KDYBY ... a Jessica Black by byla lepší zpěvačka než Beyonce KDYBY ... Ale když si dáš práci a všechny ty KDYBY poskáláš dohromady, vytvoříš ultimátní hru kterou nikdo nepřekoná.

      Jinak je celkem troufale něco předpokládat, když si to ani nehrál. A překvapivě kritizují hlavně ti, co tu hru ani nehráli.
    • grafika je hezká věc ale nejduležitější je hratelnost.Navic né každej má top mašinu.
  • The Ballad of Todd Howard ... musíte vidět. :)))

    http://www.youtube.com/watch?v=B7trmEmI5Js&feature=related

    Jsem velký fanda Bethesdy, jen počkám s hraním na první velký patch (jako u všech předešlých titulů).
    • rhomola
      Na nic nečekej, jedině tak na slevu ceny. Většina bugů je směšná a zanedbatelná. Věř mi, že zážitkově je to pecka a jestli si fanda TES, budeš naměko každejch pět minut. I pro nováčky to musí bejt mazec, ale pro věrňáky (já sem fanda od trojky) jsou to pomalu orgie. A to, co kritizujou klikaři z tunelovek, to je pro zážitkáře D&D fakt směšný. Tahle hra je pro takové, kteří se nebojí svobody a umí si jí užívat!
      • Vím přesně o čem mluvíš ... já začal s TES už v roce 1994 (Aréna). Sakra, přesvědčil jsi mě, jdu instalovat ... :)))
        • pak si to nezapomeň koupit :)
          • Koupeno druhý den po vydání, žádný strachy ... nikdy jsem neměl potřebu stahovat nějaký zavirovaný smetí z torrentu ...
  • je to hovadina *11* *12* davam 1/10. zahrajte si BF3 to je lepsy hra *5*
    • dej si facku at se probereš než něco napišeš *16*
      • Dej facku sobě, že si každých 5 minut měníš nick, Karlíku ...
    • To Trol.dizkuzni:

      Já si toho pána všiml hned, především díky jeho gramatice ... Milý Karle, jsi přesně ten typ člověka, kterého bych se velice zeptal na názor ohledně nějaké konkrétní hry, v případě, že by se ti hra líbila, ihned bych jí odložil a šel po jiné ... takže každá recenze i názor je vítám, minimálně ve tvém případě je to positivum ...
    • JE TO HOVADINA rikam a davam tomu 1/10 halooooo ! *16*
      • Trol.diskuzni
        No kravina to je, ale místní "Staro-Análoví = TES" m*sturbátoři (aneb no-lifeři) jsou právě v laufu, takže si tě všimnou až za pár hodin/dní *5*
  • Lidičky, ted nemam čas, ale pozdeji to sepisu... Vysvetlim vam, co je zakladem boje ve skyrimu, proč jste za buzíky co nevykrejou ani šlupku palcatem od maga... vynecham z toho magii a cele to opřu o jakysi přeneseny realny zaklad, o ktery se skyrim celekem překvapivě snaží (ne ani začatečníci v šermu, mily Lote, to nechapou, jak je vidět)... Takže vydržet a čekat na spasitele! :)
    • tak nic nebude, spasitel začal chlastat dneska večer a čumí po holkách co jsou 10/10:)
      navíc dostal mínuska a to je hrozně demotivující, tse tse...
      2 mMalleth: jseš tu za trola, a nebo tě nejde chápat, alnébrž skáčeš z jedné věci na druhou a zdánlivě si nevšímáš a nebereš v potaz odpovědi, které jsou tak říkajíc prímo "k věci"
      2 Lot: napsl si mi, že tě nemám poučovat o šermu... i tak to ještě krátce zkusím, ale za víc možná nestojíš... vole, kdo tě učil, že krýt jakýkoliv úder v boji a stát při tom nohama na místě je správně? vždycky pryč od úderu, neexistuje kryt, který by fungoval, když stojíš na místě, nikde a nikdy.. i kdyby ti ten kryt jako že fungoval a nezasahl, tak další kombinace úderů tě rozmlátí, to už pak nejde stíhat... ty kluci na videu od psího bratrstva maj xx-let zkušenost (oproti tobě) a ne že to tak dělaj shválně, že si to nechávaj dopadat, ty prostě nestíhaj.. a teď glo glo glo
      Tanky Boří Frontu *2*
      • Prosím, nauč se číst. Umíš-li to, přečti si znovu, pozorně, co jsem psal a nevkládej mi do úst něco co jsem nenapsal. Kde jsem psal něco o tom že má smysl se pokoušet vykrýt cokoliv? Nebo o tom, že se má během krytu stát nemáš hýbat?

        Ti zkušení týpci od psího bratrstva mají zkušenosti se železem? Předpokládám že máš představu jak moc se liší boj s krátkou tyčí od kovových zbraní. Ilustrovat zrovna na nich jak vypadá šerm nepovažuji za šťastnou volbu.

        A jak víš kolik mám let zkušeností? Pro tvou informaci něco přes 3 roky německá škola, 13. století - ale nevěnoval jsem se tomu nijak intenzivně. Takže se rád nechám poučit - pokud budeš pro změnu reagovat na něco co jsem napsal a nevkládat mi do úst kraviny. Čemu se věnuješ ty?

        A mimo jiné - oslovení vole toleruji u kamarádů. My se známe?
        • a hele, najednou z "nepoučuj mě" je "se rád nechám pučit".. no už se stalo, hned od začátku, ale mohl jsem se na to klidně vykašlat... tak nějak mi šlo o "přesah" téhle diskuze, nad rámec hry skyrim, jinak jsem se tu mohl dohadovat s debílkama jako je trol.diskuzní
          srry za to familiární vole, tak kamarádi asi nebudeme.. nemám sílu znovu číst co jsi napsal a snažit se v tom hledat nějaký jiný smysl, jestli jsem se teda netrefil... takže stay sharp pič*, a dobrou noc, to není smířlivý tón *3*
          • Z nepoučuj mě se stalo pouč mě poté, co se z jakéhosi týpka v diskuzi o němž jsem předpokládal že meč v ruce v životě nedržel stal týpek co se tváří že je zkušený šermíř...

            Ale nijak poučen se tedy necítím.
      • Vazne to po tobe nekdo cetl? Ja to po prvni vete vzdal...
        • srdečně jedno
  • klady hry: pěkně graficky zpracované zbraně a brnění, temnější dospělejší grafika, atmosféra.
    pěkně udělaná výroba zbraní, brnění apod. a jiných vedlejších činností.

    zápory: zastaralá grafika, špátná ui (útočí na vás pokud jim pomůžete např při boji proti nestvúře, v boji špatně reagují), nic moc bojový systém, nerealistické reakce na útočení(žádné reakce), špatný inventář, konzoloidní feel zjednodušení a klasicky neohrabaného konzoloidního ovládání, nedostatek příběhově silných npc(chápu ale že v této sérii se todělá jinak), možnosti volby v rozhovorech jsou často spíš na oko.

    Mám rád open akční rpg, takže za mě 7/10.
    • Anal.S
      To že na tebe útočí po pomoci jsou akorát špatně naskriptované frakce, ne AI.
      UI je kdyžtak user interface, nepočešťuj to.

      Co to je vlastně zastaralá grafika je otázka. Mě to příjde jako nejpovedenější vizuál tohodle roku. Skyrim má to realisticky melancholické kouzlo. Takovou tu skutečně realistickou (tím nemyslím super HD textury) grafiku, kterou měl hlavně Half Life 2 a první Zaklínač.
      • Pravda. Trochu mě mrzí, že efekty počasaí mohly bejt lepší,nebo třeba stromy a voda mi nepřídou nic moc. A samozřejmě lepší textury. Ale jináč, jsem opravdu rád, že vystřihli grafiku timhle realističtějšim stylem, mám ji nejradši.
        • to všechno opraví mody, pak nezapomeň zvednout své "osobní hodnocení" hehe
    • každej tady mácháte s čislama a nikdo ste to ještě nedohrál *1*
      • Tak až to dohraješ tak dej vědet, btw pokud myslíš hlavní questovou linku tak tu už sem dal 2x.
    • jenom pro ty co jsou ovlivněni dnešním desítkovacím systémem známkování. 7/10 je u mě velké hodnocení. 9/10 jsem na svojí osobní škále hodnocení dal zatím jenom 4 hrám a 10/10 dám jediné hře v životě co možná přijde *5*
  • Přijde mi, že tady moc lidí nedokáže pochopit krásu ryzího válečníka bojujícího ocelí, kterej už jenom z principu pohrdá magií a podobnejma teploušovinama. Ve hře, kde nabojuješ desítky hodin musí fungovat soubojoový systém. Ve Skyrimu nefunguje - mág s palcátem prorazí můj kryt obouručního meče - kde má tohle logiku - mág klasicky slabí charakter,který využívá hlavně magii na mě zaútočí palcátem, který by neměl ani unést a MĚ, velkému barbarovi ze severu prorazí kryt mého meče...
    • smejki
      to ale vycházíš pouze z paradigmatického vnímání žánru. To, že kdysi byli mágové slabí, neznamená, že to bylo dobře, nebo že je to jediný správný přístup ke gamedesignu rpgček. To je podobný, jako se u "dámy" vztekat, že tam není šachový kůň. Prostě jiná pravidla v rámci stejné kategorie her. Ber nebo nech být.
      • Cahir
        Nemyslím, že má někdo problém s povoláním Battlemage. Ale od pradávna tomu bylo tak, že ač ovládal oboje, ani jedním nevládl tak dobře jako specializovaná povolání - nekouzlí tak dobře jako mág a nebojuje tak dobře jako bojovník (a přiznejme si, žetenhle princip je docela dobrý simulátor reality). Jenže zdá se mi, že v TES se kombinování povolání oproti specializaci docela protěžuje. Nic z toho by nemuselo být , kdyby byl soubojový systém (a teď mluvím čistě o bojových mechanikách) trochu promakanější. Takhle do sebe prostě třískáte, kdežto pán čáromeč si k tomu přidá i nějaké to kouzlo . Tobě se jako čistě bojovému povolání žádné hlubší možnosti neotevřou. Pokud to byl záměr a tvůrci mají takovouto představu Battlemaga, pak to repsketuju - je to jejich univerzum. Já se ale obávám, že jde spíš o nepřímý důsledek těžkopádného a málo variabilního bojového systému.
    • Nic proti, ale trosku se seznamte se svetem do ktereho spada hra kterou hrajete nez zacnete neco kritizovat.

      Battlemages focus on combat using both magic (spell), blunt and blade weapons. Thus, they are very similar to a spellsword.

      More nimble and athletic than the sorcerer, and better suited for spell-casting than the knight, the attacks of a Spellsword are unpredictable. Spellswords are great students of combat and magic, serving as warrior-mages, dedicating their lives to learning both the art of war and the ethereal ways of power.

      Spellswords are adept at all types of weapons and armor utilization, and are extremely versatile in combat situations.
      • Napadlo mě to. V tom případě, ikdyž je to celkem pěkná hra, mi ale přijdou některé mechanismy hry troch unelogické a přemrštěně namíchané. Jsem prostě zvyklí na jiný druh her. Ale co, sto lidí sto chutí.
    • rhomola
      Asi máš málo zkušností, nebo to jen neumíš. Já od pátku ;) hraju norda s palcátem, štítem, heavy armorem a kovařinou (nic jiného nepoužívám a nezlepšuju) a nemám sebemenší problém. Soubojovej systém mi vyhovuje, v rámci historie série TES je momentálně nejlepší prostě super. To že tě sejme mág palcátem je klidně možný, když se může naboosterovat na chvilku lektvárkem, kterej mu zvedne jednoruční zbraně. I kdyř je to NPC neni důvod předpokládat, že by něco takovýho neuměl. Navíc palcáty na vyšších percích uměj ignorovat zbroj i krytí nepřítele, takže asi tak ;)
      • Hraju taky Norda, jedu těžký brnění, kovařinu, ale obouruční meče. Líbí se mi jak se snim napřáhne - úplně cejtim tu hroznou pecku co by dal *1*
      • Obtížnost jsem nerozebíral, na nejvyšší nemám žádny problém a hra mi přijde trochu lehká.
        Přesně jak říkal Cahir, jde mi spíš o pocit z boje. Pokud se ten mág takhle naboostil a zahrál to jako mág bojový,proč ne, jenomže on to tak nezahrál xd žádné takové lektvary neměl u sebe ani jeden z nich. Proč by měl mít palcát schopnost prorazit kryt obouručního meče?O-O
    • Tohle byl příspěvek na vlákno cahira - přímo reagovat už nešlo, tak jsem zkusil vypsat vlákno a poté zapsat příspěvek.. taky evidentně nefunguje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit