Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hnisavec
    Podľa mňa je Grygar absolútne nevhodný recenzent na túto hru, špinavý bizarný horor...skôr Olejník, ktorý si patrične užil i Outlast...horor má byť v prvom rade o vyvolaní strachu a atmosféry, príbeh je druhoradý, viac záleží na postavách a situáciach.

    Paradoxne, čo vyčíta Evil Within mu nevadilo na Bioshock Infinite, vrátane marasu a maglajzu namiesto normálneho príbehu ako bol v geniálnej jedničke a len repetitívne prevzatie mechaník z predchodcov a bola to 10tková hra...

    i keby dostal Diabolská Wifina 0/10 i tak to dnes kupujem na PS4 a patrične si to v noci osamote užijem *14* *14* *14* *14*

    btw...videl som cca pár tisíc hororov vrátane všetkých možných obskurností a ak sa teší na hororovú hru taký fanúšik, môžete vsadiť krk nato, že to bude minimálne dobré...

    btw. Kto ešte nevidel nový release The Canal, tak to rýchlo napravte...jeden z hororov roka, u mňa ešte lepšie ako Sinister....
    • residentevilfans
      Musim souhlasit.Tahle recenze mi nic nerika o hernich mechanikach hry ,napr. stealth dale monstra,atmosfera,hlavni zaporak atd.. Je to jen srovnavani s re4.Nic proti Lukasovi ,ale tuhle hru recenzovat nemel. *5* PS: Zaverecnej song mi ted zni v hlave (Vystih celou hru)!
      • tohle uz je fakt na palici... o mechanikach se v recenzi mluvi, rozebira tam boj atd... moznost vyridit nepratele jinak. tady vladne nejaka kolektivni slepota, jen protoze nekomu nevoni grygarovy nazory?!
    • no tohle asi tezko vyvola strach kdyz je to dokola to same... nemocnice, zenska s dlouhymi vlasy, fakt originalni strasidelna atmosfera *2*
      • Hnisavec
        hmm ako tvorca donedávna najväčšej hororovej komunity na facebooku, ktorá mala cez 30tisíc členov som myslím nato viac erudovaný, než nejaký noname Pepa v chate...
        • vlastik.plaminek
          Napsal noname Jožo ze salaše?
        • spider ma pravdu, akorat jsi ted se svou kinder skupinou a sinistrem jako hororem roku potvrdil, ze hororu ve skutecnosti moc nerozumis ;)
          • Ano moj..nauc sa citat poprve...nikde nepisem ze je Sinister horor roka tupohlav a za druhe je to cool ist proti mainstreamu a pindat na kvalitny film ktory je vo vseobecnej oblube ale to ti nepridava nic na odbornosti...takych sralov sa naslo denne tucet na stranke..vacsinou tupe kiddos co sa zmohli na nuuuda...to je hovaduna a podobne...ich nazor a ani tvoj samozrejme nikoho nezaujima
  • Na dnešní dobu je takhle hra opravdu povedená. Jedna z nejlepších her tohoto roku co jsem hrál, takovou atmosféru jako má tahle hra jsem již dlouho nezažil. Hororové hry nejsou jen o laciných lekačkách, ale hlavně o atmosféře a to tahle hra plní na 100 % . Opravdu parádní, výborně graficky zpracovaná temná atmosféra, kde nevíte co na vás bude čekat za dalším rohem a jakým směrem se zrovna příběh posune, hra vás nenechá až na pár okamžiků pořádně vydechnout. Hratelnost také na slušné úrovni, obtížnost survival už je opravdová výzva, (což v dnešní době nemusí každému vyhovovat) která ještě umocní zážitek ze hry a herní doba je také pěkná a hlavně jsem se ani chvilku nenudil. Nějakých 30 fps u SP hry vůbec neřeším, myslím že je to nepodstatné. Je na škodu že hra sklidila takové hodnocení, podle mě by si možná i tu devítku zasloužila.
  • Ty vole nechceš sem hodit svoji fotku? Docela by mě zajímalo jak vypadá člověk, který napíše takhle trapnou recenzi. Hra je výborná, na dnešní dobu rozhodně jedno z těch lepších v žánru co můžeš koupit. Příběh je dost dobrej, akorát si ho asi nepochopil (vzhledem k úrovni recenze se ani nedivim) a jediný co už je trochu trapný a v tom ti dám za pravdu je prostředí ps. léčebny.

    Jinak hra má vše, co má mít survival horror.
  • del0
    Tak tohle je ta super optimalizovaná multiplatformní hra, která chce 4GB na kartě? Oh wait... 7/10 a ještě to vypadá jako blitky. Je vidět, že těch 4GB je oprávněných, kam se hrabe takový Star Citizen. Předpokládám, že teď bych se měl klanět vývojářům za to, že to udělali i na PC. Ne, díky. Ať se radši pokloní oni a nechají si ho tam šoupnout od SONÍka.
    • nebreč a raději si běž ukradnout nějaký další nick, tahle hra má aspoň akutalní animace na rozdíl od SC x
      • del0
        Nebreč? Hmm, chlapec je vtipálek. Mě je ta hra ukradená, tak bacha, ať ti nepraskne žilka. Jedinej, kdo by tu měl brečet si ty. Zaseklej ve 30fps a blitkoidní grafice. *15* Ale pojď mi namluvit, že ti to jakože mám závidět, rolníčku. *15* Btw, srovnávat animace v aplha verzi, kde je většina věcí placeholder s full verzí, to chce slušnou dávku demence. *15*
        • frag.ment
          No já mám na PS4 celkem 8 GB grafické paměti, když se to tak vezme (GDDR5), takže se s optimalizací nemusí zase tak párat.. Něco sežere systém, něco AI a celkovej kód (to fakt netuším, kolik to může být) a i tak může klidně zůstat 4-5 GB jen na grafiku.
  • vazne musi mat kazda hororovka tak s...vene spravene mierenie so zbranou? pozrel som to video a ta kamera + nejak debilne akcelerovany gamepad..no facepalm
  • Veskoslav
    Jak je to s optimalizací? Je tam FPS lock a jiné srandy?
  • Ty vole,ten člověk co psal tu recenzi je hroznej vtipálek.. Píše jak trotl a snaží se bejt vtipnej,přitom jsou tam z 80% jen žvásty ze kterých se člověk nic nedozví. No konec
    • ucho
      mně se recenze líbila a dozvěděl jsem se tak akorát.
  • Hra se mi moc líbila a recenze neodpovídá skutečnosti. Jedná se o kvalitní hru, kterých tolik nevychází. 10/10
  • Je to nějaké divné, v nastavení jsem dal všechno na minimum, ale víc jak 30 fps z toho nevytáhnu, možná 31 v temných místech, ale jen výjimečně. Co dělám blbě?
    • Nic nedelas blbe, to jenom nextgen dorazil uz i k tobe.
      • Tak pokud je toto "nextgen" tak pak potes koste... Stacilo mi ted to demo co vyslo na PC, optimalizace naprosto tragicka, naroky zcela neodpovidajici grafickemu ztvarneni a to jedno zda-li s 60 fps unlockem ci bez, nad 40 snimku (maximalne) se nedostanu snad ani v nejake uzke chodbe, natoz v otevrenejsim prostranstvi kam to pada k +/- 23-25 fps bez ohledu na tech par nastaveni co tam je. Docela odvaha, vytasit se s takovymto demem.
    • Hra ma 30 fps lock :-D
  • Hral to nekdo na PC už? Fakt potrebuju 4GB vram na plne detaily?
    • Mám kartu s 2GB VRAM - vše v možnostech grafiky mám povoleno, stíny na high a u AA mám FXAA. V menu na začátku je pohyb myši pomalejší, ale ve hře už je potom vše naprosto ok. Hraje se perfektně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit