Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Malleth
    A zaslouženě. Nic lepšího sem letos nehrál
  • Jsem rád, že tahle hra je jen na PS3, na xboxu a PC se stejně neustalé krade, takže je to jen dobře.
    • vlastik.plaminek
      Snad zabanovanej panic, ne?
    • Veskoslav
      Trol level: Idiot:)
      • Kozy
        Konečně jsi to přiznal.
    • Robotron3
      Takže si ji koupíš?
      • Veskoslav
        Maminka mu sotva dává takové kapesné:)
  • Tohle bude asi moje první hra na PS4 :)
    • Miserius
      Tak to si pár let žádnou jinou na PS4 nesmíš koupit, buhvi kdy Gaikai bude...
  • Robotron3
    To nás ještě minimálně tolik čeká, až se o něco zlevní :)
  • Veskoslav
    Dobré hry se prodávají i bez hloupých RP keců. Bohužel to neplatí vždy, že velké tržby=dobrá hra viz. série CoD a MW III.....
    • Tak to pozor.. První, druhé, čtvrté CoD a možná ještě WaW, vč. datadisků (UO, a dalších patchů ZDARMA) patřilo mezi to nejlepší, co studia Infinity/Treyarch vytvořila. MW série (kromě zmiňovaného dílu) a BO série ja prachsprotá dojná k r á v a. Proto je značka silná, protože každoročně dokáže z lidí vydojit miliardy. Osobně DLC k těmto dílům nekupuji. Je to praschprostý dojení peněz za nedostatečný obsah! Za nějakých 15 eček můžu mít totiž oba Bioshocky a ještě k tomu Spec Ops: The Line.. Nebo XCOM sérii včetně Borderlands GOTY.. Nebo Borderlands 2 a všechna DLC.. Takto můžu pokračovat do nekonečna, zkrátka si můžu koupit několikanásobně kvalitnější tituly za podstatně menší cenu ve slevách, které jsou denodenně publikovány na všemožných serverech či službách (Steam, GMG, G2play, GamersGate, atd atd). AŽ Activision značku pořádně podojí, to může být až za několik let bohužel, titul odhodí, protože jak je všeobecně známé, produkt dojné k r á v y se po vyčerpání stáhne z trhu. A nebo v průběhu životního cyklu značky CoD se bude snažit inovovat, ovšem pokud lidi budou tenhle brak pořád kupovat a podléhat hype slibům, že teď nebudeme jenom jezdit na koni s raketometem v ruce, ale dokonce budeme ovládat čokla... nic víc, než 2 mapy (plus 3 recyklované lokace) a zbraň za 15e nedostaneme.
    • Zachvilu bude moderne pinadt na Ghosts, mal by si sa pomaly naladit :-)
    • DeathOnVacation
      Funguje to ale i naopak. Stačí se podívat do minulosti a zjistíš, že existuje spousta geniálních titulů, které kritika a všichni, kteří je hráli, opěvovali, a přitom zůstaly trestuhodně zapomenuty v propadlišti video-herních dějin. Jmenuju jeden příklad. Hru kterou jsem před nedávnem objevil na GOGu a pár dní zpátky jsem si ji koupil: Anachronox. Naprosto skvostná záležitost z roku 2001 s výborným příběhem, z něhož dle mého bral inspiraci Mass Effect, navíc se spoustou výborného, nekřečovitého humoru, hratelnost spojuje kvality JRPG her a západních RPG a je to prostě radost hrát. Kdybych na tuto hru nenarazil díky gogu a nezaujala mě popisem, screenshoty a výbornými hodnoceními, asi bych o ní nikdy neslyšel. A to by byla sakra škoda. Takže ne, dobrá hra není ani zdaleka zárukou velkých prodejů a i ty "RP" kecy pomáhají hře prorazit, nemysli si, že ne.
    • Mě MW III bavilo. Přišlo mi, že dává slušný obsah (odreagovávací multiplayer, fajn coop mise, jen ten singl mě moc nechytl - na rozdíl od dvojky, kterou mám docela rád) ve slušném provedení. A to říkám z pozice hráče Army a leteckých simulátorů :)
  • BoB.2
    A prodalo by se víc kdyby to nebylo jen na PS3.
    • to nesmíš říkat nahlas nebo tě místní fanboys sežerou *1*
      • dave ty si jeden z dalších pc sopliakov nevyzretých čo ????
    • čo tu trolíš, kup si konzolu ! Už po asi stýkrát opakujem máme na nej ešte hromadu skvelých exkluzivít, takže sa oplatí kúpiť a keď si škrob tak čakaj keď vyjde Ps4 jej cena vtedy ešte spadne.
      • BoB.2
        Neříkám že na PS3 nejsou dobrý hry, ale jen to že mohly vydělat mnohem víc kdyby to hodily i na Xbox a PC.
        • pozri, pokladám ťa za hardcore hráča ako som ja. Keďže mi je jasné že niektoré hry nikdy nevyjdú pre pc tak som si kúpil aj ps3 a vôbec neľutujem, niekedy mám totiž chuť hrať pohodlne a nie byť nalepený na monitor, napr. Dark souls alebo Demon souls by som nevydržal hrať na sedadle pred pc.
          • a co ti brani si pripojit pc k televizi? :(
            • Tak to sedíš na gauči před PC , prozměnu ? .. zajímavá žumpa je tady dneska
            • no pretože televízor neužívam, jasné !
            • Třeba že nemá televizi u PC a tahat case/kabel po domu není zrovna nejlepší řešení.
        • ucho
          a uvědomuješ si, že exkluzivita není zadarmo? *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit