Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Firefly je taky vynikající (Joss Whedon se nezapře).

    Mimochodem, BSG má pouze 4 série ;)
  • Jack1947
    Nema asi smysl vysvetlovat pac ten kdo nikdy konzoly nevlastnil tak ten nezna, ze treba PS2 hry jeste tehdy 2002 az buhvikdy nestaly pod 2 litry... nekdy i nad. Dneska uz je to na stravitenejsich u novych konztoli kolem 1500 a mene... ovsem ono tehdy byla trochu jina doba no.
  • Veskoslav
    Nejdražší hra na pc stála 1599 (Diablo, Stacraft, AoE, Quake). A JRC? Nejdražší obchody, co se u nás nacházely, tak nakupoval snad jenom ten, co nevěděl, kde jinde koupit hru.

    P.S: Nejdražší hru, co mám stále doma je DF, to stálo 999 Kč při průměrném platu 4500 Kč:) Jo bratránkova nejhorší investice v té době, dvouroční kapesné za jednu hru *1*
  • martin.mares.984
    "Stare" hry jenom na PC mezi lety 95 az 2000 bezne staly 1500 az 1800 Kc - JRC Megastore ve Skorepce... lehce si odvod cenu tehdejsi PS hry...

    Prelomova byt nemusi - staci uplatnit zakon trhu (poptavka/nabidka)
    Nejde jen o kvantitu, ale take kvalitu... Chces mi rict, ze si das radeji 5 jidel z fast-foodu nez 1 steak z uruguayskeho bycka???
  • Jack1947
    Jakto ze ne ? co treba periferie pridavne, no pravda dneska uz byvaji v zakladnim baleni ale drive to tak jednoduche nebylo.
  • Ano. A datadisk ke Sc II jsem asi stáhla z Marsu.....Jacku, proč jsi tak hloupý? *7* A datadisky nevychází? Prosím, co vychází v březnu u nás jako datadisk? *7*
  • Jack1947
    Jop, ze datadisky dneska nevychazi a jo datace nikdy nebyli stahnutelny z netu to je pravda.

    http://en.wikipedia.org/wiki/Downloadable_content

    Downloadable content (DLC) is additional content for a video game distributed through the Internet
    Data disc defakto to same jen na mediich... *4*
  • Veskoslav
    A jaký prosím? Rád se poučím;) DLC je totiž jenom forma datadisku. Protože asi evidentně nevíš, co vůbec zkratka DLC znamená. To, že se z DLC většinou stalo synonymum pro ždímačku prachů je věc jiná.
  • Veskoslav
    To je zase blbost. BSG mám rád, ale 5. sérii absolutně nemusím. Navíc raději mám Firefly. Mnohem lepší sci-fi a rozhodně to není něco bezduchého.
  • DLC a Datadisk je velice výrazný rozdíl chytrolínku! *3* :mucq:
  • Tak pozor chlapečku jsi na velmi tenkém ledě.
  • A kdy napíšeš nějaký ten problém?
  • na samotny konzoli nevydelavaj vicemene nic nikdy, je to jen hardwarovej klic na distribucni kanal, aby meli vsechny pod palcem, jak uzivatele, tak vyvojare
  • mne se to taky nelibilo, ani to, ze z baltara, kterej v puvodni bsg byl pure evil, udelali vicemene silence
  • Keyz
    Opravu?
    Tedy pak 8 hodin za 1600.

    To nevím jak ta hra musí být naprosto přelomová aby tolik stála. I staré hry prodejnách nestáli tolik a to často byli naprosto zásadní *3*

    I když na něčem PS a MS musí vydělávat, když na konzoly to ze začátku není.
  • jj, na konzole levny, se divim, ze to nenahodili aspon za 800, stejne by to kupovali jak zjednany *6*
  • Největší problém té hry je, že je to PS3 exkluzivka.
    PS3 si kvůli tomu kupovat nebudu :-)
  • Tak pod tohle se podepisu. Jen doplnim ze je BSG je jednim z nejlepe hodnocenych SCI-FI serialu.
    Finale bylo pro me "kulervouci"
    Negativni nazor na nej maji v podstate jen lide, kteri nezkousnou slozitejsi zapletku. Pripadne milovnici melkych scificek aka StarGate :)
  • proč se vůbec vyjadřuješ k hrám kterýs evidentně ani nehrál? nemusíš komentovat všude a všechno! míň je někdy víc.
  • Baldur52
    Pro mě perfektní doplnění příběhu nejlepší hry minulého roku s několika výjimečnými momenty (herna!). A že Left Behind nepřinesl nic originálního? No to snad ne...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit