Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koukali jste uz na prodeje Nintenda Switch? To bylo kecu tady zacatkem roku, ze to bude fail, horsi nez Wii U apod. Vysledek? Historicky nejprodavanejsi Nintendo launch konzole ve vsech zemich i regionech, Nemeckem pocinaje, Japonskem konce. V polovine zemich pak prodeje prekonaly i legendarni Wii s PS4. A napriklad UK momentalne hlasi komplet vyprodano. Dokonce i v CR jde konzole hodne na odbyt. Tolik k prodejum.
    • V ktere polovine sveta? V te leve nebo v prave? :-)
    • Veskoslav
      Můžeš napsat ty přesná čísla proti PS4? Protože jediný trh, kde by to hrozilo je Japonsko. A UK vyprodané? Kolik jich bylo naskladněných? 200 000? Co vím, tak USA mělo lepší prodej Switch než Wii, ale to není nic překvapivého. USA jedou primárně PS/Xbox a Nintendo někde v zadu.
      • UK Sales 1st week
        250k - PS4
        80k - Switch

        Japan 1st week
        PS4 - 322k
        Switch - 313.7k
        • Zrovna tak jsem muzu dat jiny zdroj http://kotaku.com/the-first-nintendo-switch-sales-numbers-for-japan-1793032877 ale o tohle mi puvodne vubec neslo.
          • z tvýho odkazu vyplývá:

            japonsko
            prodej switche za první 3 dny: 330t
            prodej wii za první 2 dny : 371t

            kde máš ten úžasnej launch switche?
          • A copak v tom tvem zdroji je nejaka jina informace, nez jsem napsal ja?
          • *sem
        • Veskoslav
          Takže ani na jednom klíčovém trhu nedokázala porazit PS4.
    • Pro ty retardy co me minuskujou, doporucuju otevrit google a vse si dohledat ok? (UK, Francie, Spanelsko, cela EU, USA a domovske Japonsko) a to to zatim tahne jen Zelda a originalni koncept konzole, az vyjde MK8 Deluxe a Splatoon 2, zacnou hracum teprve multiplayerove hody. Ja chapu ze se ted stydite po tech srancich co jste tady napsali v minulosti, ale je to proste jinak no. Kdyby ceske weby trochu hrace informovaly, mozna bych sem ted nemusel psat, ale chapu ze u nas se resi prevazne jen PC scena plus PS4 a Nintendo se hejtuje.
      • nebuď drzý.
      • ja jsem si to dohledal a pises nesmysly. Ve vestine zemi, cos popsal, porazil Switch v opening sales i XBOX ONE coz rozhodne neni vzorovy priklad uspesne konzole.
        • OK, ty sis treba neco dohledal, ale obecne se tu ve velkem jel jenom hejt nebo max. prvni cisla z UK, o tom zbytku skoro nic. Switchi se proste povedl pohadkovy launch, take to uz firma potrebovala jako sul.
          • Ty jsi jak typicky politik, vytrhnes z kontextu jedno cislo, co pro tebe hovori proznive, a na zaklade toho vytvoris zaver, ze jsi nejlepsi na svete. Switch ma urcite slusny rozjezd, rozhodne se ale nejedna o zadny pohadkovy uspech ani o nejlepsi ci nejprodavanejsi konzoli.

            Co ale uz vubec nechapu je, proc s tim otravujes pod recenzi na Zeldu? O Switchu ti nikdo nic extra spatneho nerikal.
            • Pokud ti vadim ja, co rikas na ostatni? Tuny hejtu, nesmyslu a spiny na neco co videli sotva na obrazku a v podstate je to ani nezajima. Jinak o pohadkovem uspechu a nejprodavanejsi konzoli vsech dob nema cenu mluvit tyden po vydani. Ja jsem zminoval launch, cimz chci vyvratit nesmysly typu, ze Switch nikoho nezajima, od brezna se budou Nintendu valet konzole ve skladech a pote krachne apod.
        • Nejlepsi launch v historii neni priklad uspesne konzole? :) Proti ostatnim systemum nic nemam, jen mi jde o to ze Switch se proste dari.
          • Dari se mu celkem slusne, ale nikoliv tak jak tady pises. Rozhodne nikde neprekonal PS4 a napriklad v Japonsku, coz je zeme Nintenda, nema ani nejlepsi uvodni prodeje mezi Nintendo konzolemi. NDS se v prvnim tydnu prodalo o tretinu vice. S PS4 ani XBOXem se to pak uz vubec neda rovnat. V celem svete se prodalo za prvni tyden asi 600k Switchu a naprikald PS4 se prodalo milion kusu jen v US a jen prvni den.
            • Mluvil jsem o PS4 a Wii a ty rozhodne nekde prekonal, coz povazuju za uspech, kdyz obe konzole jsou prodejni legendy, proto jsem to zminoval. Za tyden Switch prodal vice nez 600K, na eurogameru psali neco pres milion, ono se casto jako tyden nepresne zminuje jen obdobi prvnich 3 dnu (patek-nedele).
          • Veskoslav
            Nejlepší launch v historii Nintendo konzole. A po problému WiiU se není ani čemu divit. Čekat více jak 10 let na konzoli je pořádný opruz.
    • A v ktere polovine zemi prekonal prodej Switche PS4? To by me opravdu zajimalo? Treba v tom tvem zminovanem vyprodanem UK se za prvni tyden prodalo 80k Switchu a 250k PS4. A ani v Japonsku, coz je v podstate zeme Nintenda na opening sales PS4 nedosahli, byt to bylo relativne tesne.
      • Ano start UK je asi jedine o cem se u nas psalo :) proto omezenej cechacek (mysleno obecne) asi tezko od klavesnice pochyti i neco jineho. Nechtel jsem to sem davat, ale ok.
        1) http://www.vgchartz.com/article/267624/switch-is-the-fastest-selling-nintendo-console-ever-in-europe/
        2) http://nintendoeverything.com/switch-sells-105000-units-on-release-date-in-france-best-launch-for-a-console-in-history/
        3) http://nintendoeverything.com/switch-is-spains-best-console-launch-in-history/
        4) https://mynintendonews.com/2017/03/09/the-nintendo-switch-is-the-companys-biggest-ever-launch-in-australia-new-zealand-combined/

        a to je samozrejme jen zlomek, o prodejich v USA jste jiste uz cetli. Celkove by me pak zajimalo proc si platite internet kdyz ho nepouzivate? ale to je fuk, i manstreamove weby casem nahodi novinky alespon o celkovem poctu prodanych kusu, cili se to se zpozdenim donese i k nam.
        • Veskoslav
          Pokud by jsi četl, tak většina zpráv je o tom, že je to nejrychleji se prodávající se Nintendo conzole v historii, ne konzole všeobecně. Mimochodem ta Francie jsou čísla určená distributorem, tedy dodaná, nikoliv prodaná.
          • Ano, vsak jsem to psal a vzhledem k tomu ze do Nintendo konzoli patri i Wii, jedna se o velky uspech :)
            • nightborne
              "Link", ha ha
            • psal si, že se switch prodává víc než ps4, ale link si k tomu nedal
        • Tolik k tvrzeni ze Switch je fail a prodeje budou horsi nez u Wii U. Moc dobre si pamatuju co tady ve velkem doted jelo, to same na eurogameru a podobni hlupaci pak jeste dostavali 20 palecku apod.
        • Ani v jednom linku cos tu dal se nic nemluvi o prekonani prodeju PS4, kterym jsi se tu tak ohanel, navic jsi tvrdil ze v polovine zemi sveta. Takze bud proste jen lzes a nebo ten internet neumis pouzivat ty.
  • Hnisavec
    nová Zelda je o tom, že len tak sa túlate krajinkou....krásnou rozkvinutou lúkou plnou divých koní, zrazu ju strieda pohrebisko tajimných Guardianov/ železných velkých chobotníc. Vylezete len tak hore na strmý útes s námahou a ledva ledva vám vydrží stamina. Na plošinkách nájdete rudu, ktorú vytažíte na vylepšienie zbroja V dialke je rieka s vodopádom a v jej útese rozpadnutý chrám. Paraglajdom sa tam preplachtíte zabijete overpowered goblina, v truhličke nájdete vzácne šípy. Pri brehu je pltka, splavíte rieku a dostanete sa okľukou do dedinky, kam vás i tak smeroval quest plus po ceste nájdete v kvetine skryté npcčko, ktoré vám vylepší za rudu oblečenie a nepovinnú shrine. A takto si putujete slobodne dalej.
    • Jó, tak tohle ještě v žádný hře nebylo. *15*
      • Hnisavec
        bolo, ale od doby Gothic 2 ma nikdy viac nebavilo len tak sa túlať krajinou a objavovať si sám ten svet. Je to o tom feelingu slobody a tajomna, ktorý ti žiadna recenzia ani gameplay nevysvetlí. Proste to musíš sám zažiť a prežívať v tom peknom krutom svete a tešíš sa i z toho, čo je inde samozrejmosť. Ten hratelnostný balanc je to čo robí Zeldu výnimočnou. Samozrejme pokiaľ si otupelé bezcitné mainstream (bez urážky) h+vado tak ruky preč *15* *3*
        • Nevěděl sem, že Zelda není mainstream...
          • Tak samotný Nintendo neni úplně mainstream. Rozhodně v Evropě ne. Takže Zelda taky nemůže bejt mainstream.
          • klikfest *15*
  • Femto
    Recenze je tu včas, je dobře napsaná, má adekvátní hodnocení. Chválím *3*

    Jak já nemám rád otevřené světy, tak nová Zelda je pecka.
  • Gordar
    Možná to opravdu podle všeho bude nejlepší hra co kdy vyšla. Buďte rádi že jste u toho když se tvoří dějiny.
    • To byste museli z herní historie vymazat hru Albion. Nezlobte se ale link protu Albionu vypadá jak pohádka pro nedonošené *2*
  • pokud někdy v životě zkusím nějakou Zeldu, tak nejspíš A Link to the Past z roku 1992 na SNES emulátoru. Ze všech těch Zeld to má tak nějak nejhezčí a nejmíň infantilní grafiku.
  • Bredy11
    Nahodou, filmečky s trvale mlčícím Linkem jsou pěkně zvládnuté, protože, jak jsem naznal, je to záměr. Link představuje hráče, postavy hovoří k němu a filmeček často končí otázkou, na kterou má Link, tedy hráč odpovědět Link-hráč si odpoví sám, nebo se zamyslí. Ve spoustě scének přitom hovoří sama Zelda a Linkovo mlčení je v takovém případě víc jak logické :). Navíc, hrdina by nikdy neměl příliž mluvit. V očích postav je Link záhadným jedincem, stejně jako hráč, kterého představuje a jehož příkazy musí poslouchat.
    • flash789
      Nic proti, ale delas jako by to bylo ve hre poprve:)
  • 0011
    Wow, tak rychle jsem recenzi nečekal, to si autor hru moc neužil ne? Mě zítra končí týdenní dovolená, během které jsem akorát pařil Zeldu a spal a jsem tak v polovině, mapu mám objevenou celou, nemám všechen gear a mám první dva dungeony *3* za sebou. Očekávám že po dovče tam ještě minimálně dva týdny strávím. Vzhledem k tomu, že je to jak je napsané v recenzi - kompletně ručně vytvořené, tak se ani nejde netoulat a mapa je udělaná naprosto skvěle, vrstevnice a skupiny dřevin včechno je nějak pojmenované, takže když člověk dostane instrukce k úkolu tak je radost to objevovat a ne jen jít tupě za ikonkou, což ovšem díky sheika slate pořád jde, akorát si jí musíte umístit sami a musíte luštit kam. Je to první hra po 20 letech (kromě adventur) kde si vedu vlastní papírový deníček *1*. Btw super recenze, přečtena jedním dechem, díky za vynechání spoilerů, spoustě zahraničních webů bych za některé byť minoritní vizuální spoilery poslal poštou dubious food, modří vědí *15*
  • ešte len marec a už vyšli 4 absolutne klenoty... Nioh,Horizon,Nier Automata,Zelda všetky odporúčam ale Zelda je ešte o ligu vyššie a bez debaty hra roku... neviem si predstavť čo by ju mohlo prekonať
    • flash789
      Horizon je nuda k posrani, graficke pozlatko, hra je siroka jak ocean a hluboka jak louze. Ostatni souhlas. Taky moc nechapu co s tim ma spolecne ze je brezen..
      • Jako sorry ale hrál si horizon nebo ses podíval na gameplay a řeknul sis že to je meh ?

        Protože ta hra je skvělá. Není dokonalá a pravděpodobně to není lepší jak třeba U4 ale je to rozhodně jedna z nejlepších her týhle generace.

        Za mě je to lepší jak W3 - a to díky combat systému kterej u W3 stál za h...

        Hlavní linka je to nejlepší co jsem za poslední pár let viděl a side questy mohou bejt sice tupý tipu přines mi 3 zdroje energie ale díky "backstory" zadavatele, případně přesahujícímu příběhu(v rámci lokace) to není nic špatnýho(podle mě +- W3 level)
      • baviť ťa to nemusi ale vytknuť tej hre nemôžes nič.. je to najlepšie vyzerajuci open world.. v porovnani so zeldou to nie je tak originalne a zabavne ale je to podstatne lepšie než konkurencia typu Far Cry,Witcher a podobne
        • flash789
          Tak byt lepsi nez Far Cry zas tolik prace neda:) Grafika souhlasim, zrejme nejlip vypadajici hra dneska..ale ta hratelnost je plytka a nudna az beda..
  • karlman.hajsky
    Ale co mi to ta Zelda zas dělá. Teď už zcela vážně začínám uvažovat o koupi konzole od Nintenda a to jsem přitom vždycky tvrdil že Nintendo prodává jen předražené zastaralé kusy hardwaru, jenže ty hry jako je Zelda nebo Donkey Kong jsou opravdu na pohled krásné a srší z nich zábava. Vím že mi tady asi těžko někdo odpoví, ale je opravdu WiiU taková sra*ka a lepší je dát o 3 tisíce víc za Switch nebo by mi na těch pár hezkých her co na to vychází stačilo WiiU?
    • yenda1
      Bež do Switche. Klidně až za pár měsíců, třeba po E3 ať máš jistotu dalších her. O vánocích má vyjít nový Mario a to bude zase velká událost. Jenom na okraj, From Software prý rozběhli Dark Souls na Switch, takže taky asi bude.
      Jestli máš rád značky co vycházely na 3ds, tak do Switche běž, poněvadž tam většina jistojistě vyjde.
  • jack
    https://www.youtube.com/watch?v=MKZSQGOa5Ww&feature=youtu.be
    • jack
      20fps na 1070ce
      • Ale 4k

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit