Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • michaliuz18
    prvykrat po dlhom case suhlasim , 7 bodov sa tej hre hodí ...skoda toho ze je to cele TUNEL
  • gesto
    Já měl E8200 ale před 6 lety pořid si cokoliv co stoji nad 3k kč a budeš v poho
    • e8200 je sice hodne stary, ale procesor za 3000 od Intelu - i3 4330 je jenom dvakrat vykonnejsi. Po pretaktovani je ten rozdil jeste mensi. A pokud jde o ctyrjadra od AMD jako FX-6300, tak ty budou dokonce pomalejsi v "dvoujadrovych" hrach, kterych je doted vetsina.
      • Oprava, FX-4300.
  • S procesorem Intel Core 2 Duo E8400 3 GHz nehratelné, vytížený na 100% - slideshow *9*
    • Mám ten samý procesor Core 2 Duo E8400 @ na 3.84GHz 6 GB RAM DDR2, GK Nvidia GTX 460 1024 MB GDDR5 také @ a hra mi běhá v pohodě na 1920x1200 s FXAA a 8x anizo. Nastavení na max. a žádnou slideshow nepozoruju. Jede mi to plynule.Nesmíš to pouštět přes Thief x64 ale přes Thief x86.
    • Na jake nastaveni a s jakou grafickou kartou? Na 720p s nizkymi detaily by to melo jit v pohode.
      • Na úplně nejnižší nastavení grafiky v rozlišení 1280x800, abych eliminoval, že nestíhá grafika, tou je GeForce GTX 660.
        • Hanzales
          Já nevím, já mám Q9550 na stock (2.8Ghz) a 560Ti a všechno naplné, 1080, jen SSAA samozřejmě vypnutý a jede to jak z praku, hlavně po tom posledním uptatu. Jak zapnu SSAA, jde to do kytek i s medium detaily, ale jen s FXAA jdou dát plný úplně v klidu ;o)
        • Tak tam je nejaky jiny problem.. Bratr to hraje na e8400 a 8800GT a jde mu to na 30-40fps.
        • i5 3570k, 8GB RAM, GTX 660 TI jedu ve fullHD na max. tk nvm v čem je chyba... možná bych se mrkl na ovladače....
        • Jack1947
          Ani ten Quad dneska neni uplne tutovy, chce to tak to 6jadro... i kdyz kvalitni 4jadro no nevim no. 2Jadro ale fakt ne to je malo ( to vim moc dobre i ja).

          To nastaveni rozliseni zavani NTB ale to snad nemas ne. Nebo ano. *7*
          • Na nej nereaguj, je to bud troll nebo d*m*nt.
          • Pilgrim66
            6 jadra maji minimalne vyuziti a jsou pro hrani asi stejne uzitecna jako je 8 jadrovej Buldozer (tedy hodne malo).
      • Upresneni - s kartou od GF8800 nahoru.
    • Keyz
      Potřebuješ určitě fyzické 4 jádro. Minimálně

      Možná bude stačit nějaké q9550 apod.
      • A to dedukujes z ceho? Vetsina her ctyri jadra nepouziva a dvoujadrovy vykon ma vetsi e8400.
    • Na to jakou to má "grafiku" tak dvoujádro opravdu nestíhá vykašlali se na optimalizaci.
      • Keyz
        No je asi jisté, že pokročilou AI a nějakou extra fyziku to nepočítá *16*

        Tedy asi na to opravu vykašlali.
    • Jen doplním, že jsem hrál na i7 4770K@4.4Ghz, N770 GTX SLI, 16 GB, W7 64bit a tak bych mohl pokračovat a je vidět jistá neodladěnost (v dnešní době bych použil spíše termín konzolidnost). Jinak Tobě bych doporučoval už přejít na novou platformu min. postavenou na i5 či i7, jen výkoná grafika nestačí. Donedávna jsem nové tituly zkoušel i na Q6600@3.3 GHz a opravdu docházelo na konzolových titulech k neuvěřitelnému propadu výkonu, ale zas se na této sestavě poznala dobře udělaná optimalizace...
      • i5 4670, 8 GB Ram, GTX 770 Lightning a na plne to ide v pohode. Osobne tu problem nevidim
      • Keyz
        Bohužel. Staré generace se často ignorují u her a pak to i na q6600 jede blbě i když to máš 4 jádra.

        Sranda je, že když se mrkneš na testy které jsou dobře optimalizovány pro několik jader CPU, tak tam staré CPU jedou dobře. Kdyby to tak bylo u her, tak by i ten q6600 byl pořád slušný a nepropadal by se hluboko za i3.
      • A ještě dodám, že hra je postavená na Unreal Enginu, takže se opravdu někdo vyprdl na PC optimalizace...
    • Jack1947
      Mas slabej procak, 2 jadro co bys chtel *7*
  • Tak jak si také trochu přisadím....
    Nového Thiefta (CZ) jsem si koupil za 799 Kč včetně třech předchozích dílů jako bonus (za 1500 Kč nekupovat, ani náhodou). Na novinku AAA je to z pohledu ceny super. Abych mohl dělat nějaké závěry, tak jsem hrál příliš krátce. Jinak z toho mála co jsem mohl projít jsem zjistil následující.
    - Deadly Shadow byl zahalen do modrého grafického hávu, nový Thieft si ujíždí na moderním zeleném filtru.
    - Co do rozlehlosti jednotlivých lokací a jejich desingu je to plus mínus stejné jako u třetího dílu.
    - Prezentační videa se zaměřením na příběhovou linii jsem vůbec nesledoval, takže pro mě je příběh prozatím neobjevené dobrodružství, scenář není vůbec špatný a postavy jsou celkem dobře vykreslené. U Dishodera jsem bohužel od začátku věděl jak to dopadne, tady si s tím nejsem úplně jist.
    - Bugů je ve hře jako máku. Tu se voják zacyklí, tu se naopak prolne s jiným, na nejvyšší obtížnost s vypnutými pomocníky projde člověk strážím přímo pod nosem a nic se nestane, titulky a zvuk se někdy minou s výsledným obrazem, při otáčení kolem své osy občas dochází k zásekům i na výkoné sestavě, zvuk sám o sobě docela zlobí a na mapu se nelze vůbec spoléhat.
    - Na nejvyšší obtížnost je také dobré si správně naplánovat, pro jednodušší procházení jednotlivých lokací, co všechno ze začátku budete potřebovat za vybavení, protože např. u mise ve slevárně je téměř nutné používat šroubovák. Bohužel jsem většinu zlatek utratil za něco jiného a zpětný výkup již nakoupeného zboží se vůbec nevyplatí, takže teď musím ve městě najít další možnosti snadného výdělku.
    - Hudební doprovod mi vůbec k tomuto titulu nesedí a nejhorší je, že se používá obdobný styl jako má Far Cry 3 či AC 4 včetně poupravené zvukové banky. Pro docílení mnohem lepší atmosféry bych volil minimalistickou variantu jako byla v Thieftovi 3, spíše použití ambientu. Tam, kde má být slyšet nějaký ten hudební podkres tak tam není a naopak.
    S výslednou známku recenze +- souhlasím, bohužel tento titul by si zasloužil ještě nějaký čas na dopilování (vydavatelství se opět unáhlilo, asi podle předobjednávek). Jak se říká "Hrrr na krávu, ať je tele"...
  • gesto
    I po 4 hodinách hraní nic co by mně nějak bralo ...Hodně předvídatelná hra , jednoduchá a spíš aby mně bavila tak mi šla na nervy ale dětem se líbit bude určitě
  • Je to pěkná hra,mě se líbí mám odehráno zatim cca 5 hodin.
    • KIMCID
      taky jsem spokojen.komu se to nelíbí ať si mákne a udělá si svojí.chytrejch tu je dost.hlavně těch mínusáků.
  • MidnighT91
    what's a third offense get you, what's a third offense get you, what's a third offense get you...
  • Malleth
    Thief jako lineární koridor? To je vtip ne? Přijde mi to dost podobný jako Deus Ex 2 a i tam bylo víc volnosti. Mám neustálý nutkání si radši znovu zahrát Dishonored než pokračovat v týhle parodii.
    • Keyz
      Je strašně zajímavý, jak u Dishonored tě stráž viděla na dálku i když jsi byl skrčený anebo ve stínu. A zde taková degradace :(
      Kdyby to bylo něco nové co nikdo neudělal, tak si řekneš, že to bude určitě složité ale slušná AI je zde již dlouho. To je paradox.
      • Malleth
        Na AI zatim žádnej názor nemám.Hraju na Mastera a tam je ta AI prý o něco lepší. Co mě spíš vytáčí je lockpicking.
        Ta minihra není ani originální, ani zábavná a nejhorší je že ji strkaj za checkpointy, takže to člověk musí pořád opakovat, když restartuje.
  • Pořád mě ale mrzí, že tam nedali to vytváření fan levels.
  • tak jsem zkusil a... normalne me Thief bavi - co bych vyzdvihl jako prvni je atmosfera, predstavit si byt na tom miste tak byt doopravdy hodne dobrej (lehke mrazive vzruseni:) pocit a vypnuti nejruznejsich ukazatelu jej umocnuje - ovladani bez problemu a vubec me nejak nese.. ze nekde nejde seskocit, nebo spadnout - pribeh, mno hura zatim ho chapu a neztracim se a jsem zvedavej co bude dal... je fakt, ze mam za sebou dve, tri hodiny a tesim se, ze si koupim sroubovak teprve - jeste dodam fakt, ze straze te ve stinu neodhali i kdyz jsou metr daleko me tez netrapi, ono tech ohnem osvetlenych mist pres ktery musi G projit je dost... zatim hodnotim kladne
    • no jo zkusil... za 50€. to je draha "zkouška"
      • za 50 e leda zoufalci :) da se poridit neco kolem 500
        • JJ a steam kódy dávali zadarmo aj k nový AMD Radeon kartám, takže sa stačí pozrieť na bazos, ja som ju mal za 10eur.
        • Když mas štěstí, tak i za kilo...
      • Jemu se to chválí, když si to ukradl.
        • Jack1947
          Nejsou dema, zadna jina moznost nez zkusit neni... uz jsem psal ale ze etickych duvodu to pro nekoho je holt neco nepripustneho vyzkouset . Neni nad to si koupit zajice v pytli a jeste kdyz se do toho pytle vykaka ze. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit