Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mne toto pripada tak ze hra ktora ma kazdy tyzden novinku a gameplay videa dopadne tak, ze nedostanu viac ako 7 bodov lebo vsetko co mohlo byt zaujimave sa uz ukazalo pred mesiacom.
  • Jo, sedm. Není nad to si nevidět do držky.
    • A na kolko to teda hodnotis?
    • jonatan.hanzlik
      Jakej smysl má tenhle komentář? Urážet recenzenta bez udání důvodu?
      • Ale ved dovod udal - sedm.
        • jonatan.hanzlik
          Jenomže to samo o sobě není žádný argument. Pouze bez udání důvodu zbytečně agresivně vyjadřuje nesouhlas s hodnocením.
  • Keyz
    Co jsem měl možnost vidět část 3 v bordelu, tak se strašně hraje na to zda je hráč ve stínu anebo ne. Přesněji to kolečko které ukazuje zda je hráč ve stínu je strašně důležitý.

    Navíc tak moc, že jakmile je hráč ve stínu tak 3 metry tak ho AI nevidí i když tam čumí. A to ten stín není tma ale prostě jako stín v létě pod stromem. To je tak komický a debilní.....

    Klidně to šlo přece udělat lépe. Jinak navrhnout lokace aby AI viděla nějak věrohodně anebo dát hráči nějaké petardy které vytvoří dým apod. aby šlo utéci. Takto stačí dostat se někam, kde kolečko ukáže, že je stít a je to vyhráno. Nové nápady a přístupy k návrhu lokací asi nikde.

    - Vybral jsem jsi video zrovna z bordelu abych viděl jak je to provedeno*3*. Kozy jsou nehybné, a nějaká sexuální scéna co tam byla, tak byla naprosto komická. I to je blbě!
    • Recenzent
      ty sex. scény jsou dobrý až v podzemí toho bordelu, jak už to tak chodí :). Jinak souhlasím, že někde je ten stavový trigger udělaný děsivě, jindy zase (například když se blýská a skutečně každý blesk osvětlí hráče a rozsvítí ten light gem (kolečko) je to uděláno dobře. Celá hra působí mírně odfláknutým a uspěchaným dojmem, ale určitě to není žádný průšvih a čekal jsem to po původních katastrofických reportech (celá hra byla několikrát předělána konceptuelně) mnohem horší.
      • Keyz
        Podzemní bordel :)

        Na to pak mrknu. Ten jsem neviděl.
        Jo nevypadá to jako sra*ka. Jen by to chtělo konečně nějaký pokrok u AAA her. Navíc tohle má smůlu, že to nese jméno Thief a je to více pod drobnohledem.

        Kdyby se to jmenovalo Čórka apod. Tak by to bylo fuk *15*
  • BoB.2
    8.5/10
    • Veskoslav
      To dáváš jenom proto, že je tam čeština, co? *7*
      • LuckyBaal
        ty seš taky dobrý populista viď?
        • Tilwaen
          A Ty neznáš zdejšího Boba, viď?
  • Kvalitní AI je budoucnost her. Bez ní bude vždy vše jen průměr a nedospělý produkt.
  • fallanga
    Na tu hru jsem se celkem těšil. A není zrovna nejhorší, ale je to opravdu špatné. Mám to na mistrovskou a mám vypnuto spoustu pomůcek. Jediné co jsem si nechal je světelný krystal, označení úkolu na mapě a možnost ukládání. Zbytek je vypnut a je to bez toho celkem těžké, ale ta tupá AI dovoluje udělat spoustu chyb, kvůli kterým by jiný zloděj zaplatil životem. A co mě štve více, tak to, že důležitost zvuků je naprosto pryč a navíc to co zní zbylo je naprosto otřesné a nevyvážené.
  • C-BEAM
    "není tu skok sám o sobě – a nechybí"

    nechybí komu ? tebe ? že sa nemôžem odlepiť od zeme keď chcem a kedy chcem neni problém ? že nemôžem preskočiť meter širokú pascu je ok ? že nemôžem skočiť na trám kúsok odomňa pretože s tým hra nepočíta neni problém ? Kontextuálne ovládanie túto hru totálne doku*vilo. Nehovoriac o nemožnosti spadnúť z velkej výšky alebo že z menšej ho musím donútiť ďalšou klávesou... alebo že i z otvárania okna urobili klikfest je asi tiež ok a tie animačky na ktoré musí človek zízať pri každej príležitosti takisto no problem. Nie, je to niečo strašné.
    • Hanzales
      Já úplně vypěním vždycky když ve hře nejde byť pokleknout, natož skákat (prvně to ukázal Condemned tuším), ale zrovna u tohohle Thiefa mi to zase nějak extra nevadilo, přeci jen to není quake :) (s trochou nadsázky). Většinou jsem zmáčkl skok když bylo opravdu kam skočit a na volném prostranství mně nikdy skákat nenapadlo :) Ale jinak samozřejmě souhlasím, i s tím, že to kontextuální ovládání tomu troške uškodilo. I ty okna po delší době štvou a nejvíce mi asi vadí ten tak trošku stísněný pocit, i když je větší prostranství, nebo více uliček. Město vypadá nádherně, ale pravda level-design měl milionkrát lepší stařičký deus-ex. Ale s verdiktem jinak souhlasím. Mohlo to dopadnout mnohem lépe, obzvláště co se týče očekávání pamětníků, ale jinak je to docela fajn kvalitní hra, která z jiného úhlu pohledu nějak neurazí, ale ani nějak člověka extra nepřiková k židli jako jiné hry, včetně např. DEHR. ale samozřejmě jak u koho. Někdo může nového Thiefa přímo proklínat a někdo si ho naopak užít maximálně. A já se spíše přikláním k tomu druhému, jen jde trochu cítit, že tomu něco chybí.
      • Veskoslav
        Bulletstorm je také nádherným příkladem toho, jak může být 10 cm smrtící překážka.....
  • Recenzent
    Zrovna jsem dopsal fan recenzi, podivné, že numero se shoduje:)
    • kickasl
      Proboha! Dva lide ohodnotili jednu hru stejnym cislem. Jak jen se to mohlo stat? Vzdyt je tu tolik moznosti a oba vyberete zrovna 7... jestli to od tebe neopsal.
      • Recenzent
        to bylo myšleno úplně jinak, ale bylo mi jasný že to někdo pochopí jako ty:)
        • Tilwaen
          A jak jinak jsi to myslel? Také v tom ten jiný "význam" nevidím...
    • Keyz
      Nemáš opisovat závěry *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit