Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za 3/10 je hodně. *1* větší piczovinu jsem neviděl.
    • A tedka by ma zajimalo jestli mas originalku, nebo jestli si tu hrajes jen na drsnaka ktery vscko vi a vsecko zna.
      • Kein
        Nějak nechápu co to má s kvalitou hry, co společného?
  • Neskutecna atmosfera i design prostredi, samozrejme hrat na nejtezsi obtiznost, grafika na pc na full a lahudka. Nebavim se u toho sice tak kralovsky jako u Tomb Raidera, ale za me 8.5. Kazdy level se da udelat mraky zpusoby a hlavne clovek vzdy zjisti, ze nenasel vsechny sbirky, takze si da pak klidne znovu:-)
    • Mraky spusobu?????
      1/ cez strechu po modro vyznacenej cesticke,
      2/ pockam v tieni kym straz neprejde
      3/ pojdem rovno oproti strazam a nejako ich utlciem
      4/ postrielam straze
      Neviem teraz ci si tupy alebo nadmerne skromny
      • Uz dlouho mi zadny cobol nevenoval pozornost, takze dekuju. Je skoda ze ses nymand, ktery ani sam nerozumi tomu co pise. V Cobolsku znam hromadu chytrejch lidi, skoda ze tebe to minulo
        • Ale asi som sa trafil ked ta to tak chytilo za srdiecko :)
  • yenda1
    Odstřelit nového Thiefa je snadný. Co říkáte na ty borce co se pustili do KOTOR 3?
    • Cože?? Na tom někdo dělá?
      • yenda1
        http://www.swtorstrategies.com/2014/02/kotor-3-fan-game-in-development.html
        • I see. Podle toho článku teprve teď začali s nějakým náčrtem jak by to mohlo vypadat a pak půjdou za vydavateli a pokusí se je překecat aby jim to zafinancovali. Nevim nevim, moc tomu nevěřím že z toho něco bude, i když by to bylo super. Spíš vkládám naděje do Obsidianu, kteří se nějak loni vyjádřili že by měli opravdu zájem na tom Kotor 3 udělat. Každopádně je to na vlastníkovi značky jestli něco takového chce či ne a odtama vítr zatím nevane.
  • Mě osobně nový Thief zklamal víc, jak český hokej.
    • Ba viac ako slovensky - a to uz teda musi byt aka kktina.
  • Ať si říká kdo chce, co chce . . . mě se ten nový Thief líbí. Ta recenze tady je víc než přesná a vidím, že recenzent to cítil stejně jako já. Ta hra vás odmění za to, když se hned na začátku trochu pohrabete v nastavení obtížnosti a pak je to opravdu prima hra. Je pravda, že to vydání mohli trochu ještě pozdržet a zapracovat na některých detailech - hlavně ten příběh neměli tak vyspoilerovat předem v těch ukázkách - teď je podle všech zápletka předvídatelná a plytká, ale ten scénář zas tak hloupý nebyl. Měli k tomu pustit toho, kdo psal trojku, kde byl příběh doopravdy výborně napsaný. Ta hra si opravdu devítku nezaslouží ( opravdu VELKÁ škoda té AI i toho příběhu, jinak myslím, že by klidně mohla tohoto hodnocení dosáhnout ) , ale ty šestky jsou podle mě taky neopodstatněné. Těch sedm až osm je tak optimální . . .
    • pravda....ted si predstavte ze by jste za kazdy kill dostal body :D
  • Aj ja hram už cez 20 rokov a nikdy som nehral Tiefovky ani Sam Fisherovky, mňa to proste nebavilo, krčiť sa v tieni a plyžiť sa okolo roboticky chodiacich straži, ak to niekomu pripada zabavne- nech sa pači je to jeho vec ako zabiť čas...ale...tento novy Thief sa mi pači.
    Pači sa mi a hram ho, pretože ma atmosferu a gule, ktore stare diely nemali.Možte si žblnkať o hratelnosti a naročnosti s akou sa hrali stare hry, ale ja považujem dobru hru za taku, ktora ma dokaže do seba vtiahnuť a uputať a to sa tomuto Thiefovi dari vyborne. Ano môže za to aj audiovizualne spacovanie, ktore v minulych časoch bolo zufale-v ramci technickych možnosti a viete čo ? je mi to jedno, vtedy hratelnosť-o ktoru som ani vtedy nestal... a dnes vizual, v mojom pripade -až dnes prišiel čas na Thiefa...
    Takže mili harcore hrači- pustite si nejaky gameplay zo staršich dielov a pretrite si oči, toto sa vam vtedy pačilo, pretože lepšie hry proste neboli...http://www.youtube.com/watch?v=4rc1Q36I0RU
    • kennyB
      Docela by mě zajímalo, co si hrával za hry (myšleno bez urážky).
    • Jedine preto ze si nehral stare diely nechapes ze pri dnesnom tech. spracovani a starych metodach hratelnosti by bol vysledny mix uplne TOP. Takto je to len vazne na 7.
    • C-BEAM
      nie je lepši dôkaz o "kvalitach" noveho thiefa ak ho ma rad niekto kto nestoji o hratelnost *7*
    • maros.goc
      Co si tym videom vlastne chcel dosiahnut?
    • Nikomu sa nema nič vnucovať, ale prečo bolo hranie PC hier okrajovou zaležitosťou...ako tak pozeram vy ste tu niektori riadne divni typci...nič v zlom... *1*
  • Raději sáhnout na GOGu pro první 3 díly...
    • Alebo skúsiť (v mojom prípade oprášiť) Dark Mod.
  • No, co na to říct, konzolisti mají smůlu, PCčkáři si počkají na nějaký ten patch či mod co hru doladí *2*
    • C-BEAM
      Smolu majú všetci, Eidos s*rie na moderskú PC komunitu a nechce aby ich hry niekdo upravoval a vylepšil zážitok sebe a iným. Tak ako Deus Ex HR nejde modovat (okrem pár kozmetických zásahov) tak nepôjde modovat ani Thief4... časy ked niektoré hry dokonca vychádzali aj s editorom na placke sú preč.
    • Hej lebo na konzole sa nepatchuje? Ty si odkial spadol? :)
      • Tak musí se jednat o oficiální patch, ne?
      • Tak hlavne sa nemoduje :P
  • Veskoslav
    EDIT: špatné vlákno.
  • ta hra je tak naprosto tragicka... a ono se to lidem i liby... je krasny videt pricinu padu herniho prumyslu...
    • Na par minut, jako kratkou stealth akci pro odreagovani proc ne, ale delat kompletni hru z pro me osobne konzolove minihry je opravdu na hlavu, taky jsem cekal podstatne vice kritiky.
      • nejlepsi je ze je vsechno predscriptovany na tichej postupu. Clovek zabije vsechno ale kdyz se vraci tou lokaci tak vsichni zijou :D nebo zabijec capka co klepe na dvere prolezes tajnym tunelem a von klepe zase :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit