Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tím lépe, pak už člověk koupí za 1 ečko v HB. *1*
  • Parádní recenze děkujeme Vašku!
  • No kazdy ma u her trosku jine priority...jinak na mych postavach se vzhled castecne meni a UI mi prijde uplne normalni. Proste stara skola, pro ty z vas ktere to urazi jsou tady hry jako Horizon, na ty zase hazim bobek ja.
  • a mozna mistni nesouhlasi ne kvuli kritice, ale treba protoze anglicky umi dostatecne na to, aby s tim vystacili v profesnim zivote, ale nestaci to na bezproblemove vychutnani si takovehle hry
  • Došel jsem k tomu jednoduše. Early access, s tormentem se to nedá ani srovnávat. Kdo tvrdí že ano, tak ho nehrál a v té době tahal kačera po pískovišti. K těm hadrovým panenkám co vás následují, jako loutky na provázku se nebudu vyjadřovat sic je rok 2017. Jinak k Wastelandu, ta hra po technické stránce je katastrofa, UI směšné, vzhled postav je neměnný, pokud nechcete běhat v převleku gorily, jediný světlý moment byl v AG centru, tam měla hra atmosféru.

    Pan Fargo by si měl uvědomit, že když dělá pokračování úspěšné hry. Tak jí nemůže dát řemeslné zpracování té doby jen s upgradem na 1080x.
  • Mistni samozrejme nesouhlasi protoze kazdej blbe snasi kritiku. Ale Jan ma naprostou pravdu. Ale tohle je trend v CR radeji si pockat na preklad nez se venovat jazyku. Jsme pohodlnej a linej narod co si rad ztezuje :) Bohuzel jsme mrnava zeme s desti milionama obyvatel. Z nas a nasich narku si nikdo ve svete na zadek nesedne. Hlavne pro to ze nasim narkum ve svete nerozumi. Proto - ucte se jazyk at je vas pak slyset :))
  • zdá se, že místní nesouhlasí....
  • Teda, zatim mi ze světa Numenery jde docela hlava kolem, tolik bizarnosti na jednom místě jsem naposled viděl... no, asi nikdy. Btw. doporučuju v Order of Truth pokecat s jednim z místních o sexuálních praktikách. Nevim, co ten, kdo to vymejšlel bere, ale chci to taky.
  • Jo, mě to taky bavilo. Asi jediný, co mě mrzelo je, že trochu nerozvinuli Angelu poté, co se odpojí od skupiny. Ať by to bylo třeba jenom stejnou formou, jako vrak Normandy v Mass Effect 2, prostě to nějak uzavřít. Jo a taky jsem ani napodruhý nenašel toho slibovanýho Limonádovýho Joa. Skoro bych řek, že ho tam nakonec nedali, darebové.
  • Proč neustále někdo čeká dnes na češtinu? Sakra práce.... Jestliže vám již není mnoho let a máte normální práci i život, tak je čas se naučit jazyk. Zejména tak v základu snadný jazyk jako je angličtina. Na tuhle hru základy nestačí ale i tak se angličtina učí snadno a netřeba umět jazyk jako Shakespeare....

    Ale naučit se AJ tak, aby člověk mluvit plynule a získal CPE je rychlá záležitost oproti jiným jazykům... A pak navíc máte ihned šanci makat v dalších firmách. Umíte mluvit spisovně jak má... a to kupodivu neumí každý.

    Tady neustále lidi kecají, kecají...a raději si rok počkají na češtinu která bude mít nějakou úroveň ale kdyby věnovali 2 hodiny denně jazyku, tak mají rychle znalosti a mají i šanci na zlepší životní úroveň.... Ono je něco jiného naučit se jazyk přes hry a naučit se jazyk na certifikát abych uměl napsat obchodní dopis, uměl rozumět obecně všemu a řekl to vhodně. A hlavně nečekal celej život na blbej překlad.
  • je to pravda, taky to nechci hledat, ale určitě to je počet společníků (mám pocit, že jich mělo být 8 a je 6), počet lokací ....
  • flash789
    wasteland 2 je fajn...na dalsi dil se tesim, vypada vzhledove daleko lip..
  • Inquisitor
    Tu mám taky, ale mám odehráno teprve hodinu :)
  • Jo, tohle si prostě budu muset zahrát, ačkoliv si od toho nic extra neslibuju. Snad budu mile překvapen.
  • Inquisitor
    Já taky a bavil jsem se dobře, žádný problém. Možná to bylo tim, že jsem to před vydáním nesledoval, takže nemohlo dojít ke zklamání.
  • madPav3L
    +1
  • no ja hral az Director Cut a ten byl skvely
  • Pokud člověk umí aspoň trošku lépe anglicky, tak se to v pohodě dá hrát. Prostě paráda.
  • Jak si k tomu došel? Podle týhle 9kový recenze nebo podle toho, že si to dohrál? *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit