Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky souhlasím, vynucení jenom špatných voleb nemám rád.

    Třeba na Dragon Age 2 mě štvalo to, že ačkoliv se člověk snažil sebevíc, tak nakonec stejně obě stany konfliktu zdegenerovali v totální blbečky.
  • flash789
    vsak v poradku, ja jen abys nezblbnul, skoda kazdeho mladeho zivota :)
  • Veskoslav
    Tak hru, co Tě dokáže zabít během první hodiny, že si špatně přeložíš, je to pochopitelné:-D
  • Fargo fail opet jako u Wasteland 2
  • jsou tam hromady textu, takže 1. verze češtiny nebude dřív jak za půl roku a to jen když vše půjde jak po másle...

    Připravte se i na možnost, že v horším případě čeština vyjde až v roce 2018
  • jo, hry, které vyžadují zapojení inteligence, nejsou pro Boba :)
  • Lukass
    Pockam, nevadi me to, ale hru si chcu vychutnant v cestine.
  • madPav3L
    Tak názor na to nemám, protože jsem to nehrál... to je jednoduché, jinak je to jen doporučení jestli jste to nepochopil, nemusíte se tím řídit.
  • flash789
    jen aby ti nekdy nejakej youtuber nerekl ze mas jit skocit z mostu..musel bys jit, protoze vlastni nazor na vec zrejme nemas..
  • No počkám si na češtinu :) at si to poradne vychutnam.
  • Já jsem s XO verzí velmi spokojen, hraje se to parádně a rozhraní je opravdu dělané velmi pěkně pro gamepady (jediný problém byl, že mi hra zatím jednou spadla).
    Samotná hra mě velmi baví, doufám, že si hra udrží stejnou kvalitu.
  • "Od hry, která se nekompromisně pouští do nepříjemných, kontroverzních témat, bych možná čekal o něco více morálně šedivých rozhodnutí, která nemají ani jedno správné řešení"
    ---
    to mně zase nevadí. Na PoE mi vadilo, že tam byla spousta questů, které ústily pouze do dvou špatných voleb - podpořit Raedrica nebo vzbouřence, ani jedno pozitivní, a takových questů tam bylo plno. Není potřeba aby hra byla černobílá, ale dobré volby se dají zpracovat i inteligentně. Tlačit někoho do voleb zda by si raději nechal uříznout pravou ruku nebo podstoupil kastraci je zas není taková legrace. Nemám rád questy kde není žádný pozitivní outcome.
  • Minev
    Jakou barvu(Tide) má váš charakter v Numeneře. Můj má zatím stříbrno-modrou.
  • Inquisitor
    Tohle je třetí recenze co jsem četl a nedá se svítit musim do toho jít. Aspoň mám do konce roku co hrát :)
  • Spravte si ten MT, na MT PC verze 83%, PS4 76%....
  • to si rozhodně zahraju, mám rád originální hry a tento svět vypadá víc než zajímavě. Ani mi nevadí že je to víc gamebook než hra. Jen si myslím že to mohli komplet nadabovat. Je spousta her co mají tuny textu a byly komplet nadabované (KOTOR2, NWN2 atd).
  • Vogon
    Ví to každý, kdo kickstarter sledoval, protože o tom vývojáři informovali v updatu projektu. Obstříhávání obsahu probíhá skrze vývoj snad každé hry, protože jinak můžeš velmi jednoduše dopadnout jako MGSV, ale nikdo ti to neřekne. Tady vývojáři prozradili "tajemství" a zaplatili za svou dobrotu pomluvami.
  • Veskoslav
    Teď začali dělat na deníku a prologu. Počítej že dřív jak v září nebude 1. verze.
  • Jenom malá chybka, 91 bodů nemá na Metacritic Numenera, ale původní Planescape: Torment.
  • Lukass
    Cekam an cestinu, pokud se ovsem vubec dockam, protoze textu je tam mraky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit