Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud chceš tvořit košaté věty plné slovních obratů, tak si to po sobě aspoň občas přečti, ty jehličko
  • DwaR
    len zo srandy, čo pokladáš za tú najlepšiu dark fantasy? čisto pre moju inšpiráciu, možno dáš niečo, čo ešte nepoznám :)
  • XorxoxTalarius
    Chaos se sice mozna spawnuje donekonecna, ale staci vypalit vsechny triby a v Kislevu nechat jednu armadu, ponevadz Chaos Warriors maji velice striktni postup a tak nez postavi vic armad, tak jim to trva tak 50 tahu.
    Apropo tohle by mel vyresit treti dil
  • Jack1947
    Já bych to bral takhle Warhammer her ( těch dobrých ) jé méně než šafránů a a hledat je je horší než jehli v kupce sena

    Tak aspon něco ne? prostě zkusily púřišly na to že to je ideální tak proč hned neudělat další díl. Fanouškovskou základnu mají a když se dělá i zároven nebio (dělat bude) i díl pro historickou éru np *3*
  • V Planescapu bylo humoru dost. *5*
  • TheGGG
    to proto že o tom nic nevíš anonymku a soudíš podle jednoho traileru... podobní lidé jako ty jsou naprosto zbyteční a zanechávají jen obdobně zbytečné komenty... *14*
  • Morraw
    Ten oldschoolový trailer je vyloženě parádní. Co se týče prvního dílu, tak ze začátku mě to bavilo hodně, ale pak nadšení opadlo. Chyběla mi větší hloubka strategických prvků a třeba takové dobývání chaosu s jejich donekonečna se respawnujícími generály bylo šíleně úmorné.

    Na další díl se každopádně těším. Snad to trochu oživí.
  • Jojo, LOTR a Pisen, ty maj panecku presah. :DDDDDDD
    Jdi si zase radsi cist Pratchetta a jemu podobny brakyre.
  • Prej promáklé *1* Spíš mi to připadá jako brutální brak pro 12 letý *14*
  • tak tak baťa..treba knihy čítať ,nielen topánky šiť..:D..Gotrek a Felix the best!.:D a to je len vrchol ťadovca...a keby tam už aj nebol humor...prečo by mal byť všade ? ani v reale nieje všade humor tak prečo v dark fantasy...:? *8*
  • TheGGG
    a ano, warhammer je druhá nejlepší dark fantasy co kdy vznikla...
  • TheGGG
    co ze zaklínačem hošku? Ano je tam satira... so cool elfové jsou utlačování rasisty jako v reálném světě... ano to je přesah, ale kde je přesah v té písni, to jsi mě neřekl. A já nemluvím nutně o tobě, ale spousta lidí strašně miluje Song ale znají jen ten nepodařený seriál...
    a pokud jde o knihy z warhammeru, tak hodně z nich je skutečně kvalitních a promakaných, takže o komerci nemůže být řeč. A humoru tam je dost, to bys věděl, kdyby jsi četl ty knihy, gotrek and felix series je humorem procpaná.
    Kdyby udělali hru podle Songu a jednotky by vypadaly jak v knize a né v seriálu, tak by stejně lidi brečeli, že lannisteři vlastně nejsou pseudo samurajové s nepraktickými helmami...
  • Total War: Warhammer 2 EARLY ACCESS GAMEPLAY - Lizardmen vs Empire
    https://www.youtube.com/watch?v=Bn5DY1xh0j4
  • Zaklínač ti někam zmizel hošku....
    "overrated Píseň, u které většina jejich "skalních" fanoušků nikdy ani nezavadila o knihu?" - Možná sis mohl všimnout, že nepíšu Game of Thrones, ale píseň. Komentář mimo
    "podpořené stovkami knih" - braky, které právě tvoří tu komerci. *1*
    "nejlepších dark fantasy" - nepopírám... Ale jak říkám chybí tomu humor.
  • Ctvrtou rasou by meli byt skaven, vsimnete si konce videa.
  • TheGGG
    pls ty už jsi místní provařený troll, takže tvůj názor má nulovou hodnotu... a neboj třetí díl bude. *14*
  • Doufam ze trojka nebude hodne dlouho
  • TheGGG
    pls radši mlč... warhammer a největší komerce? A jediný dvě lore který taháš je lotr a overrated Píseň, u které většina jejich "skalních" fanoušků nikdy ani nezavadila o knihu? Warhammer má extrémě promaké a kvalitní lore podpořené stovkami knih a kodexů a rozhodně je to jedna z nejlepších dark fantasy co kdy vznikla. Nevím co si představuješ pod "přesahem do našeho světa" a jak to Píseň naplňuje víc jak warhammer...
  • Pořád bych radši LOTR nebo Píseň. Warhammer mne vždy přišla ta největší komerce pod sluncem, bez jakéhokoliv přesahu do našeho světa. Koncept - hele vymyslíme nějaký chytlavé fantasy. Předhodíme to Nerdům. aby si mohli barvit figurky a vzrušovat se nad nesmysli a my jsme za vodou.

    Na druhou stranu abych nebyl úplný pokrytec, tak po Humble Dumble nákupu mne to docela chytlo a pár super nápadů jsem tam objevil. Zásadní problém ale je, že se to tváří příliš moc vážně. Nedokáže se to shodit jako svět Zaklínače, který dokáže být temný, ale na druhou stranu dokáže ukázat i tu satirickou tvář.

    No nic proti gustu... Dvojku taky zkusím po nějaké slevě, ale jako fanoušek TW se těším na nový historický díl!!!

    Rozhodně Veskoslav na hrad!!!

    Těpic *1*
  • TheGGG
    dík za info, toto jsou super news

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit