Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    warhammer tw 3, jaký rasy nás asi čekaj: ogres kingdom, deamons (nebo daemons? nevím jak to matt vymyslel), chaos dwarfs, tomb kings... ale rád bych i další lidské národy, hlavně ty inspirované afrikou a asií...
  • Jako težkou jízdu mají DE (Darl elves) coldone knights. A udeř a zmiz rozhodně není jejich taktita... exaci jsou masomlejnek, se kterym nikdo bojovat nechce (vetsinou to rozstrili) witchky s kotlem taky nikdo moc potkat nechce. A DE lorda se neboji jenon WE(wood elves) lord, ktery je o chlup rychlejsi... Takže udeř a zmiz fakt neni DE taktita, spíš WE ;)

    Jinak souhlasím, že skaveni jako ta 4. rasa, jsou jednoznačně viditelní z videa :)
  • Pokuď vím Temní elfové oficiálně temné bohy uctívat nesmí... Jejich jediné oficálně povolené božství je Khaine a co jsem z novel vyčetl, existují mezi nimi i kulty Slaaneshe, ale ty jsou aktivně potírané.

    (samozřejmě neberu v potaz klastrfuck End Times a Age of Sigmarines)
  • Je to určitě možný, buď konec 2018 nebo začátek 2019 bych řekl, podle toho, jaká bude pauza mezi 1 a 2, tak bych očekával, že bude i mezi 2 a 3, takže jsem radši zvolil bezpečnější variantu *4*
  • XorxoxTalarius
    No ja si osobne myslim ze treti dil vyjde pristi rok
  • odhaduji, že tentokrát nám dají v základu jen tři rasy a zbytek budeme muset doplatit, ale je to samozřejmě jen domněnka :D
  • ale ve fall of samurai už ne no obecně šli s filmečkama dolu srovnéj si outro rome ii Medieval II nebo Rome i
  • V CA mají víc týmů a podle posledního updatu, co který tým zrovna dělá, je současně s tímhle fantasy dílem v plné produkci i neoznámený díl historický, takže rozhodně to není tak, že by s tím přestali a přeorientovali se na WH. Ten byl navíc od začátku plánován jako trilogie, takže někdy 2019 očekávám, že se objeví další WH díl, aby to dokončili. Natahovat donekonečna to jednoduše nemůžou, dojdou jim rasy *3* Tady kdyžtak pro zájemce, co se teď všechno v CA plánuje a na čem pracují https://forums.totalwar.com/discussion/192834/what-the-teams-are-working-on-17-03-2017
  • XorxoxTalarius
    Chaos v jednicce byla pata rasa
  • Krescz
    čtvrtá rasa budou skaveni, ale neoznámili ji z toho důvodu, aby to mohli udělat jako s chaosem v jedničce.. *11* předobjednej si hru nebo si potom zaplať víc
  • filmečky byly ješte v shogunovi 2
  • jamar28
    Ale tak to je tvůj problém, že jsi to zabalil příliš brzy. Je pravda, že začínáš jako slaboučký stát, ale je právě na tobě z něj udělat velmoc, Tím, jak sílíš, je samozřejmě i jednodušší uzavírat spojenectví, klidně se můžeš s někým spojit, abys mohl někoho zničit, v tomhle se hra nezměnila.

    A speciálních postav máš určitě víc tady, ale filmečky už od Empire chybí no. *3*
  • Škoda, myslel jsem, že uvidíme nový díl, ale říkali, že nechtějí dělat historické nebo jiné díly už hodně dávno. Doufám, že to neskončí jako série CoD pojedeme dál, dokud prodeje nebudou tak nízké, že přejdou na vlnu nostalgie. Já jsem Total War Warhammer nekupoval, ale dle lets play videi se mi hra jev více ořezaná po taktické stránce než jejich předchůci, zvláště Shogun.
  • že si rešil jen vztahy ve sve provincii, prípadne okolí (dál jsem se nedostal). V medieval 1 jsi mohl treba za anglii uzavrít spojenectví z portugalci a dobýt sever afriky, nebo jeruzalém, proste to byla hra ve vetším merítku. Navíc tam bylo víc diplomacie, víc speciálních postav jako obchodníci, princezny, diplomati, špehové atd. A vždycky mne bavilo si najímat vrahy a koukat ty filmečky. To tady není.
  • Také si myslím že tam budou, i když Skaveni patří hlavně do starého kontinentu třeba Skavenmor hlavní město Skavenů se nachází mezi horama nad Tileou.
  • XorxoxTalarius
    Krysa na konci nic? Skaveni runy v nazvu taky nic?
  • jamar28
    Co konkrétně ti tam chybělo? Já to měl totiž přesně naopak - ze začátku mi hodně vadilo, jak hra vypadá, ale záhy si mě získala právě tím, kolik strategických a taktických možností skýtala (+ AI konečně dokázala člověku nějak zatopit).
  • Pokud vím tak chaos je tu zastoupen temnýma elfama. Každý kdo zná alespoň trochu svět Warhammeru ví že uctívají temné bohy. A jejich Plovoucí Archy (města), by mohli být zajímavě zapracovány do hry. Jinak pořád mě chybí Skaveni. Kteří temné bohy neuctívají, ale zneužívají chaotitu na své výtvory.
  • ačkoliv bylo videt že si na novém TW dali záležet, mne osobne to nijak nechytlo. nevím proč, možná proto že pod všechním tím pozlátkem chybelo to nejduležitejší: strategie.
  • aha takže to bude klasický datadisk, jen cena bude jako za plnou hru

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit