Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fraizer_cz
    tak to si to zase po půl roce zahraju
  • Pokud máš předchozí hru, tak ano. Dokonce bude i single-player kampaň obsahující jak starý svět, tak nový. Myslím, že tomu říkají "VORTEX".
  • Veskoslav
    Ano.
    Shortly after launch, owners of both the original game and Total War™ WARHAMMER II will gain access to the colossal new combined campaign. Merging the landmasses of The Old World plus Naggaroth, Lustria, Ulthuan and the Southlands into a single epic map, players may embark on monumental campaigns as any owned Race from both titles.

    Jako Spam? Vážně? Co to je ksakru za pitomý systém? Člověk tady nemůže ani zkopírovat pitomou věc od tvůrců, protože nějaké IT "vymyslelo" tento stupidní systém...
  • Nie je prekvapujúce, že prišlo rozšírenie TWW - podobne to bolo pri aj pri iných TW, akurát tu sa trošku rozmohol nešvar s menšími DLC, ktorých je akosi viac.

    A keď sme pritom ďalšie DLC dostali aj EUIV a Stellaris. :)
  • TheGGG
    a spojí se to nějak s předchozí hrou, abych měl všechny rasy v solo bitvách a mulťáku?
  • Veskoslav
    Na tom dělá jiný tým, CA už to několikrát psala. A podle prodejů a úspěchu se není ani čemu divit, že je na řadě opět TW, navíc když má pro majitele I a II dílu propojit herní mapu, takže předpokládám, že to bude největší herní mapa v historii TW her.
  • nekromant33
    no dal bych si radši díl z reálné historie...
  • Veskoslav
    Tu 4. rasu snad poznal každý, kdo někdy četl Warhammer, Chaos už je v 1. díle obsažený, navíc chaotit je součástí krysí rasy. Chaos jsem tam fakt neviděl nikým reprezentován a "cucat" si náznaky jenom tak mi přijde o ničem. Právě poslední krysa a charakteristický znak rudé oči, které děsí malé děti, protože krysí národ neexistuje ukazuje, že to nebude nějaký obyčejný Chaos, ale vyvolení Rohaté!:) A pokud někdo četl knižní sérii o Thanquolovi, tak druhý díl se mi hned nabídl při prvním pohledu na pyramidy.

    Jinak Druchii mají efektivní taktiku možná ve stolním Warhammeru, ale pokud se budou držet lore, tak to bude stylem udeř a zmiz. Většinou nemají ani těžkou jízdu či její alternativu. Přeci jenom jsou to otrokáři a bojují stylem Vikingů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit