Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hral som WoW 7 rokov. Toto video je super, ale už mám úplne iné povinnosti. Rád by som znova to hral, ale život je život a ja sa musím obracať. Vsetkým ostatným prajem prímné hranie wow.
    • Amen, bratře.
  • Po shlednuti intra mi vrta hlavou proc se vubec obtezujou s hranym filmem ? Proc celej WarCraft film neudela Blizzard v CG bylo by to 1000x lepsi
    • protoze 3 minuty filmecku jako tenhle stoji jako celej film od jamese camerona a dela se trikrat dyl.
      • Tak s dobou bych souhlasil, ale u ceny si nejsem zas tak jist. 3x dražší u Camerona? možná 3x levnější , ale i tak by to byla pálka.
        • to bylo samozrejme obrazne
          • ted koukam ze sem ale vubec nenapsal ze je to 3 krat drazsi. Jen ze se to dela 3 krat dyl.
            • Nejdražší film Avatar stál 300 mil dolarů. má tak 178 min. Jen tak pro zajímavost 1 min. Warcrafta by stála 100 mil dolarů krát 178 to už by si pomalu dal celí evropský rozpočet na rok *3*
    • Money...
    • deathfish
      Mam ten samy nazor. Vypadalo by to famozně a misto shaněni hercu a maskovani, ktere bude vypadat kdovi jak by mohli sehnat jen dobre dabery a udělat to tak krasně jako tyhle CGI filmečky
      • Shania
        mě by stačilo, kdyby udělali vic animovaných románu z Warcraftu a Starcraftu.
        Ježíš: Díky za opravu
        • Animovaného románu. Graphic novel příteli. Nikoliv Graphic novella.
  • No dobre... objednano!
    Taky sem to hral mnoho let uz od vanilly a s prestavkama to hraju i dnes.
    Samozrejme par let uz zadne raidy. Jen relaxuju s novou postavou ve starem svete a chodim tankovat petky a vzpominam, jake to byly krasne zacatky.
  • 1080p ne ten sranec prehravac tu https://www.youtube.com/watch?v=qNbPlYfIjxM
  • Vrrr vrrr. To mi právě volají přátelé co s wowkem seknuli po TBC a chtějí zase začít :) Haha
    • dostavam chut raidovat stare swp *4*
    • Ja si zas dam tak 2mesice. Nebo vic? *7*
  • Musím naplánovat dovolenou na 13.11.2014 :D !
    • To spíš tak na 14. nebo 15. Protože s tím jejich přístupem budou zas popadaný servery jako obvykle.
      • Byl sem u startu vsech datadisku a mozna u prvniho nejaky problemy byly, ale od WotLK rozhodne ne. Hral sem od prvniho dne bez problemu.
      • WoW hra skoro 7 milionov hracov, to je dost velka zataz na servery....
    • Svatá pravda!
  • Filmeček parádní ostatně tohle Blizzard umí fakt bravůrně. Docela jsem dostal chuť si zahrát warcrafta. Škoda že o čtyřce nevíme zhola nic ani to jestli je ve vývoji *9*
    • Jediné co co kdy o čtyřce padlo, bylo během vývoje Wings of Liberty, kdy se jeden z vývojářu prořekl, že Warcraft IV bude mít stejný systém kampaně jako Starcraft II.
      Od té doby se Blizzardi pouze jednou vyjádřili, že Warcraft IV ve vývoji není, mají jen jeden RTS tým a ten stále pracuje na StarCraftech.
  • na prvnim obrazku z warcraft filmu je nejspise stavba dark portalu a na konci traileru na draenor taky. zajimalo by me zda to ma nejakou souvislost :-)
    • To z filmu je len Art. A moc nemyslím, že by to malo mať súvislosť, keďže sa to odohráva myslím podľa Warcraftu a knihy Príliv temnoty, kde sa nevyskytujú zmeny z Warlords of Dreanor
  • Super video, jsem rád, že Blizz ještě CGI umí - na rozdíl od Zenimaxu, kde jsem u trailerů zíval nudou.
  • deathfish
    CGI skvělé, upoutá pozornost. Vždycky jsem si říkal, že Orci jedině ve Warcraftu vypadají dobře a tak jak bych si je představoval. Silní, velcí, smradlaví, zelení, trochu chlupatí, velké zuby a čelist, zlé výrazy a velké sekery nebo kladiva.

    Nikde jinde jsem neviděl tak "krásné" orky jako ve Warcraftu.
    • Kozy
      Máš na mysli Warhammer, že jo?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit