Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mohli by ste mi nieco vysvetlit? Preco by som mal platit za produkt,ktory tu uz raz bol? ked porovnam cinematics s Warcraft 3 tak to je to iste
    • RTS strategia s RPG prvkami = MMORPG? :/
    • Shania
      Videa stejny nejsou a i kdyby, tak je mas zdarma.
  • Alucard
    Co je na tom úžasného?
    • Je to strašně "savage", co chtít víc... Ne, teď vážně. Je to dost o ničem. Celý koncept WoD se mi nelíbí. Alternativní časová linie, prolnutí s tou naší a hlavně všude spousta Orků, kteří jsou v naší časové linii už dávno mrtví. Hraju na ofi od TBC a teď poprvé jsem na vážkách, jestli neskončit, nenajít si nějaký pěkný WotLK server a zůstat tam.
      • WotLK bol super xpac :)

        Zevraj dobry server je Dalaran, ale najviac ludi je na Molten WoW...tam hram aj ja momentalne. Ale na WoD sa chystam :)
  • tam na konci videa vravel ze uz nebudu otroci ale dobyvatelia ...ale preco tam stavaju branu do outlandu ked mozu ist do stormwind city a tam to rozmlatit, vrazidt, plienit a teda dobyvat.
    • Draenor, je Outland před "roztrháním" Ner'zhulem (Lich King) při otevření temných portálů. Staví tedy portál na Azeroth, přesněji Eastern Kingdoms.
    • Staví Portal díky kterýmu dostane novou Iron Hordu na Azeroth do současnosti aby moh zničit a zabít všechny co stáli proti němu a věznili ho. Ve videu zabránil aby se orkové napili Manorothovi krve.. tim pádem změnil minulost a vitvořil alternativní realitu v který nejsou orkové ovládnutí a zotročení Manorothem. apoň takhle to chápu já
  • uz v tom mam zmatek, nezemrel hellscream jako raid boss v tomto datadisku?
    • On nezemřel, uvěznili ho aby ho mohli soudit a pak nejspíš zabít.. on ale utek a dostal se z5 do minulosti na draenor (jak utek a jak se tam dostal to nevim ale bude na to video)
      • Utéct Garroshovi pomohl Kairoz, který při vynesení rozsudku vytvořil Vision of Time na Draenor, kam následně oba utekli...
      • Jurman
        Na to asi video nebude jelikoz o tom pojednava knizka War Crimes kterou pred nejakym casem vydali.
    • Jurman
      To byl Garrosh Hellscream syn Gromashe Hellscreama . A ne kazdy boss ve WoW umre. Nekteri jsou je porazeni a odvedeni jinam nebo uvolneni z nejake kledby. Garrosh byl odveden pred soud z ktereho nasledne utekl.
  • Trailer ubohoucky, kdyz to srovnam s tim uplne prvnim trailerem na WoWko, tak je to tak silne a brutalne znat jak se Blizzard vycucal do dna, ze to jednoho az muze bolet :)
  • Video celkem ušlo i když i na poměry Blizzardu je to čím dál horší méně honosnější, co mě ale zaráží je, že od dob Wotlk je tohle již 86 datadisk v řadě, kde prim opět hraje smradlavá hrouda, alíci jsou pro wowko jen jako přítěž.

    Ale co nejdůležitější je, že za ta léta si závisláci, které si Blizzard dobře vychoval mohou šlehnout další dávky v podobě xyz datadisku, který je opět nejlepší ze všech, tak jako všechny předchozí byly vždy nejlepší i když každý víme své.

    No když se tak nato koukám ,jsem rád, že tuhle přebujelou slátaninu již dávno nehraji, protože je to pořád dokola totéž, jen se jinak nabarvily kulisy, což ale závisláci potřebují, tak šup šup rychle před-bjednávejte 13lis. se kvapem blíží ... lol
  • Trajler Bomba. Ale k tomu sa mi páči, ako sa Blizz držal WC lore. Hnedý orkovia, Mannorothova krv, Hellstream, Gul Dan. Ps. Ten démon bol Mannoroth nie? Takže aj to, keď v cinematicu vo WC3 zabil HEllscream Mannorotha v Ashnevale kde ho jeho výbuch zabil, tak tu sa to stalo tiež, akurát ho zachránil Garrosh. A ak viete v Outlande v Hellfire Peninsula je tak hore na západe veľká kostra démona. Neni to jeho? :O :O
    • Neni. Lebka Mannorotha byla vystavena v Orgrimmaru a misto jeho smrti ve WoW je v Ashenvale Forrest, jmenuje se Demons Fall.
    • Tá kostra tam má patriť inému pit lordovi. Volá sa Aggonar, podľa neho sa volá aj tá oblasť.
      http://wowpedia.org/Aggonar
  • Tomuhle říkáte užasný trailer od Blizzardu?? Blizzard vždy dělal luxusně animované trailerz, které berou dech dodnes, toto bylo jak na nějakou radoby karetní záležitost na mobil či tablet, prostě hnus. A jen tak pod čáru, wow svět stál za něco jen po TBC.
    • Toto bude TBC II.
    • Vegen
      Zapni ten cinematic dole a nepouštěj si to animovaný story :D
  • Pekný trailer. Som rád, že som s WoW asi ako mnohí skončil v dobe Cata. Teraz sa k WoW vraciam, iba cez takéto rôzne videá. Budem tak sledovať ako sa bude ďalej vyvíjať príbeh, lebo z alternatívnou históriou to je vždy ťažké. Ľahko sa do toho dá zamotať. Čo ma ale zaráža je to, že hráči WoW nejak zleniveli, alebo ako by som to povedal. A vlastne ani nie hráči ale skôr vývojári hry. Pozeral som, že posledný veľký patch vyšiel 10. septembra 2013. To je dosť smutné, platiť si a vlastne skoro rok a nič nové veľké do hry nebolo pridané. Vzhľadom aj na to aká je teraz situácia s ostatnými mmorpg, aj platenými, ktoré sa snažia pridávať čo najčastejšie obsah. To je len môj názor ako ex-hráča WoW.
    • Lenze Blizzard sa snazi vydavat kvalitny obsah (druha vec je, ze nie vzdy sa im to podari, ale aspon cast hracov je vzdy spokojna) a to stoji hlavne cas
      Nie ako ine MMORPG, kde su sice updaty casto, ale nemaju hlavu ani patu
  • Hezke, kdyz bych mel cas, tak si to mozna i vyzkousim nez vyrknu ortel o datadisku, ale asi to stejne nedopadne. Asi pockam az se zase vrati Lich Kind ! :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit