Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bomba cinematic jako vždycky.. Blizz mě jste přesvědčili, 13.11. před Dark portal !
    • Alucard
      To opravdu stačí tak málo, aby někoho přesvědčili. Tomu se mi nechce věřit...
  • No na Blizz sem čekal něco krapet lepšího. Moc mne to nenadchlo.
  • Jakože už pár let WoWko nehraju (už u Cataclysmu jsem se nudil), tak se mi celkem trailer líbí....jo není to kulervoucí, ale účel to plní...furt lepší než pandí trailer "lets be friends all together" :D
    • MoP ma vobec nebavilo a podla mna sa to ani nehodilo do "WoW feelingu"
      Cataclysm bol iba menej zly, ale nie dobry :)
      Myslim ze WoD bude fajn
  • Trailer se mi moc nelíbil ale nebyl špatný , pro hráče co hrají, tak se jim asi bude líbit, hodně změn takže budou mít co dělat ale pro hráče co už nehrají tak si myslím že se nevrátí , teda beru to podle sebe a to sem udělal Title Reward: The Insane :)))
  • čo na tom..intro skvelé..ale diametrálne odlišné od hry..až infantilne pod úroven intra.:/
  • Pekne mu zasekl sekeru do hlavy *15*
  • nadhera
  • Kdyz tak na to koukam, tak bych chtel hrat za Iron Hordu ! :)
  • wenceslaus
    Takže se zmnění minulost? To aby vydali i alternativní Warcraft 2 :-)
    • Shania
      tim ze zmenili minulost, vytvorili alternativni realitu a tu pak propoji pomoci dark portalu se soucasnym azerotem
      • Seriálová tvorba nás naučila, že jakmile autoři sáhnou po alternativních realitách a změnách časových kontinuit, dosáhli svého tvůrčího dna.
        • To ježíš .. přesně tak to bylo ve ztracených .. kdy dávali ostrov v 5 serii do roku 70 nebo kdy .. a 6 kdy se všechno začalo uplně plést to skončilo . .ale doufam, že wow ne ! :) jinak pěkné intro .. a ten portál to mi běhal mrát po zádech :D
        • Shania
          Nevidim v tom zadny problem, spis naopak, alternativni linie nijak neovlivnuje nasi minulost, pouze soucasnost a je to jedna z mala moznosti jak se na dreanor podivat a neovlivni tak nasi casovou linii.

          Na azerotu uz moc moznosti kam jit neni a preferuji tohle pred dalsi invazi legie. Snad jednine emerald dream by byl lepsi.

          Krome toho, pribeh je az na druhem miste, na prvnim je hratelnost v bete je opet paradni a to i presto, ze jsem rozlmsanej z wildstaru a bude mi chybet doublejump.
  • Garbage...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit