Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No..nevím jak to celé dopadne. Třeba výjde nějaký fix, ale každopádně jestli je to pravda, tak je to pěkně na ho.no. Je pravda, že třeba v ME 1 si můžu na obličeji udělat jizvu zatímco ve ME2 ne (kromě importu). Tak jsem taky přemýšlel, jak to bude fungovat ve trojce, protože v demu to bylo osekanější než v ME1. A nakonec se dozvím tohle.
  • Ne, nemuzes, to je to, co se tu resi a co ty evidentne nechapes. ME1 -> ME2 -> ME3 NEFUNGUJE.
  • rhaegar
    Jestli si myslíš,že ME je kvalitní sci-fi a Skyrim kvalitní fantasy tak jsi blázen.
  • Mayuri12
    Z ME 1 rovnou do ME 3 nejde ale z ME 1 do ME 2 a z toho do ME 3 si svůj obličej přetáhnout můžeš.
    A vypadá uplně stejně trochu nechápu co tu řešíš.
  • Mayuri12
    http://2.bp.blogspot.com/-wW5r5KCR17Q/TVT5DTeNaII/AAAAAAAAACA/0Ohroh-fkUQ/s1600/monkey+shame.jpg
  • Cahir
    To se v jeho případě bohužel neosvědčilo. Je to takový osamělý bojovník *1*
  • Cahir
    Má se to takto: ve dvojce byl změněn editor, takže ač můžeš xicht z jedničky do dvojky importovat, nezobrazí se ti v položce squad kód obličeje - kolonka pro kód je prázdná. Možnosti: a) vytvořit si co nejpodobnější xicht ve dvojce, tam už kód je a normálně se ti to přenese b) udělat si xicht v jedničce a napsat si hodnoty z posuvníků, který pak použiješ ve dvojce.

    Stejně, Shepard z jedničky by po importu do trojky (kdyby to šlo) vypadal trochu jinak, protože např. oči, rypák atd. byli změněny.
  • Ne, neni to nesmysl, je to realita ala Bioware.
  • Precti, co tu lide pisi. Tvuj ME2 save s oblicejem z ME1 NEMA facial kod, takze nejde prenest a muzes se v savu vrtat, jak chces, ale ten kod nenajdes. Nasel jsem reseni na social.bioware.com, ale momentalne maji stranky dole. Hned jak to nahodi, hodim link.
  • Hlavní*5* prosím tě je*5* že se to šíří*5* mimosmyslově - Edward Bernays by pukl závistí *1* *5* Ok?*5* *1*
  • ty fakt musís urážet
  • Jazz
    Vždyť je...
  • Walldstein
    Eh...takže pokud jsi tak nízkého intelektu, že posuzuješ kvalitu podle názvu tak to upřímnou soustrast, protože to pak nemůžeš na nic koukat, nic hrát ani nic číst. Jelikož: Červený trpaslík v tobě evokuje představu o jakémsi malém stvoření které má červenou barvu a bloudí po širém světě. Star Trek, je o nějaký sondě co letí ke slunci. Star Wars, je jen zfilmovaný tajný projekt USA na obranu. Dead Island, je o hřbitově na ostrově, nebo případně o nějakém sopečném ostrově kde nic nežije. atd..Je mi tě opravdu líto....
  • Walldstein
    Promiň, ale já taky dohrál KOTORy a jediný co sem už v úvodním menu věděl bylo to, že to dopadne dobře. Je to přece hra. Nicméně nevim jak ty ale á byl nemile překvapen když mi nakonci dvojky Shepard zařval spolu s půlkou posádky, pak sem přišel na to proč to bylo a hle on ten konec byl jinej (trochu, tentokrát mi zařvala jen Tali)..pokaždý se ten příběh odvíjel trochu jinak, podle toho jak si se choval atd. Takže předvídatelnej konec? 50:50, předvídatelnej příběh? Jakž takž...
    co se týká akčního pojetí hry...No pokud si pamatuju tak i KOTOR byl za tohle mnohými kritizován a tam se teda na RPG hrálo ještě míň jak v ME..
  • Člověk by čekal, že už ho nic nepřekvapí...
  • Hairy_Ass
    To je poněkud chybné tvrzení, neb ani Element Zero ani Mass Relay nemají s reálnou fyzikou nic společného. Asi jako kdybys se pokoušel světelný meč napasovat na současnou fyziku.
  • Šeprd si uprd si
    do hrnce
    Tali si myslela
    že to jsou lívance
    *1*
  • co třeba Gemini Rue? Jednoduchá detektivní zápletka. Kdejaký B-čkový sci-fi má zajímavější příběh. I kdyby to měla bejt hvězdná pěchota.
  • Masa-san
    Tak to prostě importuj do ME2, ulož hru a vypni. Po té to importuj do ME3 , volby z jedničky by se tam měli uložit. Pokud si dobře pamatuji, nebylo třeba dohrát hru až dokonce aby šli savy importovat.
    Pokud nemáš dvojku, jistě se najde někdo v tvém okolí, kdo ME2 vlastní ;)

    pozn. pokud by ME3 dělal potíže, mam za to, že existuje editor ME2 savů a databáze ME savů se všemi možnými volbami z předchozích dílu, tak si vybereš save a zkopčíš tvůj vysněný kukuč z tvého importovaného ME2 savu do toho co jsi stahl z netu, upravíš volby a jedeš dál *3*
  • jsou za tím technické potíže jelikož ME 1 nemá žádné Facecode. V ME 2 byli schopni ten obličej importovat, ale zde byl character creator téměř stejný vůči jedničce. V CC ME 3 je hodně změn a bez Facecodu (při kliknutí na import se Facecode nevytváří

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit