Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    A proč by to nemělo jít, když si stejně budeš házet save z ME 2, kde už máš daný hozený obličej z ME 1. Nechápu tedy tvůj komentář.....Nebo sis myslel, že si hodíš save z ME 1 do ME 3?:-D
  • Mechwarrior_bw
    keby tu neboli ľudia ktorí na neho reagujú (ako ty) tak by tu žiaden troll nebol, pretože títo retardi potrebujú feedback, ktorí ak nedostanú presunú sa inam.

    ... takže môžete si podať ruky.
  • V tom pripade ale technologie pokrocila zpet :)
  • rancor1223
    To je nesmysl, jedině, že by konverze nebyla úplně dokonalá (přecejen technologie pokročila od ME1).
  • rancor1223
    Dont feed the Troll... *7*
  • rancor1223
    A jakej příběh si jako představuješ? Shakespiera? Já si teda radši dám skvěle zpracované klišé se skvěle napsanými charaktery na odreagování než přemýšlet jestli vůbec sakra chápu co tím chtěl autor říci a co se to sakra zrovna děje. Skvělý příběh se táhne už od 1. dílu a v průběhu pouze vylepšují akční část, která mi v ME3 přijde excelentní. Ano, je to průhledné, je to kýčovité, ale především se to skvěle hraje a to je na čem u her záleží.
  • Tak jsem se prave docetl, ze oblicej vytvoreny v ME1 nepujde pouzit v ME3. Jo, jo, nechte to na Bioware, aby totalne vy*ebala se svymi fanousky.
  • vlastik.plaminek
    Já před časem začal lepit hůl, co jsem nad ním kdysi zlomil, protože se mu povedlo napsat pár normálních postů. Teď hůl letí do kamen a lepidlo radši vyčuchám. Trol je prostě Trol. Jenom doufám, že ve skutečnosti to není takový kok*t, protože to by pomohlo asi jenom utratit.
  • vlastik.plaminek
    Když ti jedinec napíše, že jsi debil, je to urážka. Když ti to ale napíše víc lidí, něco na tom asi bude.
  • Navíc fanoušci by tu ME tak fanaticky nebránily kdyby se sem nenacpala hromada trollu a nekecala tu kraviny když o hře a o jejich kvalitách a záporech nic neví.
    Ale já tě jinak o ME přesvědčovat nebudu
  • Pokud by CoD mělo jen polovinu kvality 2, 3 ME byl by to král na poli FPS. A jen tak mimochodem u mě vyhrává ME serie hlavně díky perfektě napsaným charakterům.
  • A to jsi před bitvou o zachování galaxie čekal tohle? http://www.youtube.com/watch?v=k2mGwNQnxqE *6* *3*
  • Máš to nějak podložený? Ještě že bitva na Trojzubci skončila tak jak skončila. *3*
  • Mayuri12
    Na tebe stačí průměrné urážky.
  • Jo jedna věc: Martin Sheen je v tom traileru naprosto úžasnej, z jeho jedné věty jde člověku mráz po zádech. To jsem zvědav, co předvede příští týden.
  • u mafie se už měsíc dopředu vědělo, že to nedopadne
  • bože ty si magor když si vzpomenu že jsem se tě v diskuzi na článek vávry o skyrimu zastal *10*
  • K debatě bych dodal dvě věci:

    1) jsem strašně rád, že se najde někdo (EA/Bioware), kdo se pustí do scifi RPGčka, i když je pro masy (otázka po demu: zdá se vám rpg systém nějak příliš omezený na akční RPG? a je vůbec něco špatného na tom dělat hry, které se můžou líbit 2M hráčů místo 150k?).

    2) zkuste se podívat na launch trailery k ME1 a ME2. Tenhle trailer sice není nejlepší video v historii, ale když se na něj dívám jako vyvrcholení video kampaně (femshep trailer, CGI trailery), tak uspěl na 100 procent. Je lepší než předchozí launch trailery? Nemám ani tušení.
  • rhaegar
    Neopakuj se po mě a vymysli si něco vlastního!
  • rhaegar
    Troll má absolutní pravdu ať se vám to líbí nebo ne,tahle série je dělaná pro děti z Ameriky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit