Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mayuri12
    Já ti to taky přeju.
  • rhaegar
    Jednou se ti to povede... držím palečky
  • Hmm tak teď si to nandal aji mě.
  • Mayuri12
    Čo tě jebe, čo tě jebe *1* *1*
  • Mayuri12
    Někteří vůbec jak se zdá.
  • Mayuri12
    Vida mé předchozí reakce směřovali na člověka jehož komenty byli odstraněny tak tu moje příspěvky jen tak bezduše visí. Proč se nějak nedá smazat napsaný komentář?
  • smejki
    *3* ekvivalentem takto *3* dokonalého *14* marketingu by byl v případě *5* bankovnictví *12* to, že by *4* *5* účet nazvali třeba *9* "socanův ráj". ka-boom! *5*
  • když je ta hra (série) tak úžasná, tak mi vysvětlete, proč se upustilo od nedodělanýho ale zajímavýho konceptu gameplay I. dílu a stalo se z toho ve dvojce CoD, trojka podle videí nebude jiná. A co se příběhu týče, stačilo mi zahrát si SWKOTR a po 5minutách ME jsem už na 100% věděl, o čem celá hra bude. A to se tu snažíte popírat klišé hry a jeho zaměření pro jednodušší publikum? Předpokládám že ME 3 bude mít své silné stránky v jiných věcech a že to nebude vůbec špatná hra. Ale tak jak jsou tu hateři antifanoušci, tak to fanoušci přehánějí stejnou měrou.
  • rhaegar
    Někteří dospívají později :-)
  • Bioware nikdy neumělo psát příběhy ?
    Já doufám že seš troll.... KDyž vemu od Baldurů po dnešní biowarky, vždy to mělo kvalitní příběh. V dnešní době se ale opakuje to klišé víc. A proč ? protože je mraky vývojařu a vždycky někde něco bude připomínat to druhé. CO Blizzard ? Příběhy jak WoW tak Diabla jsou pro mne kvalitní, ale když se podíváš tak je to furt klišéééé ! Always must be LIch king, Diablo 1 - hrdina v sobě uvězní velké zlo.. diablo... co arthas ? Teda Bolvar... úplně to samý...
    Ale jde o to jak je to podaný a vyprávěný. ME začal éru her, kdy je to opravdu RPG, co tlačí na hráče atmosférou a děním.. aby ses dokázal vcítit do role. Role play game, aneb zahrát si tu danou roli.. A tohle ME dělá dokonale. A když je to velké Grande finále, proč by to nemohlo být epické ? Zvlášť když to je "tvoje" role.
    Na jednu stranu je pravda, že od Dob kdy BW spadlo pod Ea je to horší.. Ea prostě tlačí a chce dělat hry pro massy.. takovej je dneska trend.. ale o ME bych to neřekl. A když pro masy, tak kdo by si nechtěl "prožít" tohleco ti servírujou ?
  • nechovej se jako fracek
  • Neunikl - primární význam (z hlav marketingového oddělení) vidím takhle. *3*
  • vlastik.plaminek
    Náhodou řiťhnus je nejvíc sci-fi, řekl bych až UFO.
  • smejki
    marketingová kampaň je podle mě naprosto příšerná. stoprocentně se ztotožňuji s tímto: http://www.escapistmagazine.com/articles/view/columns/experienced-points/9452-Marketing-Effect-3
  • smejki
    Co je mi po číslech? Já chci popis. Když někdo bude vřískat nad tím, jak je to epické a badassovité a vlepí 9, nekoupím to. Když někdo vychválí dialogy, zpracování konsekvencí hráčova jednání, logičnost příběhu a vlepí tomu 7, protože mu to přijde zbytečně akční, pak o koupi budu uvažovat.
  • smejki
    nevěřím tomu, že tobě, který umíš dobře anglicky, by unikl význam slova mass ve smyslu hmoty, nikoliv masy.
  • smejki
    jak mohu zhodnotit trailer aniž bych ho viděl? O_o
  • Mayuri12
    mě spíš připadáte jako členové homogrupensexuální jednotky
  • Malleth
    Mluvíš mi z duše
  • To neni bionerd, to je prece stredoskolska fyzika!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit