Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Konecne treba i zenske postavy nebudou vypadat jako by jim nekdo prerovnal xicht.
    V GTAIV to byla hruza, temer vsechny zenske co vystupovaly v pribehu, byly vylozene osklive.
    Snad tohle bude v GTAV uz osefovane lepe a nebudou koukatelne jenom stripterky.
  • Nevíte někdo jestli bude hra na playstationu podporovat volant pro řízení aut?
  • TheGGG
    haha, GTA IV byl taky na konzolích a na pc se přitom nedal hrát
  • Franklin mi náhodou příjde hodně zajímavý. Je mi jasné, že spoustě lidí příjde asi jako nejhorší z celé trojice kvůli "mothaphuckin gangsta biatch ass nigga" hláškám a Hip Hopu, protože to jsou prostě češi - knedlíky, metálovovitos, pivo *4* ... Doufám, že tam bude mise jako večerní vyjížďka do Chicken Bellu, která se zvrhne v přestřelku gangů. *1*
  • Me se taky docela libi, nemuzeme ale soudit pribeh postav na zaklade 1 minuty... me prijde zas protivnej ten vyfetovanej vidlák
  • Trevor se mě líbí ze všech těch postav nejvíííc,takovej ulítlej ožralej venkovskej blázen! *1*
  • Tak mi je líto , že polovina lidí tady si myslí , že Franklin je na hovn* postava. Teď se to tak zdá, ale podle mě bude hodně lidí překvapena. Z traileru lže vyčíst , že jeho mise budou dospělejší a řekl bych že i více akční ,a o to šlo v GTA v první řadě. Těm co se gangsta styl nelíbí , musím připomenout, že GANGSTA sra*** byli to , co udělalo San Andreas tak úspěšným.
  • son it's that you ? *15*
  • Michael a Trevor vypadají zajímavě. Na ty se těším.
    Franklin je pro mě nudnej už teď. Zas další do trapné řady "hustej mathafucka gangsta", ne, díky.
  • Tak Michael urcite nejzajimavejsi, ten cernoch je otravnej...
    kdyby to tak vyslo i na pc *1*
  • me to pripomina predchozi GTA :D
    ten prvni vice city
    druhej San Andreas
    treti Romana ze 4ky :)
  • tata mu zakázal počítač
  • každej chytrej jako rádio ? Ale vlastně co bych obhajoval jde vidět že o vytváření her,filmů,seriálů a reklam víte úplné ho***, aby taky ne kdejaký primitiv hraje gta a hraje ho stylem všechno zničit, všechny zabít , a mít stoho velkou p*del , ano hrát za gengsta niggu je děsně cool , omlouvám se že jsem sem vůbec lezl , ano skutečně člověk chytrý jako rádio bude lozit zbytečně do kanálu.
  • Keyz
    Zajímá lidi. Jinak by to nebyli grafické modifikace které jsou hojně využívané.
  • To jsou gumídkovský hlody, to by se jeden podělal. Prý "model moderního černošského hrdiny ve hrách je prostě špatný a vrhá stín na černochy" . No ty p*čo!

    Je s podivem, jak se u něčeho takovýho hyperbolickýho a zároveň symbolickýho jako je GTA řeší, že se tam objevil ze tří postav negr reprezentující určitý styl. Každej chystrej jak rádio z pár sekund. Kolega "X" výše to vystihl naprosto přesně.
  • Keyz
    V GTA II byl navíc dokonalý smích když jsi tu partu přejel.
  • Být z ulice neznamená být demen*ní primitiv (chápu tu jejich hip hopovou kultůru ) ale jako tenhle model moderního černošského hrdiny ve hrách je prostě špatný - mimo jiné to vrhá špatný stín na všechny černochy.
  • Pleteš si bohatého černocha kýčnutého 80. léty s člověkem z ulice. To chceš mít z každé hlavní postavy zajištěného sympaťáka? Naopak mně osobně ta ulice příjde krásně kontrastující s tím, jak žije například Michael. No a s Trevorem se podíváme na venkov. Přijde mi to ok.
  • A já si udělám dobrou kariéru malíře!
  • Je jedno jak by vyšel , stačí se podívat na Vica Vance z vice city stories a jde vidět že i černošská postava se dá udělat obstojně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit