Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hrozně se omlouvám *uk puku že jsem se dvakrát přepsal . Zbytek už je jen vaše iq , když nedokážete přečíst jednoduchý text *3*
  • Rád bych zase viděl v GTA takové úchylné mise jako nabrat 20 lidí do autobusu a pak je zavézt do masokombinátu, kde z nich udělají párky *1* A nebo takové ty pochodující skupinky maníků (v jedničce ti oranžoví a ve dvojce elvisové) a likvidovat je hromadně plamenometem!
  • Jo a doufám, že tam půjde koupit si čokla a pak ho muset pravidelně krmit, venčit a odčervovat.
  • a aby tam fungovala taky trošku ekonomika, ale to asi chci moc
  • bude tam možnost kupovat pozemky? Vlastnit svuj barák, garaž, vydělávat. Docela bych uvítal decentní propojení sims + breaking bad + klasicky GTA
  • Cute :D. Chlapec bez mozku se opět ozývá.
  • Já chci lítat letadlem skákat s padákem lítat vrtulníkem stíhačkou ... dosaďte si dle chuti. Doufám že budu moct doletět i na haj*lík *12* , to by mělo jít v každé pořádné hře!
  • Postavy a jejich mimika je mnohonásobně lepší, než v předchozím díle. Nasvícení taky doznalo výrazných změn (a to nemluvím o ostrosti obrazu, tam je taky posun).
  • Měl by ses jet podívat do chudých čtvrtí v LA. Franklin by z toho pak vyšel jako intelektuál.
  • ono to - snad - bude fungovat prostě díky té typizaci. sám o sobě by franklin hru neutáhl, takhle v tojici by ta postava ale mohla fungovat schopně
  • Máš nějaký mindrák, co?
  • neňá ty rozumýt
  • Michael vypadá na velice zajímavou postavu , dá se říct i nevídanou , trevor má zas některé skvělé momenty (škrcení dědy a přitom ho mlátí do zad babina kabelkou , vyskakuje s maniakálním smíchem z auta které narazí do vlaky ) ale franklin vypadý (i když ne od prvního pohledu ) na typickou černou gengsta sra*** , ještě stěma svýma hopa kamarádama může repovat jak je svět špatnej ( oni mu určitě pomáhají ke zlepšení ) a v celém gengsta strip clubu budou tančit jak jinak než bílé holky .. proč to není naopak proč si trevor nazaskočí s nějakou africko americkou kočkou ? :D Bude zajímavé jejich spojení když budou ve stejné misi , a pak je sledovat v jejich osobních životech . Škoda toho franklina na začátku působil zajímavě. I tak velice podařené pokračování.
  • Snad to na počítadlo nevyjde,to by bylo super.
  • možná i posral ať to má komplet
  • To je rasismus jako svine, to cumim, ze te tady nechaji GAMES psat. 16 like hmmm, divne
  • Trailery vypadají skvěle! Hodně to připomíná San Andreas v lepší grafice, a oproti GTA4, které se podle mě bralo moc vážně, by to zase mohla být legrace. Líbí se mi, že Rockstaři drží styl grafiky, postav, prostředí, prostě to vypadá, že dostanu sto hodin toho, co jsem měl tak rád v San Andreas. Těším se na PC verzi, konzole podle mě moc nestíhaly ani ořezanou čtyřku.
  • No tak Michael je naprostá tutovka, to bude můj favorit! Těch černochů už bylo všude dost a ty jejich hlášky už bych asi nepřežil a ten Trevor je mi sympatickej jenom kvůli ty hudbě v pozadí, ale i v tomhle dostává od Michaela na řiť.
  • frag.ment
    Tohle bude po III asi první GTA kterému fakt neodolám, vypadá to schopně!
  • piratstvo ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit