Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • flash789
    když se tu resila ta realisticnost u DS a tak, tak pripomenu hru Dragons Dogma, psal jsme to uz vzadu v diskuzi ale tam uz stejne nikdo neleze:) idealni kompromis mezi realisticnosti a zábavou .Ti co hrali a bavila tak vedi, pro ty co nehrali mala ukázka. zabijeni velkych potvor jako drak nebo kyklop atd, kupříkladu drakovi je třeba zranit citliva mista, vazne sekat mu do palce u nohy moc nepomuze, takze je dobře ho oslepit, potrhat mu kridla a tak..zhruba stejne jako kdyby proti nemu bojovala v nejakekem fantasy realnu banda pidizviku.Ti odvaznejsi po nem muzou splhat s tim ze se muze stat ze drak odleti a odnese vas nekam do prcic. třeba kyklop ma na nohou armor takze zbran se od armoru jen bezmocne odrazi, dobrej je sip do oka, to mu nedela dobře. hra pocita nosnost, ma to vliv skoro na všechny akce co hrac dela, skakani, sprint, splhani atd. Zbrane mají hmotnost obourucak pomalej, dyka rychla, jenze, jde to ještě krapet dal..obourucakem jde dat fakt pecka..jenze to trva, a u nekterych uderu je třeba podpora spolubojovníka, pac když se rozprahujete obourucakem jste dost na rane a diky jeho vaze a potrebe vyvinout velkou silu je třeba aby vas někdo kryl. vůbec spolubojvnici jsou kapitola sama pro sebe, ne ze by byli v soubojích nejak extra vykonni, ale dulezite podpurne věci u nich nikdy nezklamou. Dal mají znalosti světa, priser, dungeonu..zalezi koho si vyberete (jdou pujcovat od ostatních hracu) takze když jste v dungeonu a hledate nejaky tlacitko a mate v parte postavu co tam uz s nekym byla, rekne, tlacitko je tamhle..a zavede vas k nemu a to je jen zlomek toho co umeji..podle me hodne realne. takove prkotiny jako ze když se namočíte tak vam zhasne lampa, ale ziskate odolnost proti fire dmg a slabost na ice dmg, nebo ze v noci lezou ze země nemrtvy které ve dne nepotkate, ze jidlo vam v inventari po case shnije, maso jde nalozit, pak vydrzi dyl, ze když si vytvoříte malého hrdninu proleze malymi dirami kam se urostla postava nedostane, ze troll je celej bez sebe když mate v parte zenskou, pac ho rozrusuje jeji vune a pak nedava moc pozor, harpyje která postavy co jsou lehke dokaze nadnest a pustit ze skaly..atd atd..proste, jestli amte moznost, zahrajte si to, Dark Arisen edice stoji par penez:)
  • Výborný trailer, takhle by se mělo dávkovat herní umění. Atmosféra, hudba, strach o přežití a dokonalý feeling. Tleskám
    • Ako atmosfera paradna, ale kde si tam videl strach o prezitie je mi zahadou.
    • Ne, že by ten trailer byl špatnej, ale z tohodle komentu fanboyismus stříká proudem...
      • z tebe zas stříka debilita, když nemáš, co napsat ke hře, tak nepiš nic a když už tak jsem fanboy MGS a ničeho jiného!!!
        • A ty máš co napsat ke hře? Lol... pověz mi o tom, jak se z toho uměleckého díla všichni poděláme...
          • kennyB
            Myslím, že to napsal o pár řádků výše *7*
            • To byl sarkasmus, milý Krytone...
  • Jak malý děti. To je fakt tak těžký přiznat, že jak Zaklínač, tak tohle, můžou bejt (a nejspíš budou) fakt dobrý hry?
    • Magister_Peditum
      Přesně tak.
    • já si taky myslim že budou dobrý obě, jen se ty hry tak lišej že je nejde je srovnávat
    • kennyB
      Jasně, že budou dobrý obě a na obě se taky pěkně těším *3*
      • flash789
        tady jsi v diskuzi na internetu, tady nikoho smirci reseni nezajima *4*
  • RangerCZ
    Van Helsingu jsi to ty ?
    • rami.cz
      Taky mi to tak pripada :) No, atmosferu to ma vybornou :) Dalsi duvod ke koupi ps4 (muj prvni duvod byl, vlastne je, last of us remastered) *5*
  • s witcherom zatial najlepsia hra z E3.
  • RangerCZ
    Co kdyby jste se přestali hádat, a nezkusili Blade of darkness nebo Die by the sword *4* ?
    • MickeyMutant
      Dobře, tak já to zkusím s tím Die by the Sword a Blade of Darkness. Takže: Blade of Darkness byla šílená sračka, a navíc to ani nebylo RPG. Die by the Sword je geniální superrealistická věc s epickým příběhem. Umělecky Mona Líza hadr. Kdo to nechápe je vuul.
    • flash789
      to jsem hral když to vyslo..proc bych mel ted?:)
      • RangerCZ
        Old good times ?
  • N0isy
    Už jen tohle je důvod ke koupi PS4. *14*
  • Femto
    Už jděte to do háje se Zaklínačem. Za dva pokusy ještě neukázal nic dokonalého, s hratelností to bylo vždy na štírů a dvojka byla jen grafická orgie bez duše. Trojka vypadá zatím ze všech nejlépe, ale zatím jsem si tam nevšiml ničeho atmosferíckého, kvůli čemu bych měl být nějak hotov.
    • Haha srovnávat zaklínače s mlátičkou bez duše :D *1*
      • "Souls" má akurát v názve *3*
    • Magister_Peditum
      Do háje se Zaklínačem bychom šli, kdyby tady jeden DS fanboy nevykřikoval, jak je tahle čerstvě ohlášená hra jasně lepší než výše zmíněná hra. *3*
      • Femto
        To je pravda. Je blbost srovnávat to se Zaklínačem, ten nesahá Souls sérii ani po kotníky...
        • Magister_Peditum
          Ehm, jistě. *7*
          • Femto
            Takže ani po paty? Nebuď tak tvrdý na Geralta .)
            • flash789
              tak..trochu mi to zacinalo chybet..přiznávám..
            • Kozy
              Jo a mimochodem, Skyrim je blbost.
            • flash789
              ale tak..zase je celkem fajn ze uz je po 3 letech pryc doba kdy se u každého rpg někdo navazel do Skyrimu..to je zase super..ne ze ne:)
            • Jen tady trolluje = ulomek ani to naklikávání mu moc nejde .)
            • Krescz
              delas si pr*el? zaklinac ma nejlepsi svet a pribeh vubec....jak muzes hru zalozenou na pribehu srovnavat s tupou mlatickou zalozenou na opakovani smrti(nerikam ze jsem si DS 2 neuzil, byla to jizda).....neboj sak on ti witcher zatne tipec, ze si na Souls nevzpomenes *3*
            • Magister_Peditum
              Přesně tak, DS je ta nejvíc nejlepšejší hra na světě. 108/10 Forrestů Gumpů ji doporučuje. Časopis Květy ji opakovaně vyhlašuje, jako nejromantičtější hru pro ženy po třicítce už 14. rokem.
  • a já myslel, že blbě nadávám na stupiditu každého traileru co se dnes ukaují ale ono ne, tenhle trailer byl opravdu fajn s atmosférou, co by se dala krájet a vyvážet v pytlích.. má to být jen na PS4 nebo byla i nějaká zmínka o PC verzi ?
  • wenceslaus
    Nemůžu si pomoct, ale to druhý video mi připomnělo https://www.youtube.com/watch?v=DOtEdhKOMgQ&list=RDDOtEdhKOMgQ

    ... a taky že mi zrušili WoD, parchanti :-/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit